Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Musiałek']Zamierzam ( :lol: ) zakończyć Mł. Ch Litwy właśne w Silute. 01.07. Jak długo się czeka na dyplom???[/quote]
Ja czekalam rowne 3 tygodnie, przyszedl poczta. Ale ksera dokumentow + oplate zostawilam paniom z sekretariatu na ostatniej wystawie potrzebnej do ml ch.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']Ha !!

i to samo z Estonią !!! i może bym miała pierwszego aussika w Polsce z tytułem Baltic Champion !!!


Piszcie, piszcie bo już się nakręcam :lol:[/quote]

z Estonia jestem pewna, ze tak jest, bo nasze mlode flaciki tak zrobily :-) ale Lotwa cos jest fikusna i jednym przyznaje a innym nie :((((( wiec chyba trzeba pojechac i sprobowac poprostu :D Ja bede probowac robic z moim Tijakiem, ale nie wiem jak sie wyrobie, bo na Litwe jedziemy dopiero w sierpniu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Ja czekalam rowne 3 tygodnie, przyszedl poczta. Ale ksera dokumentow + oplate zostawilam paniom z sekretariatu na ostatniej wystawie potrzebnej do ml ch.[/quote]

a możesz prosze napisać jakie dokumenty muszę im naszykować i ile to kosztuje to też się na Silute przygotuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']a możesz prosze napisać jakie dokumenty muszę im naszykować i ile to kosztuje to też się na Silute przygotuję :)[/quote]
ja skserowalam wszystko jak leci - dyplomy, karty ocen i karteczki z jcac. placilam 25 euro, bez pokwitowania, dostalam dyplom z rozeta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']z Estonia jestem pewna, ze tak jest, bo nasze mlode flaciki tak zrobily :-) ale Lotwa cos jest fikusna i jednym przyznaje a innym nie :((((( wiec chyba trzeba pojechac i sprobowac poprostu :D Ja bede probowac robic z moim Tijakiem, ale nie wiem jak sie wyrobie, bo na Litwe jedziemy dopiero w sierpniu :([/quote]
rzeczywiscie tak jest. Ja dostalam swoimi psami mł. ch łotwy, ale wiem ze dla innymch nie chcieli dac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]SuperGosia[/B] - a kiedy konkretnie jest Wilno? Bo może ja bym się skusiła?
pzdr.[/quote]

Asiaczku tu masz link, a w nim link:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23627"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23627[/URL]

Natomiast jak otworzysz ich strone glowna i klikniesz w wystawy (Vilno CACIB 5.08), to tam sie pokaze tez proponowana obsada sedziowska. Na drugi dzien sa klubowki, ale nie wszyskich ras :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Termin pasuje, tylko będę płaciła w III terminie i to trochę drogo wychodzi. A ja - tradycyjnie - nie wezmę 1 baska, tylko chciałabym całą gromadkę.
Ale mam czas do poniedziałku.
Myśleć, mysleć, myśleć...
Pzdr.[/quote]

mysl, mysl to moze na Litwie udalo by nam sie spotkac :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi']dorotal, wiesz może (lub może ktoś inny wie) którędy najlepiej jechać od polskiej granicy do estonii (dokładnie Parnu)?[/quote]

Dokładnie tak, jak napisała Ci Dorotal. Parnu jest na trasie Via Baltica, tylko tam od ponad dwóch lat remonty, na wielu odcinkach ruch wahadłowy, więc radziłabym uwzględnić trochę zapasu czasowego.

To co [B]Skubi,[/B]widzimy się w Parnu?

Link to comment
Share on other sites

dorotal, bongobongo, Dzięki za rady :loveu:

Do Parnu planujemy zajechać dzień wcześniej, więc nie grozi nam, że przez korek spóźnimy (tym bardziej, że na ring mamy wchodzić o 14)

Macie może jeszcze jakieś informacje o Estońskich 'zwyczajach wystawowych'?

Do zobaczenia w Parnu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na ringu w rasach idzie tak
1)szczeniaki psy, suki - wybor najlepszego szczeniaka
2)juniory psy, suki - wybor najlepszego juniora
3)weterany psy, suki - wybor najlepszego weterana
4)pozniej wybor w klasach psow
5)wybor CAC/CACIB - tu sie robi tloczno bo moze wejsc po 4 psy z klas posredniej, otwartej, uzytkowej i championow.
6)wybor najlepszego psa - wchodza po 4 najlepsze juniory, weterany i psy z CAC/CACIB
7)taka sama procedura w sukach czyli 4,5 i 6
8 ) porownanie najlepszego psa z suka o zw. rasy
9) jesli sa zgloszone pary - w Estonii jest oddzielny numer dla par, dostaje sie pelny opis
10) jesli jest grupa hodowlana - podobnie jak w parach

Sa dwie rodzaje wstazek
a) za oceny
- doskonala - rozowa
- bdb - czerwona
- dobra - niebieska
- dostateczna - zolta
- dyskwalifikacja - szara
- nie do oceny - brazowa
b) za lokaty 1-4
1 - czerwona
2 - niebieska
3 - zolta
4 - zielona

Link to comment
Share on other sites

Rozetki - CACIB, res. CACIB, CAC( w Estonii SERT), Zw. Mł(JUN SERT), Zw. Rasy(TP) i dla przeciwnej plci(VSP), najlepszego juniora(TPJ) i dla przeciwnej plci(VSP J), najlepszego weterana(PV) i dla przeciwnej plci(VSP V), najlepszego szczeniaka(TP K) i dla przeciwnej plci(VSP K)
Ja jak bylam na krajowce majac psa i suke w mlodziezy otrzymalam 6 rozetek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...