Jump to content
Dogomania

wystawy na litwie, estoni, łotwie


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zeliika']Ja sie nie wybieram niestety.
Ale z innej beczki mam prosbe o podanie stawki rhodesian ridgeback z tegorocznej wystawy 2 x CACIB w Wilnie w marcu.[/quote]
2006-03-12
Rodesian Ridgeback - sędzia Janusz Opara (PL)
Dog
Champon class
INT, PL,H, Ch Ch EBRO PREGOWCE Z JASIENA (PKR.VI-6133)
INT,PL,MOL,RUS,BY,LT CH ZAKI ZIMO FOLWARK ZWIERZĘCY (PKR.VI-7176)
Bitch
Junior class
NAITINGEILA MOKA FARASTERO SINBEST (LV-11429/05)
NEILA SINBEST (LSVK RR 0018/05)
Open calass
BENA GUERNICA (PKR.VI-9715)
Znalazłem tylko jeden katalog, ale generalnie poza sędziami różnic nie ma
Pozdrawaim - Palermo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Palermo']2006-03-12
Rodesian Ridgeback - sędzia Janusz Opara (PL)
Dog
Champon class
INT, PL,H, Ch Ch EBRO PREGOWCE Z JASIENA (PKR.VI-6133)
INT,PL,MOL,RUS,BY,LT CH ZAKI ZIMO FOLWARK ZWIERZĘCY (PKR.VI-7176)
Bitch
Junior class
NAITINGEILA MOKA FARASTERO SINBEST (LV-11429/05)
NEILA SINBEST (LSVK RR 0018/05)
Open calass
BENA GUERNICA (PKR.VI-9715)
Znalazłem tylko jeden katalog, ale generalnie poza sędziami różnic nie ma
Pozdrawaim - Palermo[/quote]

Wielkie dzieki [B]Palermo :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Nie wiadomo:-(
Ale wiem kiedy beda miedzynarodowki
Wilno 10.03.2007
Wilno 11.03.2007
Palanga 03.08.2007 - najdalej na Litwie gdzie moze byc :shake:
Palanga 04.08.2007
Wilno 15.12.2007
Wilno 16.12.2007
Z krajowek bedzie 28.01.2007 w Kownie[/QUOTE]

hmmm mam pytanie... jeżeli Anata miała pierwszego CAC na miedzynarodowce 05.08.2006 to jakby wygrała te wystawy w Palandze to championem litwy by jeszcze nie była.... tak??? dobrze zrozumiałam???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']hmmm mam pytanie... jeżeli Anata miała pierwszego CAC na miedzynarodowce 05.08.2006 to jakby wygrała te wystawy w Palandze to championem litwy by jeszcze nie była.... tak??? dobrze zrozumiałam???[/quote]
Lepiej nastaw sie na krajowki, sa blizej, w koncu sierpnia '07 powinno byc Wilno, potem we wrzesniu tez jest kilka nie tak daleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Jest juz rozpiska na 2007 rok na Litwie?
[SIZE=1]W tej chwili wogole mi sie ich strona nie otwiera :([/SIZE][/QUOTE]

Jeszcze rano nie było :lol:. Też czekam, bo pewnie niedługo będzie I termin wpłat na marcowe Wilno, na które się wybieram.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][SIZE=4][B]Dziewczyny, jak już rozpiska będzie dajcie znać, załóżcie nowy topik (np. podobny do tego, ale np. dotyczący tylko Litwy), dobrze?[/B][/SIZE]
pzdr.[/QUOTE]

Jak tylko znajde jakieś informacje to napewno zamieszczę :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Moje też, moje też!!!!!!!!!!! Krajóweczki zima tyz chętnie z suczka młodzieżówką bym zrobiła... a koniecznie do kogoś bym dołączyła, bo z kasiorką na ta chwila będzie kiła - (sorki za słowo, ale tylko to sie rymowało:)) Na serio też dla mnie bardzo wazne są koszta, bo na serio teraz cienko i do wiosny chyba tak będzie, a nie wolno wypaść z obiegu:)

Link to comment
Share on other sites

Od ponad miesiaca na stronie zwiazku jest informacja (tylko ze w wersji litewskiej) [URL]http://www.kinologija.lt/dogslt/show_details.php?ID=100[/URL]
o wystawie w Kownie 28.01.2007
Pierwszy termin to 30.10 za 25 Euro
Sedziowie
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]I grupė [B]Lidija Okleščen[/B] ( Slovenija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]II grupė [B]Tatjana Romanovskaja[/B] ( Baltarusija) – vokiečių bokseriai, dobermanai, rotveileriai, kaukazo aviganiai, vidurinės Azijos aviganiai, šnauceriai, juodieji rusų terjerai, vokiečių dogai.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [B]Lidija Okleščen[/B] ( Slovenija) – likusios veislės[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] III grupė [B]Tom Hehir[/B] ( Airija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] IV, V, VI grupės [B]Miodrag Vreteničič[/B] ( Serbija & Juodkalnija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] VII grupė [B]Anatolij Žuk[/B] ( Baltarusija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] VIII grupė [B]Seamus Oates[/B] ( Airija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] IX grupė [B]Tatjana Romanovskaja[/B] ( Baltarusija )- grifonai, kinų kuoduotieji šunys, mopsai, pekinai, pudeliai.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] [B]Anatolij Žuk [/B](Baltarusija) – likusios veislės [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] X grupė, FCI nepripažintos - [B]Anatolij Žuk ([/B]Baltarusija)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman] Jaunųjų vedlių konkurse teisėjaus – [B]Anatolij Žuk[/B] ( Baltarusija)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...