Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie się wydaje,że nie ma co czekać... trzeba czym prędzej szukać domku. Cyz nikt z domków tymczasowych nie może wziać???? Ja bym wzięła a le ze wzgledu na staruszkę Busię, ktora nie była szczzepiona, trochę sie obawiam.

Domku, domku!!!!! Znajdź się!

Link to comment
Share on other sites

Przeciez mala trzeba jak najszybciej wyciagnac, zaoferowano tymczas. Dziewczyny kombinujcie z transportem, nim petraktacje sie skoncza, mala bedzie za TM. Przeciez nie ma czasu, tak, jak ona wyglada, to w schronie moze sie kazda godzina liczyc. Jowita zabieraj mala, chocby na 3 tygodnie, przynajmniej bedzie miala szanse na przezycie i troche luzu na szukanie stalego. W Jozefowie dziala tez Chrupek. Moze Wandul maz gdzies ma tam trase, ogloscie w watku transportowym o szukaniu transportu z W-wy do Poznania. Czas nagli, bardzo nagli.

Link to comment
Share on other sites

Pajunia, nie wiem, czy doczytałaś, że Jowita jest w ciązy. Nie wydaje mi się,aby zabieranie w tej sytuacji szczeniaka po przebytej chorobie było najlepszym rozwiązaniem dla niej i dla dziecka.
Oczywiście, Jowita zrobi jak zechce, ale wydaje mi się,że ryzyko jest zbyt duże. NIe uważasz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...