Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

[QUOTE]Mamo Wioli ja jestem nowa w tym temacie i nie bardzo rozumiem postępowanie ludzi w tym schronisku Dlaczego oni tak mocno ukrywają te psy i nie można uzyskać żadnych informacji o nich???? Przecież o to wŁaśnie powinno im chodzić aby psiaki znajdowaŁy nowe kochające domy. Jakieś dziwne to schronisko[/QUOTE]
[B][I]hmm ja mysle ze te rasowe ida do ich znajomych itp. :/ [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oktawia to chyba Ty pójdziesz nocować pod schronisko, bo niestety historia lubi się powtarzać. Pies jest na kwarantannie pod kluczem dokładnie jak Chrumek, Jak nie jestem właścicielem tego psa to nawet pytać o niego nie mogę. Dokładnie ta sama bajka jak wtedy z Chrumkiem. Jeszcze straszniejsza, bo tym razem tarfiłam na pana dyrektora nie na panią. O ile z panią dało się porozmawiać o tyle z panem wogóle był szorstki i arogancki. Dlamnie pies jest nie do wyciągnięcia. Chyba że fartem. Ma 3 lata. Nawet nie mogłam go zobaczyć.
Mama Wioli
[IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/nowepsy2006/2006-04-29/1347.jpg[/IMG]
To takie klocki-to ja już:flaming: faktycznie ta dziewczyna, która jest zainteresowana BF musiałaby sama "negocjować" i faktycznie są nikłe szanse-podobnie chyba będzie z Shar-peiem, którego też umieściłam na jego grupie-i ktoś mądrze napisał, że w przypadku takich psów dziwnie się dzieje z tymi psiakami-do "dziwnych" osób trafiają i nikt nie ma szans się ubiegać w "normalny" sposób-ma chyba rację. A ten Bernardyn Mamo Violi-pamiętasz?? Co przy nas przyszła "para" ten pan zapijaczony:chlup: -ale stojąco "prosto" z tą panią w zielonym "misiu" z pretensjami, że ona już tydzień za nim chodzi i już w końcu niech wydają:shake: ....

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi było przykro, że nie mogłam go nawe zobaczyć. Przytulić. Ma trzy lata przyprowadziła go straż miejska. Rozmawiałam z wolontariuszami powiedziały dziewczyny, że jak jest przy dyrekcji to ma dobrze i nikt nie ma na to wpływu. BF mają fory na Paluchu i jak mówi Basia szybko się dla nich domki znajdują, każdy kto pyta jest intruzem i lepiej by sie szybko oddalił. Najlepiej osoba coś znacząca wet lub ktoś taki co nie da się zbyć i nie uwierzy w ściemy. To jest Oktawio walka z wiatrakami tzw syzyfka. To nie stara Bunia co nikt się nad nią niezlitował lub Jessy ,która bardzo chora jest.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

Wiem moja kochana, to faktycznie walka z wiatrakami-zapraszam Cię tymczasem na wątek PWP-założyłam temat "odebrać psa sadyście-to z mojego podwórka ale jemu nie popuszczę od poniedziałku będzie wojna-nie spocznę jak tego psa nie zabierzemy temu psycholowi, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Modne jest jeszcze tłumaczenie,że 10 godzin ktoś pracuje. U mnie na osiedlu to dwie starsze panie prześcigają sie w tym , która ma ze starą BF wyjść na spacer. Sąsiadka właścicielki jest szczęśliwa jak może bulwkę zabrać na spacerek. Zabrały ją od ludzi którzy dawali tylko chleb namoczony w wodzie.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

Oktawia ty uważaj bo taki psychol to krzywdę Ci może zrobć, sama nic nie rób tylko zgłoś gdzieś.
Mama Wioli

O siebie to ja się nie boję-mój chłop już kilku poustawiał na podwórku co do moich małych piesków skakali:agrue: -ich psy na moje małe-3 osoby-niskich lotów myślowych-i mieli takie tłumaczenie by zrozumieli-działa jak na razie-co do tego-to spoko-nie widział mojej twarzy:cool1: :cool1: -z daleka czy z bliska-boję się by nie skopał moich małych-miałby ręce przetrącone gdyby to zrobił-ale ta kolejność mi-nie pasuje moim psom włos z grzbietu nie może spać-trzeba zachować rozwagę w tej sytuacji.
Podaję link do tego wątku dla Ciebie Beatk bo chciałaś i oczywiście jak ktoś chce to też zapraszam
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25355&goto=newpost"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25355&goto=newpost[/URL]
To jest oczywiście w PWP

A ta Buldożka co Bassiulka wkleiłaś ten link do Allegro jest naprawdę smutna:-( :-( :shake: -jakby się miała popłakać-nie trzeba być behaviorystą by to widzieć ani trenerem-chyba nie była czule kochana i te wyjazdy za granicę-bardzo na topie teraz :watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

co to sie dzieje z tymi ludźmi teraz...:angryy:
jak tknąl twoje pieski to jesteśmy z bajtkiem gotowi podjecyhac im wp****yć!!!!
ps- bedziesz ze swoimi maluszkami na zlocie?:razz:

Dzięki Beatka za wsparcie-to miłe z Twojej strony-ludzkość przetrwa tylko dzięki wspólnemu działaniu:lol: -tak serio to on jest chory psychicznie-ma rentę psychiatryczną-ta rura od niego to jego żona 56 lat-on ma 26 lat-ona nie jest na rencie psychiatrycznej-ale świetnie się kwalifikuje-są sprawdzenie obydwoje-zaraz więcej opiszę na tamtym wątku-wstrząsające informacje mam pani z zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej z tego budynku w którym mieszkają o suczce-to sadyście z piekła rodem:angryy: :angryy: :angryy:
Na zlocie:razz: powiadasz?-kurcza, trochę się obawiam z moimi Gryfonikami dwoma-tam na pewno będzie z setka BF:-o :-o :-o sama bym wpadła na Fort Bema:cool3: to będzie w niedzielę i ile się nie mylę? Na którą godzinę dokładnie? Jak ja Was poznam:oops: Ciebie, miła Viris, Violę od Gacka-Mamę Wioli-anię to już znam;)

Link to comment
Share on other sites

Mialam sobie przyszykowac koszulke :> "mila Viris" :evil_lol::evil_lol:

Sluchaj zajrzyj na watek - nasze buldozki i my. Na pewno jakos nas rozpoznasz. Tak jest kilka moich ostatnich zdjec, Beatki tez.
Ja bede niestety bez Klary.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...