Jump to content
Dogomania

Wulkan energii gaśnie w schroniskowym boksie


piołun

Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odświeżyłam maluchowi allegro ale niestety ze względu na braki w kasie stowarzyszenia, nie mogłam go wyróżnić a to bardzo zmniejsza szanse na oglądnięcie psiaka w necie:-( Może jakaś cioteczka chciałaby stać się wirualnym sponsorkiem Aresika?;-)

jestem w trakcie wykupienia mu kompletu ogłoszeń na tym bazarku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206926-Bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY-na-Rokusia-i-Dinusia-do-13-maja!!!?p=16857866#post16857866[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']odświeżyłam maluchowi allegro ale niestety ze względu na braki w kasie stowarzyszenia, nie mogłam go wyróżnić a to bardzo zmniejsza szanse na oglądnięcie psiaka w necie:-( Może jakaś cioteczka chciałaby stać się wirualnym sponsorkiem Aresika?;-)

jestem w trakcie wykupienia mu kompletu ogłoszeń na tym bazarku:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206926-Bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY-na-Rokusia-i-Dinusia-do-13-maja!!!?p=16857866#post16857866[/url][/QUOTE]

czekamy na ogłoszonka z bazarku, oby pezyniiosły szczęście naszemu psiakczkowi:-)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]„Oddam Ci całą moją miłość,
Oddam Ci całe moje serce,
Oddam Ci nawet moją dusze,
Tylko mnie przytul, weź na ręce.[/B]
[/CENTER]
[CENTER][B]Spojrzę Ci wtedy ufnie w oczy,
Wtulę swój nosek w Twoje ramię,
Przyrzeknę wierność już na zawsze …
A tej przysięgi nic nie złamie.[/B]
[/CENTER]
[CENTER][B]Więc daj mi tę ostatnią szansę,
Pomóż w bolesnej mej udręce,
Stanę się całym Twoim życiem,
…Tylko mnie przytul, weź na ręce…” [/B]

[/CENTER]
[url]http://www.braciamniejsi.com.pl/337/piekne-wiersze-o-psach-dla-psow/[/url][CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

czy on ma juz wydarzenie na FB? Chetnie zrobie jesli nie ma. Dajcie pilnie znac.

Za to blagam o pomoc Dropsikowi, sytuacje podbramkowa, szukamy DT na czas rehabilitacji w Katowicach - zajrzyjcie
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparaliżowany-Drops-szukamy-dt-w-Katowicach-Krakowie-na-czas-rehabilitacji/page17[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To jest propozycja tekstu:

[QUOTE] [SIZE=3]Ares to jest młode serce stworzone do kochania, nie narodził się po to, aby zaznać bólu naszego świata... Jego piękna sierść powinna chwytać wiatr podczas spacerów, a nie stanowić pancerz przed chłodem tego świata... On czeka, aż ktoś poda mu w końcu dłoń i zacieśni już tak luźne więzy między człowiekiem a zwierzęciem... [/SIZE]
[SIZE=3]Nie różni nas nic oprócz wyglądu. Nie stworzono nas, ludzi i zwierząt po to, aby cierpieć całe życie... nie po to, by kryć się w mrokach i ciemnych zakamarkach codzienności przed... ludźmi...[/SIZE]


[SIZE=3]Ale przecież dom kiedyś był. Była miłość, radosny spacer. [/SIZE]


[SIZE=3]Wiosenny deszcz, letni skwar, jesienna plucha, zimowa śnieżyca, zawsze razem on i człowiek, łapa w łapę. Za nim podążał jego wierny malutki, futrzany przyjaciel, w którego futerko wypłakiwał swój smutek i żal... [/SIZE]


[SIZE=3]Ares już nawet nie pamięta domu. Jest przesympatycznym psiakiem w sile wieku (5lat). Dzień w dzień z niecierpliwością wyczekuje na spacer, to pozwala mu się oderwać od smutków i sprawić, że czuje się wolny. [/SIZE]
[SIZE=3]Ares jest żywiołowym psem. Szukamy dla niego domu z ogrodem, gdzie będzie mógł sobie swobodnie biegać, w zamian popilnuje posesji i troszkę nastraszy obcego.[/SIZE]
[SIZE=3]Jest to pies idealny. Ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z innymi psami i zwierzętami, lubi dzieci. Ares jest wykastrowany.[/SIZE]


[SIZE=3]Do szczęścia potrzeba mu jedynie miejsca w twoim sercu. Podzielisz się z nim miłością?[/SIZE]


[SIZE=3]Kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE]
[SIZE=3]Aleksandra Cichocka-Pawełek
tel. 691 866 387
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...