Jump to content
Dogomania

Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)


Tiger

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taka grzeczna, śliczna, kto ja z aresztu uwolni? ona jak nikt inny odwdzieczy sie miłością, takie psy sa najwiernijsze, jestem pewna ze ona rozumie bez słów, te oczy...tak chciałaby pospacerować, poczuć wolność, nie zasłużyła na azyl, otwierać serca ludziska! żałuję ze nie mogę jej adoptować, ale jest tyle ludzkich serc wolnych! Wireczko na pozycję pierwszą, reklama dzwignią-szukaj domku!!!

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze nic pewnego......ale ........jest szansa na domek tymczasowy dla Wirusi !!!
Na razie cicho sza .....bo domek jeszcze podejmuje decyzję ......
Tak więc kciuki potrzebne !!!!

Jeśli wszystko poszłoby po naszej myśli ,to Wireczka na jakiś czas zostałaby Krakowianką ......

Jutro z anielicą jedziemy do schronu, to odwiedzimy dziewczynkę i wymiziamy od wszystkich cioteczek co się tu tak o nią martwią.....

Jutro najprawdopodobniej zapadnie decyzja, więc zaciskamy i .....trzymamy aż nie napiszę ,że mozna puścić!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']Dzisiaj byłyśmy w schronisku. Wirka jest w boskie z 3 dużymi psami, w tym jedną rotką. Chowała się w budzie, nie wiem czy ze strachu przed psami, czy przed pracownikami schroniska, którzy tam chodzili :roll:

Jest chuda i smutna :-([/quote]

Witam Wszystkich zainteresowanych losem Wirusi. Kłania się ewentualny tymczasowy domek dla Wirusi :p

Wiem od Małgosi, że wybierałyście się dzisiaj z odwiedzinami do Wireczki. Czy udało się wejść do jej boksu ??

Link to comment
Share on other sites

[I]kochani nie zastanawiajcie się miałam kiedys taka biedę uliczna warto bylo....[/I]

Ekardas, że warto, co do tego nie mam żadnych, żadniuśkich wątpliwości. Boję sie nieco reakcji mojego piesa, jest zazdrosny oinne pieski. Myślę jednak, że w stosunku do suczki, a do tego tak ślicznej (zamierzam ja nazywać Belisima) nie będzie niegrzeczny :razz:

Link to comment
Share on other sites

Witaj elik :lol:

Rotka to suka rasy rotweiler. W boksie oprócz Wirki jest ona i jedna lub dwie inne suki - większe od Wireczki.

Do boksu nie udało sie nam wejść i na to nia mamy szans, bo z kierownictwem wojna. Wirka jest wzrostu maksymalnie do kolanka, może mniejsza (trudno było ocenić bo chowała się ciągle w budzie), na szczuplutkich nóżkach. W ogóle jest chuda - nie zagłodzona, ale chuda. Być może inne suki nie dopuszczają jej do miski - tego nie wiemy.
Może tiger coś dopisze więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']Witaj elik :lol:

Rotka to suka rasy rotweiler. W boksie oprócz Wirki jest ona i jedna lub dwie inne suki - większe od Wireczki.

Choć wielki miłośnik piesów, niewielki znawca ras ze mnie, ale rotweilery są tak popularne, że znam te rasę. Nie skojarzyłam tylko skrótu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Do ludzi rotka jest szczekliwa i ja do niej ręki nie włożę. Wireczki nie atakuje, na szczęście, bo chyba nie byłoby co zbierać. Ale od michy odganiać może. Żebyście widziały za to, jak psy się chowają i uciekają, jak pracownik idzie. Jazgot jest straszny. A to podobno my, wolontariusze, źle działamy na psy :angryy:

Wireczka jest jednak nieśmiała, smutna i często chowa się w budzie. Zdjęcia nie oddają jej smutnej, zrezygnowanej minki. Ona się wyróżnia wśród tylu psów tym smutkiem. Ale jest niepozorna, szarobura, nikt jej nie chce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anielica']Ale jest niepozorna, szarobura, nikt jej nie chce...[/quote]

No wiesz, Wirka szaro, bura, no so Ty !!!! :shake:

Ma śliczny pyszczek i cała jest bellisima :lol:

Ja jestem cała na TAK.Po raz pierwszy będę w takiej roli i nie wiem co, kiedy i jak. Proszę powiedzcie jak to będzie przebiegać i co ja powinnam zrobić przed przybyciem Wirki.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki elik :buzi: :loveu:

W takim razie szukamy transporciku na trasie Lublin - Kraków i kogoś, kto nam Wireczkę zaadoptuje.

Ostatecznie, jest opcja autobusowa, i może ona nie jest zła. Tylko trzeba by było panienkę wykąpać wcześniej. O godzinie 22.00 jedzie z Lublina do Krakowa autobus nocny. Jeżeli nie ma studentów to w zasadzie pusty.
Nie wiem jak z Krakowa powrotny, ale jest chyba coś rano, więc można by wracać. Cena autobusu około 40-45 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...