Jump to content
Dogomania

Ronald wspaniały


Ra_dunia

Recommended Posts

[B]Ra dunia[/B], ja mam podobnie ;)

Jeśli mocz w miarę ok to robimy posiew? Ronald w niedzielę ma koniec antybiotyku, więc we wtorek można by działać w tym temacie. Tylko tak jak pisałam, bez uspokajacza nic nie zdziałamy.

Ostatnio się na mnie Ronald obraził jak go trochę pociągnęłam za portki (chciałam mu wyczesać, bo mu tam sierść wyłazi i przylepia się do tego trochę koopki), dlatego żeby go poczesać muszę teraz organizować trochę więcej czasu. Wczoraj trochę podziałałam choć jeszcze nie wszystko; musiałam mieć pod ręką garść smakołyków ;) Dobrze, że łakomczuch z niego ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jak, robimy posiew? Ronald skończył już w niedzielę antybiotyk, podaję mu jeszcze Urosept, bo została połowa listka, na pewno mu nie zaszkodzi, bo to zioła :)

Dzisiaj widziałam jakby zaczątek wypadnięcia, tzn. Ronald w przysiadzie, ruchy kopulacyjne, ale siurak mały, cieniutki. Ale nie wypadł tak całkiem (ale bardziej niż to zwykle się u psów widzi), za chwilę się chyba schował (chyba, bo Ronald poszedł sobie do budy, a z wypadniętym siurakiem nigdy tego nie robił). Czy on potem nabrzmiewa czy powinien taki nabrzmiały wypaść? Bo pierwszy raz widziałam u Ronalda na wierzchu taki nienabrzmiały.

Link to comment
Share on other sites

Murko, czy moglabys kupic Ronaldowi i dodawac do jedzenia Uropet? To jest tansze niz karma urinary, a jemu po prostu trzeba na razie zakwasic mocz. za jakis czas trzeba pewnie bedzie powtorzyc badania normalne. posiewu na razie nie ma po co robic.

jesli chodzi o "interes" - w skrocie - wychodzi mały, podczas krycia pecznieje (dzieki czemu moze dojść do tzw zczepienia), po kryciu potrzebuje kilku, kilkunastu minut, zeby krew odplynela i mogl wrocic do normalnych rozmiarow i sie schowac. u ronalda to zwykla fizjologia i nadpobudliwosc.

Link to comment
Share on other sites

Uropetu jeszcze nie mam, mam nadzieję, że go już będziemy mieć.

Póki co rozliczenie:

[B]Stan konta na 14 maj wynosił +206,60 zł
Wpłaty:[/B]
70 zł Burka (forum Lisie Pysie)
120 zł Magda N.
100 zł Mariola W.
100 zł Ra dunia
100 zł Ra dunia
[B]Razem: 696,60 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
300 zł hotelowanie
35 zł przejazd do Lublina (1/2 kosztów)
80 zł RTG
120 zł pozostałe badania + leki
11,90 zł Urosept
32 zł Enroxil w tabletkach
7 zł badanie moczu
[B]Razem: 585,90 zł[/B]

696,60 zł - 585,90 zł = 110,70 zł
[COLOR=red][B]Stan konta na 13 czerwiec wynosi +110,70 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, sprawdź proszę wpłaty ode mnie - ja wpłaciłam 31 maja 100 zł i teraz 10 czerwca znowu 100 zł - wszystko tylko na Ronalda.
Na początku maja wpłacałam 50 zł na Ronalda i 50 poszło na innego psiaka i to się zgadza w rozliczeniu majowym.
Dzięki wielkie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...