Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Agama']towarzystwa to tam Ci nie zabraknie i pysznego miesnego jedzonka rowniez ,przekaz Tacie,nie bedziecie glodowac jak w Zakopcu[/quote]

To bardzo sie ciesze, że będzie miłe Towarzystwo :) a Tacie przekaże że spokojnie będzie mógl cos zjeść :) a ja w duszy licze ze nie bedziemy tak jak w Zakopcu o 6 30 pod wystawą, bo się okaże że droga całkowicie pusta :)

Link to comment
Share on other sites

My bedziemy napewno! W koncu w swoim miescie trzeba sie pojawić.:evil_lol:
Cieszę się, że czytam miłe opinie na temat organizacji, bo sama uważam że te wystawy są dobrze zorganizowane.
A co do spacerków z psami wystarczyło przejść miedzy halami pod koiec ogrodzenia i można było pospacerować z psiakami na trawce. Może nie super wybieg (chociaż widziałam tam osoby które ćwiczyły z owczarkami niemieckimi, a obok jeszcze spacerowali inni), ale lepsze to niż ta toaleta dla psów ( mała i bez trawki, gdzie moja suka nie załatwi się jak nie ma trawki :evil_lol: ).
Niestety w przyszłym roku pewnie bedzie krajówka w maju???:roll:
A szkoda, chociaż lubię wystawy na dworze.:lol:

Natomiast na temat organizacji wystawy w Rzeszowie mam same niemiłe wrażenia. Raz tam byłam i nie wiem czy jeszcze pojadę? Ciasno, duszno, małe ringi. Mam nadzieje tylko,że Rzeszów na miedzynarodówkę zmieni miejsce wystawy na coś lepszego!

Link to comment
Share on other sites

ja z pewnością również będę w roli fotografa i osoby podziwiającej:cool3:

zeszłoroczne przygotowanie wystawy bylo znakomite, wszystko b.fajnie dopracowane, a co do asystentów to się im nie dziwie, że źle wypadli skoro nie mieli żadnego pojęcia o wystawach i psach.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][B]Szczegółowy podział sędziów na rasy[/B]

[URL]http://www.zkwpkielce.republika.pl/judgeteamcacib07.htm[/URL][/quote]

No to chyba jedziemy. :multi:

Jakby ktoś z Krakowa miał miejsce w samochodzie dla jednej osoby i niedużego, bardzo przyjaznego psa to jestem chętna. Oczywiście dokładam się do kosztów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']No to chyba jedziemy. :multi:

Jakby ktoś z Krakowa miał miejsce w samochodzie dla jednej osoby i niedużego, bardzo przyjaznego psa to jestem chętna. Oczywiście dokładam się do kosztów.[/quote]
jeszcze nie wiem na pewno - ale jeżeli uda nam się pojechać to możesz jechać z nami :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]Asiaczek[/B], do listopada to się jeszcze kilka razy sedzia może zmienić :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Masz rację, wszystko się jeszcze może zmienić. Będę wyczekiwać do ostatniego dnia zgłaszania psiaków... może Harsanyi zrezygnuje....może ktoś inny ma chęć posędziować baski... Eh, marzenia...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Czy może mi ktoś przesłać na pw namiary na jakiś Hotel w Waszym mieście oczywiście okolice wystawy :cool3:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[/quote]
Nane zajrzyj tu:
[url]http://www.targikielce.pl/hotele.html[/url]
mam nadzieję, że się przyda a jak nie to jutro jakieś dokładnie napiszemy :p

Link to comment
Share on other sites

Czy widzieliście, że został już dokonany przydział sędziów na rasy?

Jak się okazało, basenji będzie sędziowane przez p. Viatcheslava Verbitskiego z Białorusi! Super!!! Czyli juz można szykowac dokumenty i finanse...

A tak swoja drogą - to czy ktoś wie, dlaczego w 2009 roku nie będzie Międzynarodówki w Kielcach? Przecież teren, parking, hale, no i organizacja była bez zarzutu...
O co tu chodzi?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...