Jump to content
Dogomania

ctr - pytan kilka, zanim szczenie zawita w domu...


apropo

Recommended Posts

Kalif jak to dobrze ,ze opisujesz taka sytuacje i piszesz odwaznie ,ze dla nas ludzi nie bylo powodu do takiej reakcji psa .
Trzeba zawsze miec to w glowie ,ze duzy pies ,pies stworzony przez selekcje i prace hodowlana do obrony , moze w kazdej chwili zadzialac instynktownie.
Moj DC tez byl bardzo milym psem ,przytulasnym serdecznym dla rodziny i znajomych.Moge powiedziec ,ze nawet troche fajtlapowatym .Robil rozne przemile błazenstwa.Ot , taka wielka ciapa.
Jednak bylo kilka sytuacji gdzie oboje z TZ mielismy miekkie kolana i mocne postanowienie ze nigdy wiecej nie zapomnimy o tej drugiej ,ciemnej stronie ,instynktow naszego psa .

A ja znam jednego CTRa osobiscie .I jest to wspanialy przedstawiciel rasy ,medalista, zrownowazony i dostojny .Choc jak dla mnie zbyt wiele roboty przy tak duzym owlosionym psie , Dymka nie sposob nie podziwiac .Futro jak marzenie .Sylwetka atlety.Spokoj i opanowanie .Potrafi złamac serce :-) I jaki uprzejmy dla suczek :-) Ale , brrr ,nie chcialabym zeby taki pies zawarczal na mnie .

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odswiezam temat...:cool3: widze, ze na tym forum nadal ctromaniakow brak:placz: przybycie szczeniola sie mocno opoznia, choc mial zawitac u mnie w tym roku:shake: jednak sytuacja zyciowa sie skomplikowala i bede musiala jeszcze poczekac...:-( ciekawe jak dlugo:angryy::angryy: w miedzyczasie zapraszam do dzielenia sie doswiadczeniem w wychowywaniu tych czarnych diabelkow:razz:;) :diabloti::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Agamon
Niestety podróż po szczeniaka jest jeszcze przede mną, ponieważ szczeniak ma dopiero niespełna 3 tygodnie. Także mam jeszcze troszkę czasu na przygotowania :). Ciekawi mnie z jakiej hodowli pochodzi Twój podopieczny i kiedy się po Niego wybierasz. :)

Link to comment
Share on other sites

dora75
Mój szczeniak to 10 tygodniowa suczka mix: matka ctr ,a ojciec sznaucer olbrzym. Jak zobaczyłem to maleństwo, to stracilem głowe i jadę po nią na drugi koniec Polski.Jakies 1200 km przede mną. Jadę w najbliższą sobote, a wracam w niedzielę.
Myślę ,że mnie stąd nikt nie przegoni, bo moja to nierasowy ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...