Jump to content
Dogomania

Uszy


agusiazet

Recommended Posts

Mój prawie osmioletni pies ma coś z uszami. To coś polega na tym, że trzyma je ciągle krzywo, strzyże nimi, czasami drapie. Po wizycie u weta otrzymalismy maść panalog, ale skutek marny. Znowu ma to samo. Czy czyjś pies miał takie problemy i co z tym fantem robić? Acza, uszy są czyste, raczej nie bolą, choć czasami drapie je i piszczy. Proszę o radę!!!

Link to comment
Share on other sites

agusiazet - też myślałam, że mój pies ma czyste uszy, dopóki pani dermatolog nie włożyła mu do środka patyczka... Ja nigdy nie grzebię mu tak głęboko, toteż nie wiedziałam, że ma tam siedlisko infekcji... A takie objawy jak opisujesz to wskazują na zakażenie ucha. Dobry wet powinien zajrzeć takim wizjerkiem do środka, pobrać wymaz, obmacać ucho...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byliśmy u innego weta, zajrzał do ucha tym czymś i zaaplikował oridermyl i rutinoskorbin. Na razie terapia trwa, w przyszły poniedziałek - kontrola. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Zwłaszcza, że odkryłam nowy problem - naroś na łapie. Też weterynarz musi to obejrzeć. Same problemy chorobowe, ale jakoś podołamy!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niby pomogło, ale nie do końca. Na kontroli byliśmy i Pani weterynarz powiedziała, że mój pies to histeryk i uszy są czyste. Ale trzepie głową nadal, drapie i strzyrze uszami. Chyba zaliczymy kolejnego weta. Narośl okazała się niegroźną brodawką - chociaż to mamy z głowy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Dobra spróbuję, ale jak znam mieleckich weterynarzy, to żaden się nie podejmie - bo za dużo z tym zachodu!!! Pewnie zakończy się wizytą u weta w dużym mieście. A to lekarstwo nic nie pomogło, dalej trzepie głową i drapie!!![/QUOTE]

To jedz moze do Rzeszowa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...