Jump to content
Dogomania

Futerka duże i małe


junoo

Recommended Posts

Nabrałam ochoty na kawe :D i na alkohol. Ah ta dogomania  :loveu:

 

No, jak sama nazwa forum wskazuje - dogomania - to jest forum o kawie, alkoholu, seksie itp. :evil_lol: :megagrin:

 

Ja kawę kocham. Zwłaszcza tę z expresu czy świeżo mieloną  :loveu:

 

Oj, taką świeżo mieloną :loveu: W ręcznym młynku, zmielona własnymi rękami :D

Link to comment
Share on other sites

To se ne da

Piwko owszem, do grilla, na imprezie, w knajpie...

Ale tak, żebym się piwa napiła, to muszę mieć wielką ochotę albo musi być gorąco i leżę w ogródku na leżaczku

A taki miks: on piwo, a ja wino to mi nie pasi

Wiem, wiem. Jestem walnięta

Oesu xD To może drinki?

 

Ja unikam jakiejkolwiek kawy jak ognia - jaką bym nie wypiła, to potem cierpię, bo mój brzuch źle to znosi. I to nie jest kilku godzinny ból, ale nawet kilkunastogodzinny i to z zażytymi lekami. Ostatnio jak wypiłam na weselu, żeby się trochę rozgrzać (byłam na dworze, bolało mnie gardło, a chłopak się pomylił i zamiast herbaty przyniósł mi kawę), to cierpiałam do następnego dnia, musiał się mną chłopak opiekować, przynosić leki, bo myślałam, że nie wytrzymam z bólu i z mdłości, a i wieczorem w niedzielę czułam, że strasznie mi ta kawa siedzi na żołądku. A smak uwielbiam! A co do alkoholów... ja jeszcze oficjalnie przez jakiś czas nie mogę, ale nie ciągnie mnie, bo ja nawet szampana nie potrafię pić, bo mnie pali...

hahaha nauczysz się :P

Też nie umiałam pić, ale... nauczysz się :P

Ta nauka przychodzi najszybciej xD

P.s. Hmm a Ty masz swój wątek? Bo jakoś nie widzę w zapisanych?

 

Właśnie zbożówek nie lubi  Ehh, musi przecierpieć i rzucić

no to faktycznie... słabo

Trzymam kciuki :) Ja to bym chciała, żeby mój schudł :c

 

Pora na kawę Póki co, dopiero drugą dzisiaj

Fuuu :P

 

Ja w ogóle żadnej kawy. Kiedyś piłam cappuccino, ale przestałam, bo nie dobrze mi po nim było. Tak więc zostaje mi herbatka, woda i alkohol.

I słusznie, ostatnia pozycja mistrzowska xD

 

 

Nabrałam ochoty na kawe  i na alkohol. Ah ta dogomania 

O, witamy :D Chyba się nie znamy. Po kolosie do Was zajrzę :D

 

Ja kawę kocham. Zwłaszcza tę z expresu czy świeżo mieloną 

kiedyś też taką lubiłam... im mocniejsza i aromatyczniejsza tym lepsza była

 

No, jak sama nazwa forum wskazuje - dogomania - to jest forum o kawie, alkoholu, seksie itp. 

To ostatnie to u mnie prehistoria :c

 

Jak dobrze że tu o kawie a nie o jedzeniu...

A ciasteczko kawowe? Też dobre :megagrin:

 

 

Ha i nie wypiłam kawy! :D 
Ale pewnie nie wytrzymam i sobie później zrobię... tak zeby się zmotywować do nauki na kolosa :P

Ja mam inne wsparcie... Bardziej hm duchowe xD

HA!!!

10710755_711436472270839_434165255143486

FARMAKOLOGIO GIŃ, PRZEPADNIJ! :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

Hej! Powiedz mi, jak byłas w licku to dużo opuszczałaś w ostatniej klasie? 

Bo jak pytam po ludziach to matura najlepiej wychodzi jak szkołę się olewa i uczy w domu na spokojnie. 

Ja trochę olałam szkołę i oceny. 
Wolałam uczyć się do matury w domu, chociaż i tak wiele się nie przygotowywałam, ale wiedziałam, że na studia nie idę ;) 
 

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja w domu przerabiam wszystko szybko i porządnie, jedyne lekcje których opuszczać nie zamierzam to chemia i matma, ale jeśli mowa o biologi... mam jej 7 godzin tygodniowo, niedługo dojdą kolejne 2 a moja babka jest już brzydko mówiąc niedołężna umysłowo. 

Miesza w zeznaniach strasznie i nie mogę się przy jej paplaninie skupić na niczym... Porażka. 

Link to comment
Share on other sites

Moja biolożka też mieszała... wbijała nam do głów błędną wiedzę. 
Jakbym się uczyła w domu, to myślę, że miałabym przyzwoity wynik. Ograniczyłam się do przeczytania podręczników na planie filmowym, więc nic nie zapamiętałam, haha. 
Nauka w domu jest dobra, czasem nauczyciel się przyda do sprawdzenia, wytłumaczenia czegoś. 
W szkole marnuje się mnóstwo czasu. 

Link to comment
Share on other sites

Hej! Powiedz mi, jak byłas w licku to dużo opuszczałaś w ostatniej klasie? 
Bo jak pytam po ludziach to matura najlepiej wychodzi jak szkołę się olewa i uczy w domu na spokojnie.

Ja najwięcej wagarowałam w ostatniej klasie, i dodaj że w trakcie wagarów nie uczyliśmy się wcale. I o dziwo, maturę w całości zdała grupka osób.... Nasza, którzy wagarowaliśmy :megagrin:
Link to comment
Share on other sites

Ja najwięcej wagarowałam w ostatniej klasie, i dodaj że w trakcie wagarów nie uczyliśmy się wcale. I o dziwo, maturę w całości zdała grupka osób.... Nasza, którzy wagarowaliśmy :megagrin:

 

:o Nie wyobrażam sobie zdać dobrze rozszerzenia z biologii i chemii tym sposobem. :D 

Ale na szczęście tych dwóch przedmiotów lubię się uczyć. 

Link to comment
Share on other sites

:o Nie wyobrażam sobie zdać dobrze rozszerzenia z biologii i chemii tym sposobem. :D

Ale na szczęście tych dwóch przedmiotów lubię się uczyć. 

Nie ma szans.
Rozwiązuj dużo zadań w domu i dasz radę :D 
Chciałam porawiać biologię ale motywacji brakuje, mam nawet problem nauczyć się na kolosa, a co dopiero znów brać się za maturę :lol: 

Link to comment
Share on other sites

O nie!!!!!!!!!!!!! To już lepiej mi czystej wódki nalać

jesteś taka... romantyczna xD

 

Zostaw notatki szylkowi, nie będziesz się musiała uczuć (bo i z czego)

hahaha tak, po tej wizytacji mam dziure od góry wygryzioną xD

 

Hej! Powiedz mi, jak byłas w licku to dużo opuszczałaś w ostatniej klasie? 

Bo jak pytam po ludziach to matura najlepiej wychodzi jak szkołę się olewa i uczy w domu na spokojnie. 

hmm ani w szkole ani w domu za dużo się nie uczyłam...

w Liceum przeżywałam okres buntu xD serio

temu po Liceum poszłam na zootechnikę, bo na wet się nie dostałam

i dopiero na zoocie zaczęłam się uczyć, miałam bardzo wysoką średnią

poszłam zdać maturę jeszcze raz, na większym luzie i z większą wiedzą

zdałam i jestem na wecie :)

 

A bo ja pelno podczytuje wątków ale Malo sie odzywam:D

jestem wszędzie tam gdzie o zarciu i piciu!

hahaha xD to akurat do mnie w dobrym momecie wpadłaś

zwykle tu takich rozmów nie ma, a szkoda :P

 

Echhhh piekna ta fotka futra mysliciela - romantyka  Jak ja kocham tego kudlacza ogladac

 

Jak tam dzisiejszy kolos?

Noo a jak ja się cieszę, że schudł :D Że jest weselszy, bardziej ciekawski. I w końcu ma ochotę na dłuższe spacerki.

Dobrze, że go zdiagnozowano i leczymy właściwie. Przynajmniej widać fajne efekty :)

A przy okazji mogę mu fotki cyknąć :P

Jak kolos, hmmm w sumie nie było źle. Ale nie załamie się, jak mi każą poprawić, bo w gruncie rzeczy to proste, tylko się do tego usiąść nie chce :P

Link to comment
Share on other sites

:o Nie wyobrażam sobie zdać dobrze rozszerzenia z biologii i chemii tym sposobem. :D 
Ale na szczęście tych dwóch przedmiotów lubię się uczyć.

Nie mam porównania do biologii i chemii, bo ja tylko podstawy zdawałam :) Ale miałam też egzamin zawodowy, o którym mówią że nie ma szans... I jakoś poszło, chociaż to może był fuks :D
Link to comment
Share on other sites

Jesteś fenomenem. :lol:

Dałaś mi nadzieję na lepsze jutro, bo i tak od razu po szkole nie będę chciała pchać się na studia, chcę zarobić i pojeździć no i mam wtedy szalupę ratunkową - poprawę matury. :D

hahaha nie jestem fenomenem, jest sporo takich osób u mnie na roku :)

 

Czeeść! Jestem tu pierwszy raz i chyba zostanę, a i galerię przejrzę sobie kiedyś na pewno;)

 

A tymczasem poproszę o jakieś fotki :smile:

Witamy :D Fotki kiedyś będą :P Teraz długi weekend, może coś pstryknę ;)

 

 

..................................................................................................................................................................................

Kumpela wysłała mi to na FB. OMG!!! POLECAM :)

Dawno nie widziałam czegoś tak optymistycznego i ładnego:

https://www.youtube.com/watch?v=iccscUFY860

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...