Jump to content
Dogomania

Kupa nieszczęścia - dziesięć szczeniaków w polach - Ostrowiec Świętokrzyski!!!


Viris

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Viris']Pan dzwonił! prosi o zarezerwowanie suczki łaciatej, prawdopodobnie w weekend przyjadą rodzinką po psiurkę :)))))))))))))))))
Muszę skołować na kilka dni jakiś tymczas - żeby na pewno malucha nikt nie podebrał.[/QUOTE]
Suuuper!
Ja na razie czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Pan dzwonił! prosi o zarezerwowanie suczki łaciatej, prawdopodobnie w weekend przyjadą rodzinką po psiurkę :)))))))))))))))))
Muszę skołować na kilka dni jakiś tymczas - żeby na pewno malucha nikt nie podebrał.[/QUOTE]
Suuuper!
Ja na razie czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Okej potwierdzam wyjazd w piątek!!! Jaaga napisz proszę czy godzina przyjazdu jest Wam obojętna. Erko czy Wy też w razie czego z odbiorem suni jesteście elastyczni?


Maluchy 6 sztuk zostały zaszczepione, jutro szczepienie będzie miała sunia która jest na DT. Jutro też wet mnie podliczy, wystawimy książeczki zdrowia.


Sunia łaciata zarezerwowana została przewieziona w bezpieczniejsze miejsce, razem z dwiema suniami dla Jaagi - obie czarne ale jedna malutka druga zdecydowanie większa - innej różnorodności nie było.

Jaaga tylko tak profilaktycznie zapytam czy DT który oferuje Twoja Mama jest bezpłatny? Bo się nie upewniłam. Czy wolisz żeby sunie były wykąpane czy odpchlone przed wyjazdem? Pchełek nie widać - ale mam już frontline dla nich i mogę je psiknąć przed transportem. Jednak wtedy kilka dni będą śmierdziochy..

Link to comment
Share on other sites

Zaciskam kciuki.

W polo-lesie został piesek czekoladowy i suczki dwie czarne - sunia 5 i 6 lub 7 - wybierałyśmy już po ciemku, jutro pewnie ustalę dokładnie bo 6 i 7 mocno do siebie podobne. Do Jaagi pojedzie zatem moja ulubienica - malutka i rozkoszna jedyneczka oraz jedna czarna sunia z tych dzikszych (ale odrobinę tylko ) za to większa rozmiarowo. No chyba że przez pomyłkę piątka nam się zaplątała. Na prawdę ciężko ocenić w nocy było.

Link to comment
Share on other sites

Viris, pisałam, że fajnie jakby przyjechały z karmą, bo mamie się nie przelewa, a widzę, że chętnych na DS dla pozostałych nie widać.
Jeśli są tylko zapylone to nie kąp, żeby się nie przeziębiły. Najważniejsze to dla mamy teraz ich intensywne ogłaszanie, bo w związku z tym, że mój kot na DT ma grzybicę, to idę do mamy ze swoimi szczeniakami.
Szczerze, to miałam dziś napisać, żeby jedna tylko przyjechała w tej sytuacji, ale widzę, że są już zabrane.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=kingusssia_<3;16098801]Śliczne te psiaki. Nie wiem jak ktoś módł je porzucic...:''(
Mam nadzieję że znajdą nowy dom...[/QUOTE]
Nikt ich nie porzucał, przeczytaj wątek - urodziła je dzika suka.



Jaaga jednego psa na DT nie będę transportować 200km w jedną stronę. Zastanów się może jeszcze - bo jak macie sobie nie poradzić to bez sensu.
Mogę zabrać połowę karmy którą dostaliśmy dla szczeniąt ze sobą, ewentualnie jak uda mi się zrobić bazarek i starczy na pokrycie kosztów weta itp to mogę jakąś karmę domówić - ale nie wiem czy będę mogła bazarek wystawić . One śmierdzą. Strasznie śmierdzą. I są bardzo brudne. Grzebią w odpadkach wiejskich.
Stąd moja propozycja że zabiorę je i wykąpie przed podróżą - ale przez to nie zostaną odpchlone (bo nie ma sensu przy kąpieli). Oczywiście skoro zobowiązałam się je wykąpać to dzisiaj na wieczór je zabieram do siebie i kąpię na noc - żeby się wygrzały. Tylko muszę koce wyprać bo wczoraj elegancko wszystkie koce zarzygane w drodze do weta.

Zrobię suniom zdjęcia do ogłoszeń. Jeśli szczeniaki będą w Katowicach lepiej żeby nie były na mnie ogłaszane tylko bezpośrednio. Z resztą nawet te nie są na mnie ogłaszane bo ja odbieram średnio 10 telefonów "pani zabierz psa bo zabije" dziennie. Telefon jest podany do wolontariuszki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Pan dzwonił! prosi o zarezerwowanie suczki łaciatej, prawdopodobnie w weekend przyjadą rodzinką po psiurkę :)))))))))))))))))
Muszę skołować na kilka dni jakiś tymczas - żeby na pewno malucha nikt nie podebrał.[/QUOTE]
Cos leciutko drgnęło, ale i tak jeszcze chyba 2 lub 3 maluszki czekają...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Sorry byłam u lekarza. Tak zabiorę też sunię z Kielc, już z Erką rozmawiałam przez telefon. W Katowicach będziemy w okolicach godziny 14 - zależy od warunków na drogach.

Jaaga - proszę podaj mi na PW dokładny adres i kontakt do siebie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...