Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

Murka jeździ do was jeszcze ten fotograf ? może jakieś nowe profesjonalne fotki?

 

 

Napisz jeszcze czy masz jakieś wpłaty w tym miesiącu, czy całość (372zł) wysłać?

 

Fotografa możemy "zamówić", ale nie wiem na jaki termin by się udało i musiałabym wszystkich poinformować, popytać kto by jeszcze był chętny.

Mogę też zrobić Plamce nowe fotki, taką specjalną sesję, mam teraz lustrzankę, więc fotki wychodzą dobrej jakości :)

 

Dla Plamki wpłyneło na moje konto 50 zł od Iwony K. :)

Robiliśmy natomiast na początku października odrobaczenie i koszt dla Plamki to 12,50 zł.

Także podsumowując do zapłaty za pażdzernik jest: 334,50 zł.

 

 

Hmmm, jak chcecie moge pomyśleć nad nowym ;) A nuż przyniesie szczęście.

 

Pomyśl kochana, bo już pomysłów brak...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był tel. w sprawie Plamki, ale ludzie mają pod opieką 8 kotów... Mieli wcześniej huskyego, który przyzwyczaił się z czasem do kotów, ale na początku jednego zagryzł... Więc zależy im, aby pies nie był wobec kotów agresywny. Pokazałam Plamce nasze koty i na początku wydawało się, że jest ok, ale potem jak zahipnotyzowany śledził jednego i nieruchomiał (był na smyczy) kiedy się do niego zbliżał. Bałam się doprowadzić do bezpośredniego spotkania, niefajnie to wyglądało. Powiedziałam Państwu o moich obawach i wybrali innego pieska od nas.

Link to comment
Share on other sites

To dobrze, że:

- zainteresowanie Plamką jest,

- Państwo zdecydowali się na innego pieska :)

 

A ja w wolnej chwili pomyślę nad opisem, przepraszam że zaoferowałam się sama, a jeszcze tego nie zrobiłam, ale przytłoczyła mnie ilośc obowiązków :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miałam trochę wpłat w listopadzie, więc zrobię rozliczenie:

 

Stan konta na 31 październik wynosił -334,50 zł

Wpłaty:

+334,50 zł Pianka

+15 zł Martyna K.

+61,60 zł Jo37 (bazarek)

+15 zł Iwona K.

+10 zł Martyna K.

Razem: +101,60 zł

 

Koszty na listopad:

-360 zł hotelowanie

 

+101,60 zł - 360 zł = -258,40 zł

Stan konta na 30 listopad wynosi -258,40 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Małe rozliczenie, bo miałam wpłaty na swoje konto :)

 

Stan konta na 30 listopada wynosił -258,40 zł

Wpłaty:

+258,40 zł Pianka

+10 zł Martyna K.

+50 zł Iwona K.

Razem: +60 zł

 

Koszty na grudzień:

-372 zł hotelowanie

-10 zł Fiprex

Razem: -382 zł

 

+60 zł - 382 zł = -322 zł

Stan konta na 31 grudnia wynosi -322 zł.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zadzwoniła pani chętna na adopcję Plamki... boję się cieszyć, ale brzmi to dobrze: dom z ogrodem (ogrodzony), mieszkają tam dwie rodziny (z tego co zrozumiałam są dwa domy na działce) i zawsze ktoś jest, są też dzieci, więc Plamki miałby kto pilnować i kto z nim zostać. Pani ma już szczeniaka labradora i liczy, że Plamek będzie dla niego towarzyszem zabaw. Szczeniak mieszka w domu i dla Plamki też jest taka opcja przewidziana (pani wyraziła się wprost, że nie wyobraża sobie psa w budzie).

Niedaleko jest weterynarz i pani mówiła, że nie ma żadnego problemu, żeby w razie potrzeby podjechać tam z psiakiem.

Pani wie o lęku separacyjnym Plamki i o tym, że potrafi przeskakiwać ogrodzenia. Stwierdziła, że będzie z Plamkiem wychodzić wraz ze szczeniakiem, bo jego też nie zostawia samego.

Jest to niedaleko od nas (65 km - miejscowość Sarzyna k. Leżajska), niestety okolica taka, że osoby do wizyty się na pewno nie znajdzie... dlatego umówiliśmy się na przyjazd z Plamką tam na miejsce i jeśli wszystko będzie ok to Plamek zostanie (oczywiście po podpisaniu umowy). 

Także teraz potrzebne kciuki, aby pani się nie rozmyśliła i żeby na miejscu okazało się wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...