Jump to content
Dogomania

Białystok-26-27.08.2006


Tangram

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej hej :)

No, jesteśmy z Astuszką przyjęte i wygląda na to, że same w rasie.
A tak przy okazji - gdyby ktoś miał wolne miejsce w autku z W-wy, to chętnie się przyłączymy, oczywiście dokładając się do benzyny. Asti jest bezproblemowa w podróży i nie konfliktowa w stosunku do psów (to jeszcze dzieciak, każdy piesek to dla niej potencjalny partner do zabawy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']Czy ktos wie cos na temat sedziego Giuseppe Novaresio ? Pierwszy raz będziemy sędziowani przez tego Pana- na co zwraca szczególną uwagę- ruch, szata , handling....[/quote]
Może zadaj to pytanie TANGRAM. W O/Białystok powinni "coś" wiedzieć na jego temat, prawda? Może niekoniecznie o jego sposobie sedziowania, ale przynajmniej, czy jest to all rounder czy nie. A to juz duzo.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2][B]NOVARESIO GIUSEPPE
[B]Breeds judged for group 2 : [/B][/B]

[RIGHT]
[/RIGHT]
MASTINO SPAGNOLO
MASTINO DEI PIRENEI [RIGHT]
[/RIGHT]
[RIGHT]
[/RIGHT]
DOGUE DE BORDEAUX
BULLDOG [RIGHT]
[/RIGHT]
BULLMASTIFF [RIGHT]
[/RIGHT]
MASTINO NAPOLETANO [RIGHT]
[/RIGHT]
FILA BRASILEIRO [RIGHT]
[/RIGHT]
TIBETAN MASTIFF [RIGHT]
[/RIGHT]
PERRO DOGO MALLORQUIN[RIGHT]
[/RIGHT]
MASTIFF [RIGHT]
[/RIGHT]
DOGO ARGENTINO [RIGHT]
[/RIGHT]
CANE CORSO[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tangram']ofca - psiaki są, ciesze się , że udało się dziś dodzonić :)
Cierpliwości, plan sędziowania będzie. Termin zgłoszeń był troche "z gumy", dajcie to wszystko ogarnąć i zebrać w całość.
A ja jestem "ona" :)[/quote]
mam juz potwiedzenie:)
super oddział.dzięki!

Link to comment
Share on other sites

TEZ OTRZYMAŁAM DZISIAJ POTWIERDZENIE ALE MIMO PRZELEWU W TERMINIE I PRZESŁANIU DOWODU WPŁATY MAILEM DO ODDZIAŁU -mam adnotacje - DO ZAPLATY 100 zł- oczywiście będę wyjaśnia na miejscu w sekretariacie wystawy

TANGRAM
dziękuję za info dotyczace sędziego G.Novaresio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofca']mam juz potwiedzenie:)
super oddział.dzięki![/quote]
[B]Ofca[/B] - czy ewentualnie będę mogła liczyć na pomoc w ringu? Ty już częściowo będziesz po sędziowaniu, choc samek będzie jeszcze czekał... Masz już wprawę z Gusiem!
Dasz radę? Chodzi mi tylko o porównania...:Help_2:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']TEZ OTRZYMAŁAM DZISIAJ POTWIERDZENIE ALE MIMO PRZELEWU W TERMINIE I PRZESŁANIU DOWODU WPŁATY MAILEM DO ODDZIAŁU -mam adnotacje - DO ZAPLATY 100 zł- oczywiście będę wyjaśnia na miejscu w sekretariacie wystawy
[/quote]

Ja mam to samo - wystawa oplacona w terminie,a na potwierdzeniu mam,ze do zaplaty jest 300 zl.....

Link to comment
Share on other sites

Ja dokonałam przelewu 16 sierpnia a potwierdzenie przesłałam mailem do oddziału 20 sierpnia - by może było już za późno aby ktoś to zarejestrował.

CZY KTOŚ ZNA PROGNOZĘ POGODY NA NIEDZIELĘ- nie bardzo wiem czy szykowa się na słońce, wiatr i deszcz, czy zimno.

Aha - jak dojecha na teren wystawy wjeżdzając do Białegostoku od strony Warszawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']Ja dokonałam przelewu 16 sierpnia a potwierdzenie przesłałam mailem do oddziału 20 sierpnia - by może było już za późno aby ktoś to zarejestrował.

CZY KTOŚ ZNA PROGNOZĘ POGODY NA NIEDZIELĘ- nie bardzo wiem czy szykowa się na słońce, wiatr i deszcz, czy zimno.

Aha - jak dojecha na teren wystawy wjeżdzając do Białegostoku od strony Warszawy?[/quote]
Według TV ma być słonecznie.:lol:

A co do trafienia - jeżeli organizatorzy nie wyślą mapki dojazdowej, to ja zawsze przy samym wjeździe na teren miasta pytam się np.taksówkarzy. Mozna też dopytać się na stacjach benzynowych, albo kupuję mapkę danego miasta.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...