Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

Jakoś te dogo mi nie po drodze ostatnio :P

Suka ma dzisiaj loty, także ten :P
Ps. chyba przesadziłam z rozmiarem piłki, albo to tylko dzisiaj tak wygląda. Jak zapowiedziałam koniec psot to schowała pod faflami i z miną, że ona nic nie ma :P

12541099_1753494448205514_17259361891830

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sieeeemka ;)

Yyyy Magda chcesz śnieg? no właśnie dzisiaj się od nas eksmitował... obecnie u nas breja i totalna masakra.

macie jakieś pomysły, co zrobić, aby psy zaczęły jeść? Sonia i Gandi odmówiły totalnie jednego gatunku zwierzaka. Surowe nie przejdzie im przez gardło i nie ważne czy to mięso, kości czy chrząstki. Nie i koniec, za to gotowane im smakowało. Głodówka, małe skrawki, no nic ich nie rusza. Co dziwne, ostatnio im bardzo smakowało, jakieś pół roku temu, bo to z gatunku luksusowego, więc korzystam tylko z okazji.

Za to Ciap daje się żywcem pokroić, choćby za kawałeczek. Choć jak on jest na suchej karmie, to lepiej aby dostawał gotowane niż surowe.


Był śnieg, były głupawki i szaleństwa...a teraz to nawet nie ma co nosa wyściubić z domu.

Link to comment
Share on other sites

Noo szukam pomysłu... jakieś 5kg przerobiłam jako gotowane... zostało mi 25kg prawie samych żeberek z dość fajną ilością mięsa. Dzisiaj pokroiłam na malutkie kawałki mięso i wymieszałam z mięsem wieprzowym. Zobaczymy czy wyplują czy wsio będzie zjedzone.

U nas na podwórku to jest po kostki wody. Bez kaloszy z domu nie wyjdziesz. Do tego jutro ma padać <3 Ale się pocieszam, że może w tym roku będzie woda w oczku na lato :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 3.02.2016o18:45, magdabroy napisał:

Alinko, gdzie Ty byłaś z Gandzią nad morzem?

Krynica Morska :)

a wybierasz się? Mogę polecić Ci ten ośrodek, gdzie my byliśmy, bo są osobne domki, duży i ogrodzony teren. Za płotem zalew, a z buta z 1-2km i jesteś nad morzem. Tylko od września psy mogą na plaże wchodzić, także jeden minus. No ale jak ma się zalew pod nosem...

 

Wredna suka w akcji:

 

 

 

Przy czym te moje psy mają ostatnio loty, że wszystko opada... dzisiaj suka 2 razy dobrała się do kosza na śmieci, przecież pieseł taki głodzony. Wczoraj siedziały w oczku i wyrywały sobie JEDNO listko... szczegół, że połowa oczka jest w liściach. Gandzioch albo ma piłkę w pysku, albo łazi i wq****. Albo Ciaposław, bo przytargałam 15kg chrząstek wieprzowych i zostawiłam na ławce w kuchni i poszłam się przebrać. Wracam, a ten się przysiadł i żarł na wyścigi. Jak zawołałam to przyszedł i się oblizywał, bezczelny :| Komu, komu wysłać je na wakacje? choćby weekendowe :P

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wrócę do pracy po roku wychowawczego, to w przyszłym roku o wakacjach mogę zapomnieć :/ No chyba że pójdę jeszcze na rok bezrobotnego jak z Theodorem, to wtedy mogę pomyśleć o kolejnym urlopie nad polskim morzem. Nie sądzę jednak, żeby udało mi się trafić na zlot, bo my teraz musimy planować urlop pod terminy, kiedy Theodor ma zamknięte przedszkole :/ A to wypada co roku w lipcu. No a zloty, to pewnie już po sezonie?!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, magdabroy napisał:

Jeśli wrócę do pracy po roku wychowawczego, to w przyszłym roku o wakacjach mogę zapomnieć :/ No chyba że pójdę jeszcze na rok bezrobotnego jak z Theodorem, to wtedy mogę pomyśleć o kolejnym urlopie nad polskim morzem. Nie sądzę jednak, żeby udało mi się trafić na zlot, bo my teraz musimy planować urlop pod terminy, kiedy Theodor ma zamknięte przedszkole :/ A to wypada co roku w lipcu. No a zloty, to pewnie już po sezonie?!

uuuu to kicha po całości :(

tzn. z urlopami jest taki problem, aby to jakoś zgrać?

Zloty są w wrześniu, bo wtedy psy mogą wchodzić na plażę. Szkoda, że tak się układa, ale nic nie poradzisz... :(

 

aaa dzisiaj z newsów <3 Gandi sobie ubzdurał, że będzie polować na Ciaposława i będzie go chciał ZEŻREĆ. No to się lekko pomylił... za to Suka od kilku dni moczy doopkę w oczku. Życie z psami nigdy nie będzie nudne :P

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie na rok, przysługuje 24 dni urlopu, czyli razem w dwójkę mamy 48 dni. No a w przedszkolu jest wolne w lato 3 tyg. (15 dni), do tego Boże Narodzenie z Nowym Rokiem też 3 tyg. (kolejne 15 dni), do tego dochodzą dni świąteczne w Niemczech, kiedy w Holandii się pracuje (kolejne kilka dni) i trzeba wziąć urlop na te dni. Są też sytuacje, że nagle trzeba jakiś dzień wolny, więc trzeba coś zostawić sobie "na czarną godzinę". I w ten sposób człowiek wykorzystuje praktycznie cały urlop, a żeby go zgrać i mieć choć kilka dni razem jest ciężko :/

Link to comment
Share on other sites

Sieeeemka :)

Przegwizdane macie z tymi urlopami, serio nie zazdroszczę...

a jak przedszkole jest zamknięte to nie ma innego, które ma dyżur czy coś?

Co ta pogoda wyprawia to się w głowie nie mieści... już była wiosna,  a dzisiaj i zimno i deszczo-grado-śnieg leciał. Bo jakby to zima wracała to bym się cieszyła, ale to tylko takie straszenie :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, magdabroy napisał:

Szczerze, to nawet nie wiem czy jest możliwość "podrzucenia" dziecka do innego przedszkola :/

u nas to jest tak, że prywatne są otwarte przez cały czas w wakacje.

Publiczne mają bodaj po miesiącu dyżur.

Tzn. tak słyszałam od rodziny ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...