Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='magdabroy'][URL]http://vpx.pl/i/zUrho.jpg[/URL] Ciapek na ucho mówi Gandiemu jak "zniszczyć" tymczasowiczkę :D

Sonia wygląda na spokojną w kojcu jak się szczyle zbliżyły ;) Nie można było jej wypuścić?[/QUOTE]
Taaa męska solidarność :mad: ciągle coś knuli...
ehh no to było ciekawe, bo czasem się wąchały a czasem jej się gotowało...
tzn. Tymczasowczka jak jej właziła do budy to był luz, ale jak zaczęły się bawić, ścigać itp to szczekała na nich, choć wydaje mi się, żeby zwróciły na nią uwagę.. raczej cienia agresji tam nie było...

haha ona mogła z małymi wąchać sie i było super, ale mam takiego psa jak Ciapek... on wali wszystkich i wszystko na głowę... więc jak Sonia z Gandim się poznają to Ciapę mama trzyma, albo siedzi w domu, albo jest na spacerze...
[quote name='Milena9']Śmiesznie tu wyszedł :lol:[URL]http://vpx.pl/i/intUK.jpg[/URL][/QUOTE]
ehh jak te uszy mu leżą to on robi wszystko, żeby mu stały :D
[quote name='Ptysiak'][URL]http://vpx.pl/i/OxR.jpg[/URL] odpoczynek? :D :loveu:
Widzę, że coraz bardziej maluch łobuzuje ;)

Pozdrawiamy serdecznie:)[/QUOTE]
taaa w cieniu ;)
Ta mała nie miała łatwego życia z moimi psami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']no to niech porobią tyle miejsc pracy, aby człowiek mógł pracować...
oj tam, przecież przedłużył się wiek życia przeciętnego człowieka :D no i przecież kobiety dłużej żyją od mężczyzn :D

lepiej wózek elektryczny, coby energi nie tracić na chodzenie :D

to trzeba jakąś wymyślić :D

to trochę daleko Cie wywiało..

tak perspektywa nie jest pocieszająca... to Ty jednak w Krakowie planujesz zostać?

Jak ktoś ma zły humor albo po prostu chce pooglądać fotki to zapraszam :D
ale uwaga te psy nie są chyba do końca psami.. :D
[/QUOTE]


No trochę świata pozwiedzałam studiując :D
A ja w Krakowie nie mam zamiaru mieszkać - tzn. najchętniej wróciłabym w świętokrzyskie, bo mimo, że mi się w mieście podoba, to ja "niemiastowa" jestem jednak :shake:
Ale pracy w Skarżysku zaraz po studiach to ja na pewno nie znajdę, bo tam zwyczajnie NIE MA biur projektowych... no chyba, że będę pracować jako architekt w Urzędzie Miasta - i będę zatwierdzać, czy ktoś sobie może garaż na podwórku postawić... :lol:

Więc niestety, ale Kraków przez najbliższe kilka lat, tak sądzę. Liczę na to, że za kilka lat popularniejsza stanie się praca zdalna. W moim zawodzie jakby nie było komunikowanie się przez internet i wysyłanie projektów mailem problemu większego nie stanowi, więc kto wie... :razz:

No zawsze mogę jeszcze postawić na tzw. samodzielną karierę, a nie w biurze architektonicznym, brać udział w wielu konkursach i liczyć na to, że się jakiś inwestor znajdzie, hehe :laugh2_2:

A dokąd Ty się teraz przenosisz na magisterkę? :razz:
[SIZE=1](o ile dobrze zrozumiałam) [/SIZE]

_____________________________________________________

Zdjęcia są supeeeeeer :loveu:
Ghandi rośnie na przystojniaka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_'][URL]http://vpx.pl/i/kMitG.jpg[/URL]
Stójeczka:loveu:[/QUOTE]
:loveu:
[QUOTE=makot'a;19097774]A dokąd Ty się teraz przenosisz na magisterkę? :razz:
[SIZE=1](o ile dobrze zrozumiałam) [/SIZE]

_____________________________________________________

Zdjęcia są supeeeeeer :loveu:
Ghandi rośnie na przystojniaka :loveu:[/QUOTE]

Mam w planach albo Poznań albo Wrocław... choć chciałabym Poznań, bo to miasto jest mi szczególnie bliskie...
Wrocław mnie nie pociąga...

ale jest pytanie czy się dostanę no i ewentualne zaoczne patrzę pod kątem gdzie taniej....
dzięki :)

ehh kiedyś marzyłam o szczylku, a teraz jak go mam to nie mogę się doczekać aż urośnie....

w sumie na mieszkanie w mieście nie narzekam specjalnie...jak mam wolny dzień to zawsze można gdzieś iść itp... ale znowu bez psów...z nimi wolę iść w tereny z dala od ludzi... tylko wszędzie przerabiają, budują itp...choć Leszno bardziej mi sie pod tym względem pdoba.

Link to comment
Share on other sites

Chodź do Krakowa i zabierz ze sobą psy :loveu:
Ba, nawet nam się jeden pokój w mieszkaniu zwalnia, więc byś tam z trójką swoich psów zamieszkała, a ja po drugiej stronie przedpokoju z moją trójką (czwórką) :evil_lol:
To by była zabawa dopiero :diabloti:

A tak serio - kurcze, to daleko teraz będziesz mieć do domu, nie?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;19097907]Chodź do Krakowa i zabierz ze sobą psy :loveu:
Ba, nawet nam się jeden pokój w mieszkaniu zwalnia, więc byś tam z trójką swoich psów zamieszkała, a ja po drugiej stronie przedpokoju z moją trójką (czwórką) :evil_lol:
To by była zabawa dopiero :diabloti:

A tak serio - kurcze, to daleko teraz będziesz mieć do domu, nie?[/QUOTE]

Taaa :loveu: Chciałabym ;) ale za daleko :D

no takie 100 km w jedną stronę... do Leszna mam 70 :roll:

no i sama nie wiem co robić... czy wziąć się za szukanie jakieś dorywczej pracy czy sprowadzić sobie któregoś z psów...
jedno z drugim koliduje, bo szkoła+praca=mało czasu.... a psa trzeba wyprowadzać, zajmować się nim...z drugiej strony czas studiów to najpiękniejszy czas, a ja bez psa się męczę....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja tam jestem zagorzałym wyznawcą twierdzenia, że w życiu się jeszcze zdążę nazap****lać, więc uważam, że jak nie ma takiej potrzeby, to pójście do pracy na studiach jest złe ^^
Tzn. dorobić sobie fajnie jest, ja będę teraz prawdopodobnie pracować dla pewnej galerii, ale będzie to kilka rysunków miesięcznie, a nie pełen etat w supermarkecie :P
Na studiach należy STUDIOWAĆ (czyt. cały semestr się obijamy i pijemy piwo, a pod koniec nie śpimy przez miesiąc, żeby wszystko zaliczyć :D )

Jestem zła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;19099208]Ja tam jestem zagorzałym wyznawcą twierdzenia, że w życiu się jeszcze zdążę nazap****lać, więc uważam, że jak nie ma takiej potrzeby, to pójście do pracy na studiach jest złe ^^
Tzn. dorobić sobie fajnie jest, ja będę teraz prawdopodobnie pracować dla pewnej galerii, ale będzie to kilka rysunków miesięcznie, a nie pełen etat w supermarkecie :P
Na studiach należy STUDIOWAĆ (czyt. cały semestr się obijamy i pijemy piwo, a pod koniec nie śpimy przez miesiąc, żeby wszystko zaliczyć :D )

Jestem zła :diabloti:[/QUOTE]
każdy ma jakieś podejście ;)
praca na pełen etat, czy choćby na pół na studiach to zależy z jakiego punktu widzenia.. choć my mieliśmy zawsze taki plan, że nie szło niczego znaleźć..
jak się wszystko ułoży to się zobaczy..
[quote name='dOgLoV']zdjecia przeslodkie :loveu:[/QUOTE]
dzięki ;)
[quote name='Jean']Tymczasowiczka jest słodka, widać że świetnie dogaduje się z Ciapusiem i Ghandim :)
A Ghandi nieźle daje jej popalić :)[/QUOTE]
ona miała z nim zdrowo przegwizdane :(
[quote name='Klaudia&Aza']No i dotarłam do Was;)
Wszystkie pieski super. Bardzo mi się podoba uroda Ciapka, na zdjęciach wygląda tak jak by ciągle coś kombinował :evil_lol:
Tymczasowiczka też urocza, oby szybko znalazła domek;)[/QUOTE]
cieszymy się ;)
bo on ciągle cos kombinuje.. zeby być w środku zainteresowania....
[quote name='dOgLoV']Witam caly ziwerzyniec i wlascicielke ;)[/QUOTE]
witamy :multi:
[quote name='sunshine']Siemka:)
Co słychać?:> co u kłeta?:) u nas planuje się akwarium dla kraba :D[/QUOTE]
ahh ciężkie czasy nadchodzą bo sesja idzie :D
oo widzę, że rozszerzasz zwierzyniec..
[quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:)[/QUOTE]
witamy ;)
[quote name='Ptysiak']Pozdrawiamy serdecznie wszystkie trzy słodkie futerka i Pańcię :)[/QUOTE]
również pozdrawiamy Was :)


ehh z nowości to Gandi jest w Sonię wpatrzony jak w obrazek :mdleje:
razem się bawią, ale jednak moje podejrzenia były słuszne... ona jest za ciężka i czasem sie zapomina... a tak to luzik :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna'] ehh z nowości to Gandi jest w Sonię wpatrzony jak w obrazek :mdleje:
razem się bawią, ale jednak moje podejrzenia były słuszne... ona jest za ciężka i czasem sie zapomina... a tak to luzik :)[/QUOTE]

Spoko, spoko ;) Za kilka tygodni Gandzia będzie na tyle duży, że nie raz Sonie będzie przez niego leżeć :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;19111533]Czyli już się poznali ze sobą?! Super :loveu:[/QUOTE]
dzisiaj razem się bawiły :loveu:
[quote name='magdabroy']Spoko, spoko ;) Za kilka tygodni Gandzia będzie na tyle duży, że nie raz Sonie będzie przez niego leżeć :)[/QUOTE]
dokładnie :D :D
[quote name='Niufciak']Jakie świetne szkraby :loveu:[/QUOTE]
dzięki ;)
[quote name='darii_iia']Och, to jak już się będą ładnie razem bawić, bez potrzeby pilnowania...to ja fotki poproszę. :)
No i fotki z poprzedniej strony...aaach, jakie cudne te psiaki. :loveu:[/QUOTE]

fotki im cykam... i co chwilę tylko tekst: Ej..itp :D

Sonia&Gandi to super przyjaciele, Ciapek&Gandi to samo.. Ciapek&Sonia to miłość...
więc jak Gandi z Sonią się bawiły i przybiegł Cip to Gandi do Ciapka podbiegł. Sonia go skarciła, bo Ciap jest nietykalny :loveu:

aż tata zaczął się śmiać, że taki mały a taką ma ochronę ;)

zdjęcia jakieś mam przygotowane do wstawienia, ale czasu brak... poza tym mam ich baaardzo dużo i spore zaległości :( ale jak będzie padać na dworze itp to powstawiam :D
jutro jedziemy do weta i chyba Ciapka też weźmiemy...


jest to możliwe, ze jak pies ma nadwagę to może pojawić się tłuszczak?

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie nadwaga moze byc jego przyczyna ;) Kot mojej kuzynki ma je co chwile, a to taki dziki wyplosz co ciagle na niedozywionego wyglada ;)

A co do milosci malego do Soni to uwazaj bo moze ona pogrzebac Twoje plany co do jego socjalizacji. Maly bedzie sie od niej uczyl ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Niekoniecznie nadwaga moze byc jego przyczyna ;) Kot mojej kuzynki ma je co chwile, a to taki dziki wyplosz co ciagle na niedozywionego wyglada ;)

A co do milosci malego do Soni to uwazaj bo moze ona pogrzebac Twoje plany co do jego socjalizacji. Maly bedzie sie od niej uczyl ;)[/QUOTE]

dzięki za odpowiedź ;)

no to też on z nią ma kontakt na podwórku.. na spacery i tak chodzą oddzielnie żeby się nie nauczył za dużo..
Sonia jak jest zabawa z Ciapkiem czy Gandim to nie zwraca większej uwagi co dzieje się za płotem... a na spacerach kiedy ona daje popis to mały jest w domu...

ale my już ją ustawimy do pionu... :D

a teraz baaardzo stare fotki :roll:

[img]http://vpx.pl/i/ptSe5.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/kVloC.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/FdLS.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/SsQE.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/GeB3V.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...