Jump to content
Dogomania

Karma Diamond Naturals


Aten@

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marmara_19']dostalam probki z wolowina,jagniecina, dla duzych psow i dla duzych+60, karma sucha, strasznie male granulki w kazdym rodzaju;/ koszmarne.. dobre dla malych pieskow... no i moje tak hmm musialy sie przekonac zeby wziac to do pyska.. wiec ta karma tylko nanagrodki a do zarcia zostaniemy przy pro planie..[/quote]

Zamawiałaś, Bogna, te próbki ze strony ekarmy? Hmm... może tez bym zamówiła, żeby się chociaż przekonać co straciłam... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Zamawialam tydzien temu w piatek (27) z przedplata na konto[/quote]
no to pewnie w poniedziałek dostaniesz - ewentualnie napisz do nich maila - może kasa nie dotarła lub przeoczyli Twoją wpłatę

************

ja właśnie zamówiłam kolejny 18kg wór - tym razem wersja z jagnięcinką :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

My zamówiliśmy na próbę 8 kg ( Small Breed Puppy Chicken & Rice Formula )
i musze przyznać, ze jestem mile zaskoczona, bo mojemu niejadkowi nawet posmakowała i je ją już cały miesiąc, a strajków głodowych narazie zero ;) No i zadowolona jestem, bo wcześniej karmiliśmy go Britem i chociaż nie mam nic do niego to zmianę w wyglądzie sierści czy kupek można zauważyć.

Mój naszczescie nie wydaje żadnych dziwnych gazów, ale zauważyłam, że ostatnio po każdym posiłku beka i specjalnie jeszcze przychodzi do mnie i robi to przed moim nosem jakby chciał powiedzieć ''znowu zjadłem tą smaczną karmę'' :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

I jak sie te karmy sprawdzają, czy ktoś z was karmił nią psa przez jakiś dłuższy okres czasu? Bo ja właśnie zaczęłam Lamb & Rice dla dużych szczeniąt i icekawa jestem opinii...
Młody zachwycony, chociaż Acana, którą jadł do tej pory też mu smakowała. Zmieniliśmy, bo dostał uczulenia.

Link to comment
Share on other sites

nasze 'bydle' konczy wlasnie drugi worek 9 kg
jak na niejadka dosc mu smakuje
konducja, humor, siersc w jak najlepszym porzadku
- ma juz ponad 2 lata wiec trudno o nim powiedziec szczeniak, ale ciagle zjada wlasnie karme ktora wyzej wymienilas :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bardzo zaciekawiła mnie ta karma. Cena bardzo fajna, widze, że opinie dobre, chyba spróbujemy :D Mam tylko pytanie czy ktoś wie jakie kulki ma Small Breed z jagnięciną? Moja Diuna (cocker spanielka) preferuje mniejsze kulki
. ;) Chętniej je.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Bardzo zaciekawiła mnie ta karma. Cena bardzo fajna, widze, że opinie dobre, chyba spróbujemy :D Mam tylko pytanie czy ktoś wie jakie kulki ma Small Breed z jagnięciną? Moja Diuna (cocker spanielka) preferuje mniejsze kulki
. ;) Chętniej je.[/quote]
wejdź sobie do tematu Wielkość granulek - zdjęcia - tam jest fotka Diamonda z jagnięciną, ale nie Small Breed, a normalne, ale granulki są malutkie, więc Small Breed będą jeszcze mniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Jeśli to ten sam sklep i piszesz, że JUŻ nie ma, to mam nadzieję,że wróci :D[/quote]
wiesz, wprawdzie karmiłam tą karmą w listopadzie, ale wtedy było rozróżnienie na dorosłe rasy małe i po prostu dorosłe. Może w tej chwili po prostu brakło tego zwykłego adulta... Zresztą widziałaś już na pewno [url=http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2523143&postcount=2]mój post[/url] dotyczący wielkości granulek. Miałam na pewno zwykłego adulta, bo dla ras małych bym nie kupiła. No i niestety odeszłam od tej karmy z racji maciupkich granulek, których moja suka nie lubi, bo nie potrafi ich gryźć ;)

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam kiedyś u weta kupiłam 0.5 kg Eukanuby small breed chyba jagnięciną. Granulki były w sam raz. Diuna jadła chętniej niż duże, ale nie łykała. Ona po prostu lubi gryźć ale nie za dużo :D Więc może to dla małych ras Diamona będzie ok...No nic. kupię jeden worek i zobaczę. Jak nie będzie jadła, to wtedy będę się martwić :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...