Jump to content
Dogomania

Karma Diamond Naturals


Aten@

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja zamawiałam w poniedziałek i wczoraj był kurier :) Ruselek, a jak płaciłeś? jeśli robiłeś przelew w sobotę, a masz w innym banku konto, to nie ma szans, w poniedziałek po południu dopiero kasa została zaksięgowana, więc pewnie wysłali dopiero we wtorek. Ale to są moje przypuszczenia, sprawdź sobie może swoje konto u nich, tam będzie status zamówienia, na którym widać, o której mniej więcej i kiedy paczka została wysłana.

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym tygodniu zamówiłam Adult Large, dostawa błyskawiczna i bardzo miły kontakt. Co do karmy: przede wszystkim granulki mogły by być trochę większe, karma ładnie pachnie i moje psy chętnie ją jedzą.Jednak po tygodniu karmienia nie mogę za wiele stwierdzić tylko tyle że poza jednym psiakiem(dostała rozwolnienia ale przyczyną może być też nowy gryzak-przysmak którego wcześniej nie jadła) kupy są ok.
Wczoraj zamówiłam wersję dla seniora zobaczymy jak sie sprawdzi i co "powie" mój weteran:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aten@']ja zamawiałam w poniedziałek i wczoraj był kurier :) Ruselek, a jak płaciłeś? jeśli robiłeś przelew w sobotę, a masz w innym banku konto, to nie ma szans, w poniedziałek po południu dopiero kasa została zaksięgowana, więc pewnie wysłali dopiero we wtorek.[/quote]

Przelewem. Wczoraj paczka doszła rano:cool3:

[QUOTE]dowiedziałam się, że small breed z jagnięciną ma gulki mniejsze od groszówki. Nie wiem ile mniejsze, ale jeśli nie dużo to będą w sam raz :smile:[/QUOTE]

Są mniejsze, 2-3 razy (mowa o karmie dla szczeniaczków).

Diamond to jedyna karma jaką mój pies je z apetytem:crazyeye: zamurowało mnie trochę jak zobaczyłem te 16kg, trochę tego dużo a za jakieś 3-4 miesiące trzeba będzie zmienić pieskowi karmę dla dorosłych. Gratis dostałem smycz (nie taką dla psa:) ) i nie wiem jak to się nazywa, ale "takie coś" do zamykania paczki:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ruselek']Gratis dostałem smycz (nie taką dla psa:) ) i nie wiem jak to się nazywa, ale "takie coś" do zamykania paczki:p[/quote]
Chyba wszystkim to dają :eviltong:
Ja się skusiłam na promocyjnego seniora. Ja suka zje worek to napisze spostrzeżenia.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dotrała do mnie karma.
Byłam przerażona :shock: Granulki są wielkości...połowy małego paznokcia :shock:
Na szczęście mimo wszystko Diuna nie łyka, tylko jakimś cudem karmę gryzie :) No i zasmakowała jej :) nic więcej na razie powiedzieć nie mogę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Diuna nadal karmę ładnie je no i gryzie ;)
Nie je już z takim zapałem jak na początku, ale je, a to najważniejsze :)
Kupy w normie, ładne, zwarte, 2 razy dziennie, nie za duże. Psisko się nie drapie, tylko łupież do końca nie zniknął...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Niestety nie zgodze sie z przedmowca. Diamond Natural nie mozna napewno usadowic na tej samej polce jakosciowej co Chicekn Soup i Eagle Pack. Sa to duzo lepsze jakosciowo karmy od Diamonda.
Diamond plasuje sie mniej wiecej na podobnej półce jesli chodzi o jakosc co Acana czy ciut lepsza od Nutry Nuggets.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Mój labek wcina DN dla szczeniaków ras dużych.
Ostatnio pochłania ją w błyskawicznym tempie. Jak na razie mogę się wypowiadać o niej w samych superlatywach, bo wszystko jest ok.

Jestem też bardzo zadowolony ze sklepu, bo przesyłki są szybkie i za darmo.
:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam, ja również mam same pozytywne doświadczenia z Diamondem. Co prawda mój 5-miesięczny Golden wcześniej próbował tylko Ariona (u hodowcy) i Royal Canin, więc nie mam zbyt wielkiego porównania, bowiem żeby sprawdzić jak na psa działa dana karma trzeba jakiś czas ją testować, ale muszę przyznać, że z Diamondem nie było żadnych problemów. Pies wcinał aż mu sie uszy trzęsły (z resztą czego on nie je?). Żadnych alergii, kupki normalne, sierść w porządku, no i niewygórowana cena. Niestety, od 17 listopada podnoszą ceny. W tym tygodniu będę zamawiać kolejny 18kg worek Large Breed Puppy Lamb&Rice Formula. Polecam :)
PS. Wrażenie robią superszybkie wysyłki, profesjonalna obsługa i monitorowanie przesyłki na każdym etapie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Estera']Pisałam, prosiłam, zostały mi obiecane i ..... czekam :evil:
Dzięki :loveu:
Poczekam jeszcze trochę, jak nie odpiszą ani nie wyślą, to zwrócę się do Ciebie :loveu:[/quote]
Najlepiej zadzwonić do nich. Załatwiałam tak próbki dla swojego psa i miałam następnego dnia w domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='agacia']Czy ta karme mozna kupic gdzies indziej niz w sklepie e-karma? Denerwuje mnie juz druga podwyzka cen w przeciagu 3 czy 4 miesiecy:roll:[/quote]
I tak jak na karmę tego rodzaju jest dosyć tania. Animal Service jest jedynym dystrybutorem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...