Jump to content
Dogomania

Łatek- młody pies po wypadku JUŻ W SWOIM WŁASNYM DOMKU! HURRA


KropkaKropka

Recommended Posts

majaga masz zdjecie Lacia to powypadkowe wklejone..........
ych na wspomnienie mnie wzielo.......
jego pierwsze dni u nas jak lezał i cierpial a ja mu mowilam ze jeszcze przyjdzie taki dzień ze bedzie chodzil na spacerki ze wyzdrowieje ze nei bedzie bolalo..........

a Łat ma wspaniała Pania i jest zdrowiutki :)))))))))))))))


prosze kliknac ponizej pomoc potrzebna

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=131804693"][B][COLOR=blue]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=131804693[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']majaga masz zdjecie Lacia to powypadkowe wklejone..........
ych na wspomnienie mnie wzielo.......
jego pierwsze dni u nas jak lezał i cierpial a ja mu mowilam ze jeszcze przyjdzie taki dzień ze bedzie chodzil na spacerki ze wyzdrowieje ze nei bedzie bolalo..........

a Łat ma wspaniała Pania i jest zdrowiutki :)))))))))))))))


Nie mam jeszcze domowych zdjęc Łatka,jak bedą to zmienie,ale póki co chciałam jakie kolwiek.:roll:

Link to comment
Share on other sites

A to jeszcze parę zdań napiszę o Łaciatym,chociaż Ciotki i Wójkowie,to już widzę że do nas nie zaglądają:mad:Jak nie będziecie zaglądać,to nie będę pisać:diabloti:
Łaciaty czuje się coraz pewniej w nowym domu i okolicy,czego dowodem jest notoryczne obszczekiwanie każdego kto wchodzi do bramy(jak usłyszy przez drzwi odrazu leci z warkiem i szczekaniem) a na spacerach coraz intensywniej znaczy teren. Z obszczekiwaniem walczę,tzn. staram się odwrócic jego uwagę,wołam,potem komenda "siad" i dostaje smaka. Na szczęście, jak ktoś przychodzi do domu,wita wylewnie:loveu:, nawet pana listonosza,który dzisiaj go wymiział:cool3:.
Trwa walka z oczami, "na spiocha" nie zawsze wychodzi,bo śpi czujnie,dzisiaj sie przebudził i zaczął mi zębami przytrzymywać rękę i raz kłapnął:cool1:.
[B]Jak ktos ma pomysł na to, jak go nakłonić bedę wdzieczna.[/B]
A te jego ślepia,mnie martwia,bo wydaje mi się,że powodem zapalenia spojówek mogą być włoski wchodzące do oczu. To wygląda trochę jak by mu sie dolna powieka wywijała do srodka...Nic pewnego,bo sie wyrywa i ciężko dobrze przyuważyć, ale zastanawiam się nad wizytą u okulisty.
Poza tym, nadal słodki i kochany:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Niestety kopotów z oczami ciag dalszy...dzisiaj byłam u weta, diagnoza-entropium,czyli wwijanie sie powieki w strone gałki ocznej:-(,to jest prawdziwy powód zapalenie spojówek,włoski ciagle drażnia oko,co powoduje stany zapalne o ogromny dyskomfort dla psa:placz:.Konieczny jest zabieg korygujacy powieki. Jestesmy umówieni na czwartek popołudniu, za jednym zamachem wykastrujemy Łatka. Trochę sie denerwuję..trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Byłam wczoraj u Łaciska:multi:
Łacior wcale a wcale się nie przejął utratą jajeczek, zagoił sie już i wesoły taki aż miło!!! Oczęta jeszcze ciut czerwone, ale to już kwestia czasu...
To pyszczydło kwadratowe to on ma prześmieszne absolutnie i jeszcze futro: szczotka- nieszczotka...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]ulvhedinn przy następnej wizycie proszę wytarmosic ode mnei Lacia[/B]
[B]a jego Panią nakrzyczeć straszliwie ze nic mi tu o Łatolcu nie pisze[/B]
[B]:evil_lol: [/B]
[B]Pamiec chwili gdy trafil do Uciechowa poobijany pobdzierany po wypadku taka kupka piszczacego z bolu nieszczescia.........[/B]
[B]a tu tak wspanialy happy end :) :lol: :cool3: :loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie ciotce taką długą ciszę...
Łatulec ma się coraz lepiej, zresztą Ulv była i naocznie stwierdziła:)
Z kazdym dniem coraz bardziej się zadomawia, nabiera zaufania, a my coraz bardziej go kochamy:loveu:. Jest fantastyczny,cudowny i prześmieszny:lol:.
Wczoraj była u nas imprezka, Łatul zabawiał gości i swojego psiego kumpla,Pokusa. Wyszaleli sie tak,że dzisiaj Łat dogorywa,spał do 12-stej,a teraz zalega razem z nami,wygląda jakby miał kaca:evil_lol:.
Justynko,masz całuski od Łacia:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Obiecuje,że już niebawem fotki będą,niestety to nie takie proste,bo nie mamy cyfrówki:roll:.
Łatulec, już doszedł zupełnie do siebie po zabiegu,sierść odrasta i pysio coraz bardziej wyjściowo wygląda:)
Do tego rozbrykał się na całego, ostatnio kupiliśmy linke 10 metrową,żeby mógł troszkę pobiegać w parku,bo puki co go nie spuszczamy ze smyczy.
W domu urządza szaleńcze biegi,kręci kółka z pokoju do pokoju,wariuje na całego:evil_lol:.Potem przechodzi w fazę spoczynku, najchętniej komfortowo,na łóżku z nami i niezbędnym miziankiem:cool1:.
A teraz łobuzuje,wyciąga mi chusteczkę z kieszeni i wierci nosem w bok,żeby głaskać,Pieszczoch straszny:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...