Jump to content
Dogomania

Kudłacz!!Jest mi zimno ,już miesiąc na ulicy, pomóżcie, potrzebny DT, albo właściciel


DŻASTA_

Recommended Posts

Słuchajcie no nie ma go
Łaze codziennie z moją misią na długie spacery, jak zawsze wytrzeszczam oczy jak mogę, z myślą że może go gdzieś zobaczę a tu nic, jak kamień wodę

Zaczynam się zastanawiać czy może on jest czyjś? A może ktoś go przygarnął?
Nie wiem nie mam pojęcia

a kolejna wiadomość to taka że właśnie przed Chwilą dzwonił do mnie Pan z Lublina, znalazł wątek w ogłoszeniach, i pytał się mnie w jakich okolicach przebywa piesek
Ponieważ jemu miesiąc temu zaginął JORK, ale mi on na jorka nie wygląda
Przesłałam mu zdjęcia mailem, bo mówił że te z ogłoszenia są nie wyraźne.

Napiszę później jak już otrzymam od niego wiadomość zwrotną
pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krasnystaw podlega pod schronisko w Chełmie

Dzisiaj też go nie było, też zastanawiałam się, czy może nie zwineli go do schronu,
a może go ktoś przygarnął..
przejdę się jutro po pracy po, terenie i popatrze na ludzkie podwórka może akurat

A ciekawe jak wygląda ten na Paluch dowieziony, jakby ktoś zdjęcie mógł zrobić, może to akurat ten

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej nie odzywałam się, ponieważ od tamtej pory go nie ma!
Co strasznego dowiedziałam się, to to że jakiś czas temu niedaleko mojej okolicy, jakieś dwa duże psy zagryzły czarnego kudłatego psa, nie jestem pewna czy to o Czarnego chodzi.
Nic mi bliżej nie wiadomo, dowiedziałam się od ludzi, wiem tylko że po wszystkim zabrała go straż miejska
Nikt nic podobno nie widział, i nie słyszał, ale nie chce mi się w to wierzyć!!!
Nie rozumiem też dlaczego, właściciel tych psów, dopuścił do takiej sytuacji, i dlaczego biegały wolno skoro są groźne, równie dobrze mogły zaatakować człowieka.

Nie wiem czy to był on, ale drogą dedukcji wszystko się zbiega i bardzo prawdopodobne.
Jest mi bardzo przykro, tym bardziej że tydzień temu dzwoniła do mnie kobieta która chciała go przygarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Niestety pies który przebywa na ulicy, nie jest bezpieczny
Jak nie ludzie to inne psy mogą go skrzywdzić
Tym bardziej że był mniejszy, i wystraszony
:-(
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc.
Niestety w naszym mieście biega dużo bezdomnych psów, którym potrzebna jest pomoc
Ale chyba nie wiele osób to obchodzi.
Ja oczywiście nie rezygnuję z pomocy i nadal będę udzielała się na dogomanii
Tylko najgorsze jest to że nie mogę brać na DT.

Z tego co mi mówiono to nie pierwszy raz kiedy te psy zaatakowały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DŻASTA_']Hej nie odzywałam się, ponieważ od tamtej pory go nie ma!
Co strasznego dowiedziałam się, to to że jakiś czas temu niedaleko mojej okolicy, jakieś dwa duże psy zagryzły czarnego kudłatego psa, nie jestem pewna czy to o Czarnego chodzi.
Nic mi bliżej nie wiadomo, dowiedziałam się od ludzi, wiem tylko że po wszystkim zabrała go straż miejska
Nikt nic podobno nie widział, i nie słyszał, ale nie chce mi się w to wierzyć!!!
Nie rozumiem też dlaczego, właściciel tych psów, dopuścił do takiej sytuacji, i dlaczego biegały wolno skoro są groźne, równie dobrze mogły zaatakować człowieka.

Nie wiem czy to był on, ale drogą dedukcji wszystko się zbiega i bardzo prawdopodobne.
Jest mi bardzo przykro, tym bardziej że tydzień temu dzwoniła do mnie kobieta która chciała go przygarnąć.[/QUOTE]

O rany boskie .... :(
Dżasta, a głupoty ludzkiej nie przeskoczysz - w Lublinie też, w środku osiedla, obok przedszkola i biegających małych dzieci na placu zabaw - puszczają luzem agresywne psy .... tak jest niestety wszędzie ... moje psiaki na smyczach nie raz zostały pogryzione.
Strasznie mi smutno ...
[*]

Link to comment
Share on other sites

No mi też, nie dość że go ktoś wyj..., to jeszcze takie coś go spotkało
Wiem że ludzie są idiotami, tylko dlaczego tak mądre stworzenia jak psy muszą za to płacić, dlaczego czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

Kurcze moja Misia przygarnięta też z ulicy, ma do mnie tyle miłości, jest mi tak oddana, broni mnie przed wszystkim co się rusza i do mnie zbliża
To jest takie piękne, że pies może tak kochać, i tyle radości dawać.
Nie odstępuje mnie na krok, i jest we mnie tak wpatrzona.

Czarny też mugł dać komuś taką miłość, bo psy przygarnięte potrafią kochać najbardziej!
Przykro mi Kochani.
Mam nadzieje że ten człowiek który pozwolił, na to aby ten pies cierpiał, dostanie za swoje, sprawiedliwość gdzieś na pewno jest

Link to comment
Share on other sites

Ale wiesz Dżasta, trzeba być CZŁOWIEKIEM i być zdolnym do empatii, żeby tak odczuwać jak Ty.
Zobacz, identyczna sytuacja z kudłaczem:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196878-Ofiara-wypadku%21-Pi%C4%99kny-w-typie-PON-potrzebuje-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/196878-Ofiara-wypadku!-Pi%C4%99kny-w-typie-PON-potrzebuje-pomocy[/URL]!
tylko że nie zdążyły go psy zagryźć jak leżał po wypadku, ale to zbieg okoliczności i cud dla tego psa. Doczytaj do końca co paniusia pieska zrobiła :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

To ładna z niej hipokrytka
Moi sąsiedzi zrobili jeszcze lepiej, mieli jamnika który zaginął i kupili sobie w zamian pekińczyka, jamnik wrócił po pewnym czasie dosyć długim do domu nie wiadomo gdzie był przez ten czas ( mama moja twierdzi że oni sami go wywieźli, bo im meble gryzł) a tu pech chciał że pies odnalazł właścicieli, a oni zamiast oddać tego pekińczyka, który jeszcze był szczeniakiem nie przywiązanym do nich, to pozbyli się znowu jamnika, po raz drugi złamali mu serce, popierdo.....ludzie.
Ale wiadomo pekińczyk taki słodki, jak te jorki produkowane jak świerze bułeczki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...