Jump to content
Dogomania

Kudłacz!!Jest mi zimno ,już miesiąc na ulicy, pomóżcie, potrzebny DT, albo właściciel


DŻASTA_

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak On jest bardzo przyjazny do ludzi, daje się głaskać
Mama mi powiedziała że daje się jej przytulać, podbiega do ludzi szuka właściciela

A psów się boi, raczej ucieka
On jest już długo na ulicy, i to powoduje że robi się wystraszony.
Ale pragnie tej bliskości, i tego żeby go ktoś pogłaskał.
A ten hotel to jest jakieś wyjście, ja oczywiście deklaruję się z pieniążkami, tylko na całość nie będę miała, dobrze jakby się więcej osób zrzuciło.

A to co miesiąc trzeba płacić na taki hotel, czy to jest jakaś jednorazowa wpłata?
Nie orientuje się zupełnie.

Także będzie trzeba ogłosić jakąś zbiórkę pieniążków, jakby się nie znalazł DT

A jeszcze mam pytanie, Macie jakiś zaufany hotel? Taki w którym będzie należycie traktowany, i nie będzie musiał przeżywać kolejnego stresu?

Link to comment
Share on other sites

Dżasta - za hotel się płaci co miesiąc . Wyjściem idealnym byłby bezpłatny dom tymczasowy, tylko, że ja kompletnie nie znam realiów na Lubelszczyźnie. Spróbuj może skontaktować się z MaDi - ona najprawdopodobniej jest w Pogotowiu dla Zwierząt lub w TOZ-ie i działa w Lublinie. Może pomoże...
Na Lubelszczyźnie pomoc także deklarują ( przynajmniej na mapie pomocy ) - Murka, Tiger, dracko.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Cierpię….[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Nie wiem co się dzieje….[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Gdzie jest mój Pan? Gdzie mój ciepły kącik? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Jestem czarnym małym kudłaczkiem z dłuższymi włoskami , od dłuższego czasu szwędam się po ulicach , ludziach …. Jest mi zimno.. Bardzo cierpię każdego dnia szukam mojego Pana, chociaż ledwo pamiętam czy go w ogóle miałem …tak dawno nikt mnie nie przytulił … codziennie płaczę.. łzy zamarzają mi … spływając mi po pyszczku ,moje piękne kudłate włoski są posklejane.. tak bardzo bym chciał żeby ktoś mi je wyczesał… Znalazłem takie dobre duszyszczki, kiedy mój brzuszek burczy i już nie mam siły , przychodzę raniutko po coś dobrego … Ufam im , daję się pogłaskać… są bardzo miłe ale nie mogą mnie do siebie zabrać…. Nie mam gdzie spać… nie mam nic… tracę nadzieję że dobro ludzkie istnieje [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]W nocy jest tak zimno , nie czuje łapek… trzęsę się .. nie mam nawet dobrej ciepłej kryjówki.. mam tysiące myśli naraz , pomieszane z marzeniami…. Proszę ludzi o pomoc! , przychodzę jak wołają ,bo zawsze myślę i cieszę się ,że to dobre serduszka i może mi pomogą… ale każdy odchodzi… zostawia…. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Dziś jestem. Ale boję się czy przeżyje… czy będę jutro…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]TO LIST NAPISANY W IMIENIU CZARNULKA , TA KOCHANA BIEDNA PSINA MOŻE NIE DOZYC JUTRA JEST SKAZANA NA SAMEGO SIEBIE ! BŁĄKA SIĘ PO ULICACH , NIE MA STALEGO SCHRONU, LUDZIE KTÓRZY GO DOKARMIAJĄ NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ZABRANIA KUDLACZKA DO DOMU, PROSZĘ POMÓŻ LICZY SIĘ KAŻDY GEST , TO PRZEMILY, SYMPATYCZNY PIESEK , LASI SIĘ DO LUDZI I MERDA OGONKIEM , JEST SZANSA ABY MIAŁ NORMALNE ŻYCIE ! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]SZUKAMU DOMU STALEGO , TYMCZASOWEGO…. ORAZ ZBIERAMY NA HOTEL DLA MALUSZKA , NIE BĄ[/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198609-Jest-mi-zimno-już-miesiąc-na-ulicy-pomóżcie-potrzebny-DT-albo-właściciel/page2#_edn1"][FONT=Calibri][i][/FONT][/URL][FONT=Calibri][SIZE=3]DZ OBOJĘTNY…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]*** Dajmy ciepły, pełen miłości dom .. istocie która także czuje.. słyszy… widzi… ***[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]My dziś zaśniemy pod ciepłą kołderką …. A nie wiadomo jaki będzie los CZARNULKA ! w każdej chwili może go potrącić samochód lub po prostu zamarznie!!! Nie dajmy mu czekać na śmierć!!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198609-Jest-mi-zimno-już-miesiąc-na-ulicy-pomóżcie-potrzebny-DT-albo-właściciel/page2#_ednref1"][/URL][FONT=Calibri][SIZE=2] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

super tekst :) wklejam sobie razem z namiarami.

tytul bedzie: kudlaty, niewielki bezdomny piesek na mrozie, w sniegu. Szukamy ratunku!

Cierpię….
Nie wiem co się dzieje….
Gdzie jest mój Pan? Gdzie mój ciepły kącik?
Jestem czarnym małym kudłaczkiem z dłuższymi włoskami , od dłuższego czasu szwędam się po ulicach , ludziach …. Jest mi zimno.. Bardzo cierpię każdego dnia szukam mojego Pana, chociaż ledwo pamiętam czy go w ogóle miałem …tak dawno nikt mnie nie przytulił … codziennie płaczę.. łzy zamarzają mi … spływając mi po pyszczku ,moje piękne kudłate włoski są posklejane.. tak bardzo bym chciał żeby ktoś mi je wyczesał… Znalazłem takie dobre duszyszczki, kiedy mój brzuszek burczy i już nie mam siły , przychodzę raniutko po coś dobrego … Ufam im , daję się pogłaskać… są bardzo miłe ale nie mogą mnie do siebie zabrać…. Nie mam gdzie spać… nie mam nic… tracę nadzieję że dobro ludzkie istnieje
W nocy jest tak zimno , nie czuje łapek… trzęsę się .. nie mam nawet dobrej ciepłej kryjówki.. mam tysiące myśli naraz , pomieszane z marzeniami…. Proszę ludzi o pomoc! , przychodzę jak wołają ,bo zawsze myślę i cieszę się ,że to dobre serduszka i może mi pomogą… ale każdy odchodzi… zostawia….
Dziś jestem. Ale boję się czy przeżyje… czy będę jutro…
TO LIST NAPISANY W IMIENIU CZARNULKA , TA KOCHANA BIEDNA PSINA MOŻE NIE DOZYC JUTRA JEST SKAZANA NA SAMEGO SIEBIE ! BŁĄKA SIĘ PO ULICACH , NIE MA STALEGO SCHRONU, LUDZIE KTÓRZY GO DOKARMIAJĄ NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ZABRANIA KUDLACZKA DO DOMU, PROSZĘ POMÓŻ LICZY SIĘ KAŻDY GEST , TO PRZEMILY, SYMPATYCZNY PIESEK , LASI SIĘ DO LUDZI I MERDA OGONKIEM , JEST SZANSA ABY MIAŁ NORMALNE ŻYCIE !
SZUKAMU DOMU STALEGO , TYMCZASOWEGO…. ORAZ ZBIERAMY NA HOTEL DLA MALUSZKA , NIE BĄ[i]DZ OBOJĘTNY…
*** Dajmy ciepły, pełen miłości dom .. istocie która także czuje.. słyszy… widzi… ***
My dziś zaśniemy pod ciepłą kołderką …. A nie wiadomo jaki będzie los CZARNULKA ! w każdej chwili może go potrącić samochód lub po prostu zamarznie!!! Nie dajmy mu czekać na śmierć!!!

tel; 721306105
mail; [email][email protected][/email]


ogloszenia ma juz na:
adopcje org
adopcjapsa
morusek
psy.pl
psiamania
e-zwierzak
przygarnij.zwierzaka
mammisia
szerlok
kupiepsa
kokosy
neeon
pajeczyna
top-ogloszenia
gumtree krakow

Link to comment
Share on other sites

linki aktywacyjne sa na dzaste, wiec dobrze, zeby jak najszybciej ogloszenia uaktywnila


szukalam tez w dziale zagina pies w lubelskim i krasnymstawie. nie szuka nikt takiego psa. w sumie to jest jedno ogloszenie, gdzie jest taki czarny kudlaty ostrzyzony, z uszmai do gory. ale mlodzieniaszek. nie a tam plci, wieku, nic trzeba dzwonic...


dzasta, jak u Was ze schroniskami? zawsze to lepsze, niz smierc na sniegu...


a moze go pooglazac w dziale- znalezione??

ja bym mogla go na awryjne dt wziasc, do budy, ale do mnie jest 500km, wiec odpada

jak z tym hotelem drugim??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...