Jump to content
Dogomania

Majeczka ma DS zostaje z nami


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na takiego strachulca,to uwazam ,że zachowuje sie nienagannie:)ale to tez zapewne zasługa Moniki,ze psiak się dobrze u niej czuje:) a z jedzeniem to juz pewnie będzie kaprysić,jak ciocia podsuwa pod nosek takie smakowitości,to co ma nie wybrzydzać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Spacerki od wczoraj bardzo sie poprawiły, bez ciągnięcia lub zapierania się jak osioł. Maja ładnie chodzi, wczoraj nawet wieczorem biegałyśmy, podobało jej się.
Z tym jedzeniem to jest dziwna sprawa, bo karczek wczoraj wcinała, aż się uszy trzęsły, Agusia nie mówiłaś, że ona ma takie francuskie podniebienie i byle parówki nie zje:evil_lol::eviltong:
W domu Majka jest cichutka i kochana,wpycha nam się na kolana, albo kładzie się w środku między mną, a mężem. Agusia mówiła, że Maja boi się mężczyzn, ale mojego wita takim merdaniem kity, że mało się nie urwie.:lol:

[IMG]http://i55.tinypic.com/24bu5v9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To świetnie ,że Majeczka tak dobrze zniosła rozstanie z rodzinką AgusiP.
Ja mam swoją teorię ,że zmiana DT na DS wielu psom robi dobrze. Po dłuższym pobycie w DT pies nabiera pewne nawyki i hoduje je. W nowym otoczeniu otwiera nową kartę swojego życia i często zmienia swoje zachowania na korzyść. Tak mi mówi moje doświadczenie chyba już z ponad 30 psami , które mieliśmy w DT i poszły w ludzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Maja już jest u Agusi, od piątku. Cały pobyt minął bardzo dobrze, w zasadzie po 4 dniach Majka czuła się jak u siebie, poza tym to mądra psinka jest. Muszę się przyznać, że mi brakuje tej przytulanki:roll::evil_lol:

Agusia zapomniałam Ci dać książeczkę Majki. Jeszcze raz dziękujemy za prezenty:loveu: ale nie trzeba było, polecamy się na przyszłość.;)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkie kochane duszyczki u Majeczki :loveu:

Awit ja jadąc po Majeczkę do Moni bardzo byłam ciekawa reakcji Majeczki jak mnie zobaczy i takiej reakcji się nie spodziewałam przynajmniej tej pierwszej po wejściu do Moni.
Dziewczynki ona mnie nie poznała:crazyeye::crazyeye::crazyeye::-(:-(:-(
Dopiero jak wyszłyśmy od Moni i poszłyśmy do auta poczuła chyba nasz zapach i usłyszała Gabunie wskoczyła do samochodu.
Ja wieczorem nie mogłam unąc bo cały czas myślałm jak to możliwe, że nie poznała chociaż mojego głosu...
Jak jechaliśmy w aucie już przeskoczyła do mnie na kolana i staranowała moją Gabunie a jak podjechaliśmy pod ośrodek i puściłam ją to poleciała odrazu do domku i od tej pory nie odstępuje mnie na krok.
Jak rozpakowywaliśmy się i szłam po rzeczy do samochodu to witała mnie za każdym razem jakby cały dzień mnie nie widziała piski, skakanie i szczekanie.
Cdn bo jestem w pracy i muszę leciec...

Link to comment
Share on other sites

Anuś kochana Ty moja :loveu::loveu::loveu:

Właśnie jeśli chodzi o ten DS... Dzwoniłam zaraz jak wróciłam do Pani Eli, która była zainteresowana adopcją Majeczki.
Niestety rodzina uszczęśliwiła ją szczeniaczkiem z schroniska bez jej wiedzy...
No i co ja mam teraz zrobic??? Obiecałam sobie, że jak ten domek nie wypali to Maja zostanie u nas.
Wiem, że Majeczka po wczasach u Moni nadaje się do DS, ale ja chyba nie mogę jej tego zrobic.
Ona nie spuszcza ze mnie tych swoich oczek cały czas tuli się do mnie z czego nie za bardzo zadowolona jest moja Gabunia.
Pisałam już wcześniej nie za bardzo nadaje się na DT bo cały czas męczą mnie myśli co będzie jak domek będzie wydawał się super a potem okaże się coś innego. Już taka jestem jakaś straszna pesymistka ze mnie i tyle...
Więc Maja zostaje z nami;)

Monisiu jeszcze raz pięknie dziękuje za opieke nad Majeczką :loveu::loveu::loveu:
Mam taką cichutką nadzięję, że za rok jak nie będę miała co zrobic z Majeczką Maja będzie mogła przyjechac do Ciebie na wakacje bo to był jeden z powodów dla których chciałam znaleśc Majeczce DS.

Widzisz Lucynko i wcale nie jest mi łatwiej wypuścic Maje z pod swoich skrzydeł:eviltong::loveu:

Pokerku czy masz już jakąś nową psinkę na DT po Gusi? ;)

Link to comment
Share on other sites

Czyli Majeczka ma domek przez zasiedzenie w serduszku DT. [SIZE=1][COLOR=slategray]Czułam od dawna ,ze tak [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=dimgray]będzie.[/COLOR][/SIZE] Czy mężuś nie miał obiekcji ?
Gratuluję przede wszystkim Majeczce najlepszego domku na świecie.:loveu:

A moja niedoszła jeszcze tymczasowiczka nawiała w długiej drodze do mnie :-( i jest łapana na razie bezskutecznie. Martwię się o nią.

Link to comment
Share on other sites

Oj tam oj tam aż taka przewidywalna jestem dziewczyny:eviltong:

A tak serio to byłam już wykończona myślami o tym czy lepiej będzie zostawic Majeczke u nas czy szukac jej domu.
Ja w sumie już jak Pokerek miała iśc na wizyte u siebie dla Majeczki to obiecałam sobie, ze jak ten domek nie wypali to Maja zostanie z nami a potem pomyślałm, ze jeszcze spróbuje może akurat znajdzie się domek, w którym Majeczka będzie miała lepiej niż u nas. Martwię się troszkę o Gabunie bo ona bardzo zazdrosna jest o Majeczke. Po naszym przyjeździe non stop strzela focha i siedzi w domku u mojej mamy skubana. No mówię Wam obrazona jest na całego i to tylko na mnie.
Pokerku bałam się tego pytania co na to moja druga połowa bo pomyślicie, że jakaś nieodpowiedzialna jestem, ale skoro już padło to powiem Wam szczerze, ze nie pytałam go wcale o zdanie, ale on zna mnie bardzo dobrze i wie, ze Majeczki nie oddam. Jak miałam telefony w sprawie Majeczki to pocieszał mnie ( bo ja oczywiście jeszcze domek się nie zdecydował a ja już ryuczałam)że może jej nie wezmą , zebym się na zapas nie martwiła.
Pokerku mam nadzieje, że uda się złapac sunieczke. Trzymam kciuki. Jak możesz to podaj jej wątek.
Anuś postaram się załatwic jakieś zdjęcia z DS Majeczki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...