Radek Posted April 13 Author Posted April 13 Mamy już potwierdzony termin USG. W niedzielę o 10. Będą nerwy przez najbliższe dni. Quote
szajbus Posted April 19 Posted April 19 Pewnie już po badaniach. Myślałam, że są już jakieś wieści. Daj znać jak poszło. Pamiętam 1 Quote
Radek Posted April 19 Author Posted April 19 Dziękuję za pamięć. Tak, już jesteśmy po badaniach. Dzisiaj mała mordka miała robione USG całej jamy brzusznej. Z opisu widać, że mała mordka ma już swoje lata, widać potwierdzenie wszystkich schorzeń. Ogólnie nie ma wskazań do jakichś kolejnych badań i działań. Z jednym wyjątkiem. Jeżeli chodzi o pęcherz moczowy w opisie mamy stan pozapalny i zalecili kolejne badanie moczu, żeby sprawdzić, co się dzieje. Teraz przed nami badanie moczu i dopiero z nim konsultacja z naszą panią doktor. Trochę się nerwy przedłużą. 1 Quote
Radek Posted April 27 Author Posted April 27 Jak zawsze bardzo dziękuję za odwiedziny. Nasza pani doktor była na urlopie, więc dopiero teraz będziemy ustalać, kiedy badanie moczu u małej mordki. Czasem nie da się przyspieszyć i trzeba się jeszcze trochę podenerwować. Norasku kochany, cały czas pamiętam i jak zwykle proszę o zaciskanie łapinek. Quote
Radek Posted May 6 Author Posted May 6 Norasku kochany, dzisiaj rocznica. Urodziłaś się ćwierć wieku temu. Jak ten czas szybko leci. Aż trudno uwierzyć. Kilka tygodniu później przyjechałaś do nas. Pamiętam ten dzień, pamiętam jazdę do domu i pierwsze chwile z małym owczarkowym szczeniakiem. Trochę mi dziś smutno, ale też wracają dobre wspomnienia. 2 Quote
Radek Posted May 17 Author Posted May 17 Nam się w weekend przeplatała pamięć i słowa. Wspomnienia. 1 Quote
Radek Posted June 1 Author Posted June 1 Kolejna smutna rocznica się zbliża u nas, samopoczucie takie średnie. I jeszcze nasza stara mała mordka o którą drżymy każdego dnia. Ale i każdy dzień z nią to dzień za który dziękujemy. Nic się specjalnie u małej mordki nie zmieniło, ale widać wiek Quote
Radek Posted June 4 Author Posted June 4 Norasku kochany, Dzisiaj smutny dzień u nas. 20 lat temu odeszłaś, został smutek i masa wspomnień. Mimo upływu lat wspomnienia są wciąż żywe. Te dobre i czasami te gorsze. Cały czas pamiętamy. Liczę, że gdy przyjdzie mój czas spotkamy się tam. Czekaj tam na nas i czuwaj cały czas nad małą mordką. 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.