Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Nasza mała mordka też przestała się bawić. Czasem tylko lubi porwać skradziony kawałek papieru. Za to zrobiła się z niej pieszczocha. Domaga się uwagi, zainteresowania, miziania. Tak jak napisałaś, najważniejsze, że jest, że możemy cieszyć się swoją obecnością. Każdy dzień bardzo cenię. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzisiaj wieczorem mała mordka była u okulisty. Jest do usunięcia gruczolak na powiece. Przed zabiegiem musimy zrobić komplet badań, więc do kardiologa dojdzie krew, mocz i ogólne oględziny psinki. 
Za dużo nerwów jak dla mnie. 

Link to comment
Share on other sites

Radku wiem. Mamy to samo. Byłaby zupełnie zdrowa tez byś się martwił. Tu dodatkowym powodem do zmartwień jest jak napisałeś wiek i stan zdrowia suni .
My tez robimy w portki z samej obawy, żeby Zuzi nic się nie przyplątało. Dwa lata temu dowiedzieliśmy się, że u niej w grę w ogóle nie wchodzi narkoza.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, też o to drżę, aczkolwiek jak już pisałam wcześniej do tych badań podchodzę z rezerwą. Poprzednie moje niunie miały wyniki jak konie a zeszły z tego świata. 
To nie oznacza, że je odpuszczam. Przeciwnie robię, bo psina nie potrafi powiedzieć, że coś jej dolega, a ja chce mieć czyste sumienie. Poza tym przy wadzie serca nie można sobie niczego odpuszczać. To zbyt poważna sprawa i pozostaje jeszcze sprawa wieku. 
 

Link to comment
Share on other sites

W środę mała mordka była u kardiologa. Od ostatniego badania bez zmian. Leki zostają, jak dotychczas. Dzisiaj była wizyta u naszej pani doktor i pobranie krwi. Do poniedziałku czekamy w nerwach na wyniki. 
Prosimy o kciuki i łapinki. 

Link to comment
Share on other sites

Mamy już wyniki krwi. Nasza pani doktor jest zadowolona z wyników. Ogólnie wyniki OK, ale zawsze jest jakieś "ale". Znowu pojawiły się podwyższone jedne wyniki wątrobowe. Mamy się nie denerwować, bo sprawa nie wygląda niepokojąco, ale mamy zalecenie USG. Głównie dlatego, że ostatnie było około pół roku temu. 
Mimo uspokajającej informacji denerwuję się. 

Link to comment
Share on other sites

Radku u nas tez tak było, wystarczyło jedno USG i okazało się, że wszystko jest ok, a z wiekiem u psów podnoszą się parametry bo występują tzw zmiany starcze. Zuzi przepisano Hepaxan Dog wspomagający prace wątroby i wszystko jest ok. Nie jest to nawet lek, a suplement diety. Nie wiem, nie moja sprawa, ale zastanawiam się czy ta lekarka za bardzo nie wydziwia. Pies senior nigdy nie będzie miał wyników jak młodziak i to nam dali do zrozumienia nawet weci ze specjalistycznej kliniki w Łodzi. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2023 o 10:26, szajbus napisał:

Nie wiem, nie moja sprawa, ale zastanawiam się czy ta lekarka za bardzo nie wydziwia. Pies senior nigdy nie będzie miał wyników jak młodziak i to nam dali do zrozumienia nawet weci ze specjalistycznej kliniki w Łodzi. 

To bardziej ja panikuję. Nasza pani doktor zleciła badanie, ale powiedziała, żeby nie panikować. Tylko ja nie potrafię. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...