Jump to content
Dogomania

Cztery kociury i BASTA :)))))


Shikka

Recommended Posts

  • Replies 678
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ARKA']A tu cytuje z grona:
[URL]http://grono.net/forum/topic/464609/266/0/116899235/0/[/URL]?

Oj tak...spokój i cisza...
To go zmącę...
mam do oddania dwa odchowane, naprawde fajne koty...zdjecia w mojej galerii...
Szary jest kotek, bura kotka, kot wykastrowany...
Czy ktoś by ich/jego/ją nie chciał??
A może którys z Waszych znajomych...?? [B]żal mi je oddawac do schroniska[/B], a nie moge ich miec :([/quote]
shikka,
- jeśli jesteś zdrowa na ciele i umyśle to weź pod uwagę ew. swoją odpowiedzialność karną.
[B][COLOR=red]"Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest[/COLOR][COLOR=red] rzeczą[/COLOR][/B] ( czy to rozumiesz?!) [B][COLOR=red]człowiek jest mu winien poszanowanie[/COLOR][/B] ( czy to jasne!? [B][COLOR=red]opiekę [/COLOR][/B]( pojmujesz?!) [B][COLOR=red]i ochronę[/COLOR][/B] ( nadążasz?!))
Złamanie tego zapisu ( art. 1 ustawy o ochronie zwierząt)jest jednocześnie złamaniem prawa.
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shikkabis']Dzięki Pani Ewie mam cudownego psa.Shikka to jakby moje antidotum na wszelkie stresy,nerwy i kłopoty.Jej zachowanie i psikusy rozweselają mnie dzięki czemu jest po prostu mi łatwiej w codziennym życiu.
Czyżbym był jedyny, lub jednym z nielicznych którzy mają za co dziękować Pani Ewie?
Czasami warto,tak myślę, popaść w refleksję i zastanowić się nad całokształtem poczynań drugiej osoby a nie z zapałem fundametalisty rzucać słowa przesycone jadem, oskarżać czy też od razu ferować wyroki.
Pozdrawiam wszystkich, od Shikki przesyłam wesołe i bystre spojrzenie z jej ślicznych oczu oraz proszę o odrobinę opamiętania tudzież skierowania swojej energi w kerunku bardziej szczytnych celów.

:-)[/quote]
Wygląda na to, że jestes jedyny . Dziekuj, jeśli uważasz, że masz za co i milcz, bo mówimy o krzywdzie zwierząt, które są zabawką w rękach nieodpowiedzialnej osoby; masz sumienie? to skorzystaj z niego i nie broń osoby, która krzywdzi tych, co sie bronić nie potrafią.
EMIR
p.s. wyskoczyłeś nagle czlowieku jak diabeł z pudełka i zaczynasz nas pouczać? proponuje na początek - wiecej pokory

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...