Jump to content
Dogomania

Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!


Vilena

Recommended Posts

A jak Szila reaguje na ludzi, psy itd.? Chodzi mi o to jak sobie radzi z głuchotą.

 

***

Zdjęcia są MEGAAAA można się uśmiać :loveu:

Radzi sobie bardzo dobrze. Jest otwarta i przyjazna. Ma dopiero rok, więc szybko się uczy. Wydaje mi się, że to też za sprawą swojej właścicielki, która ma do Szili super podejście.

 

Mi się brązowe kropki bardzo podobają... Nawet myślałam nad taką suczką, no ale na dzień dzisiejszy dalmat średnio się wpisuje w moje potrzeby.

Haha to by było nieco dziwne, doberman w obroży z napisem dalmatian... Jeszcze by się ktoś oburzył, że nie akceptuje siebie :evil_lol:

Mi też się bardzo podobają. Mogłabym mieć takiego brązowego kropka :siara: Ale nie mam już miejsca w łóżku :lol:

 

Przynajmniej grzeją ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam radę: Ty z tż-tem idziecie spać na podłogę/fotel i miejsce dla trzeciej kropki w łóżku jest :D

No jasne! Dlaczego wcześniej na to nie wpadłam? :lol:

 

 

A u nas kontuzja i to dosyć konkretna bo odcięty kawał opuszka. I tak już tydzień. Co wyjdziemy na spacer, znowu leje się krew i tak w kołko. Byłam u weta, dwa razy Mia dostała antybiotyk, ale szczerze mówiąc to zastanawiam się czy na pewno był potrzebny. Dzisiaj mam iść po kolejny, ale chyba sobie odpuszczę, sama zmieniam opatrunki, mam przecież doświadczenie w rozciętych łapach ;)

 

Worek na kupy - osłona łapy profesjonalna :lol:

DSC_9277.jpg

 

 

Oprócz tego, że Mia kulawa, to chciałabym pochwalić się, że siedzę na L4. No i mam leżeć, więc leżę i już mi się nie chce!

Towarzystwo mało mówne, ale mam :D

DSC_9297.jpg

 

DSC_9298.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 pieski to stanowczo za mało :evil_lol:

My też przerabialiśmy odcięta opuszkę. Tylko u nas wetka nam to zszyła, więc się ładnie zagoiło. Od kiedy nie chodzę nad Wisłę, gdzie jest szkło na szkle to łapy mają odpoczynek, ale kiedyś to średnio raz na 2 tyg, była rozcięta łapa. A wprawę w opatrunkach też mam dużą, tylko oby się tylko nie przydawała już nigdy ;)

Link to comment
Share on other sites

2 pieski to stanowczo za mało :evil_lol:

My też przerabialiśmy odcięta opuszkę. Tylko u nas wetka nam to zszyła, więc się ładnie zagoiło. Od kiedy nie chodzę nad Wisłę, gdzie jest szkło na szkle to łapy mają odpoczynek, ale kiedyś to średnio raz na 2 tyg, była rozcięta łapa. A wprawę w opatrunkach też mam dużą, tylko oby się tylko nie przydawała już nigdy ;)

Mi w zupełności dwa wystarczą :kiss_2:

Wiem, pamiętam, że u Was z łapą coś było, mi wet powiedział, że nie trzeba tego szyć. W ogóle to nie byłam u swojego, tylko poszłam nowego, którego mam tu zaraz obok mojego domu bo podobno dobry.

Współczuję Amber, u nas też swojego czasu często się to zdarzało dzięki porozwalanym butelkom, teraz była dosyć długa przerwa i nagle ciach w parku na spacerze :shock:

Link to comment
Share on other sites

Jakie zgrabne :grins:

Długie i szczupłe :mdrmed:

 

 

Patrzcie jakie Halloween, pierwsze w moim życiu i jakie dynie potrafi facet wystrugać, żeby humor kobiecie poprawić! :megagrin:

DSC_9322.jpg

 

DSC_9324.jpg

 

jeden z moich ulubionych filmów :loveu:

DSC_9334.jpg

 

 

Dynie w świetlne dziennym :lol:

DSC_9335.jpg

 

No to jak już wystrugał, to niech ciasto z dyni ma ;) i nawet mi wyszło ^^

DSC_9342.jpg

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie udaję, to bardzo poważna sprawa... ;)

 

https://lh6.googleusercontent.com/-D2HXguFCZdg/VFPHeYPF7GI/AAAAAAAAVtc/blD-wOAbGXA/s640/IMG_20141031_104724.jpg

Leżę sobie dzisiaj leżę... aż tu nagle takie łapy :grin:

 

Wez ze nie strasz, powazna sprawa? Dynie by kobiecie humor poprawic? Paulinko co sie podziewuje? :placz: 

 

Co za giry :evil_lol: 

Link to comment
Share on other sites

Klimatycznie ^^

Aż no musiałam film znaleźć :siara:

Tim Burton, mój ulubiony reżyser :loveu:

 

 

Wez ze nie strasz, powazna sprawa? Dynie by kobiecie humor poprawic? Paulinko co sie podziewuje? :placz:

 

Co za giry :evil_lol:

Sylwia, Magda ani Kaśka nic Ci nie mówiły? Znaczy się nie plotkujecie o mnie, nie wiem czy to dobrze czy źle? Bo wiem, że one we dwie mnie obgadują ;)

Jutro miałam wrócić do pracy no i nie wracam... nie jest dobrze.

No co, nigdy nie dostałam wydłubanej dla mnie dyni, ani nawet nie wydłubanej :lol: Kwiatuszki już oklepane :lol:

10361034_10202504306643588_8619728613376

Link to comment
Share on other sites

Juz od wczoraj wiem, o mamo :multi: Kochana trzymam mocno kciuki, BARDZO BARDZO MOCNO :kciuki: Bedzie dobrze, no musi!  :calus:

 

A co do tych kwiatow - sliczne :loveu: Podeslij mi no tego kogos kto Ci je wrecza, moze Tomkowi dotrze do rozsadku :placz:

Dzięki, zdrowie mi się przyda więc trzymaj bardzo mocno!

 

A co to Tomek nie daje kwiatów? Mam z nim pogadać? :mad:

 

 

Czyżby kolejna dogo-mama? :siara:

Jeszcze nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam na tym łóżku widzę dużo miejsca dla trzeciej kropki :siara:

Może miejsce by się faktycznie znalazło, ale mój portwel raczej tego nie ogarnie ^^

 

 

Nie pamietam kiedy ostatnio widzialam kwiaty :placz:

 

 

 Paulinko! Widzialas juz cudo jakie przyjedzie na dniach do Magdy? :grins:

No to Sylwia patrz: :siara:

DSC_9478.jpg

Spoko, to tylko okres kwiatkowo przejściowy, pewnie minie :laugh2_2:

 

To CUDO jest wspaniałe! Miziałabym :loveu:

 

 

Urocza ta suczka.

 

A ja jak zwykle nie wiem co się dzieje, ale to nic , kciuki trzymam i tak

Dzięki Majkowska :calus: Już nic się nie dzieje, kryzys już za mną ;)

Link to comment
Share on other sites

Haaaaa, tez dostałam! Byłam tak zdziwiona ze zapytałam "yyy Paulina do Ciebie pisała??", ale po minie widziałam ze nie wie o co chodzi :evil_lol: Wasza galeryjka spełnia życzenia :evil_lol:

Poka, poka!!! Nie zdążyłam jeszcze napisać :evil_lol:

 

Figa, zapomniałam Ci coś pokazać :ylsuper:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=vGhLggw0bac[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...