Jump to content
Dogomania

łysa DONka Maja- w nowym domu


esperanza

Recommended Posts

[quote name='esperanza']Słusznie, zmieniam.
Nie mamy kubraków, ale poproszę beam6, by uszyła[B], [/B]tylko nie wiem kiedy jej się uda.[/QUOTE]

Mam z czego i mogę uszyć ale dopiero w sobotę/niedzielę. Wysłać do Kruszewa też nie będzie problemu.

Kto mi podrzuci orientacyjną wielkość - długość i obwód w klatce ? Nie będę musiała latać po podwórku z centymetrem i łapać zaprzyjaźnionych ON-ków ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

łojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.....
esperanza...jak nie było zeskrobin..to skad wiesz, ze dostaje ivermectyne?

a jak ona nie ma swierzba tylko grzybice..to ta ivermectyna ja mocno osłabi

jezusie...w jej przypadku to tylko leczenie na podstawie badań labo.
daśka - mówiła, ze od stycznia jakaś sunei moze przyjać...ale teraz kobieta jest out:/


esperanza..a ona ma oznaki nużeńca/świerzba...cokolwiek...co mówiło by, ze ma te nicieniowate robactwo?
bo może mieć alergie i tak samo wygladać..

jaka jest sytuacja w schronei z karma...jakby jej ktoś zakupił karme dla alergików to by dostawała?moze schron ma taką karme?
pytam..bo pierwsza rzecz to chyba KARMA..jak nasza Tula - miała świerzba...grzyba... I ALERGIE...
wiec trzeba dmuchac na zimne i dawać jej karme dla alergików
[B]choleraaaa

[SIZE=5]szukamy sponsora na [/SIZE][/B][SIZE=5]Advocate Bayera
dla łysej ONki...

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Moge zadeklarowac 50zl miesiecznie dla suni i jesli cos bedzie trzeba extra to bede szukac po kieszeniach :-)

*Gajowa* kubraczek nie jest moj tylko kazdego potrzebujacego zmarzlaka :-) ale jesli beam uszyje suni ubranie to super! Nie sciagaj kubraka Inari z pupala ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Moge zadeklarowac 50zl miesiecznie dla suni i jesli cos bedzie trzeba extra to bede szukac po kieszeniach :-)

*Gajowa* kubraczek nie jest moj tylko kazdego potrzebujacego zmarzlaka :-) ale jesli beam uszyje suni ubranie to super! Nie sciagaj kubraka Inari z pupala ;-)[/QUOTE]

Uszyję jak ktoś mi podpowie ile "mierzy" pi razy oko ON-ek.
Lolek deko za mały, żeby za modela robić.

Link to comment
Share on other sites

Mam wolny kubrak do oddania, spod z polaru, wierzch jakis rodzaj imprgnowanego chyba
plotna, nie jestem pewna czy bedzie dobry na wiekszego psa ale ma regulowane zapiecie wiec moze, a jak nie dlaniej to moze inny psiak sie w nie ubierze - mieszkam na Ochocie przy ul. Niemcewicza bede dzis w domu okolo 19.00

Link to comment
Share on other sites

Ja suni nie widziałam niestety. Mam tylko fotę i opis zachowania.

Na pewno będą podawać karmę, ale takiej nie mają.
Ktoś chętny do zakupu?

ivermektyna została podana na podstawie konsultacji z wetem.
Nie mam jak odebrać dziś kubraka. A może dałoby się wysłać bezpośrednio do schroniska?
Zwróciłabym za przesyłkę priorytetową.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, że wet nie widział suni na oczy a ivermectynę podano po konsultacji telefonicznej z nim. Doświadczony wet często potrafi postawić trafną diagnozę, czy takiego ma schronisko i kiedy sunie zbada ?
Zgadzam sie, że trzeba zacząć od dobrej karmy - deklaruję 30 zł na ten cel.
Ale najpierw może nadajmy jej imię ;).

Link to comment
Share on other sites

jeśli mogę coś polecić jeśli chodzi o ubranka to proponuje na "szmateksie" kupić jakis stary polar.. powykrajać kilka guziczków albo pozawiązywać i świetnie zdaje egzamin.. nie musi ładnie wygladać oby jej ciepło było.. wtedy za grosze można kilka nawet kupić i wymieniać. Polar nawet lepiej się nadaje niż derki bo psu jest wygodnie.. materiał jest elastyczny przylega doskonale i nie próbuje się z niego wydostać jak to bywa z derkami.. poza tym nie przeszkadza wtedy podczas spania i wchodzenia do budy :) naprawdę polecam takie rozwiązanie bo jak mówie egzamin zdaje :)

Link to comment
Share on other sites

Royal Canin wg mnie,a może najpierw zacząć od konsultacji u dobrego weta?diagnoza to podstawa.Musi ją przebadać,zrobić kupę badań a karma swoją drogą.Moze ona cierpi,moze ma świąd,ogólne badania krwi też by się przydały,napewno ma wyjałowiony organizm.Dorzucę 30zł na badania (na jakie konto należy wpłacic pieniądze?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwna5702']Mam wolny kubrak do oddania, spod z polaru, wierzch jakis rodzaj imprgnowanego chyba
plotna, nie jestem pewna czy bedzie dobry na wiekszego psa ale ma regulowane zapiecie wiec moze, a jak nie dlaniej to moze inny psiak sie w nie ubierze[/QUOTE]

Dzięki pomocy i uprzejmości iwna5702 Suńka niedługo dostanie kubraczek. iwna5702 wyśle go jutro bezpośrednio do schronu :multi:

Dziękujemy :buzi:

Link to comment
Share on other sites

No i tak chyba ubranko dotrze do suni najszybciej, oby tylko listonoszowi drogi do schroniska nie zasypalo :-\
Esperanza daj znac jakie wiesci o suni, czy widzial ja wet i co stwierdzil. Mam nadzieje, ze ma apetyt i poza tymi zmianami na skorze to nic jej groznego nie dolega :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...