Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

Dziś pierwszy raz nie ma mnie w domu 8 godz i tak już będzie:) 0 14 przyjdzie tz i pójdzie z Romciem na spacer. Może nawet przyjdą mnie odwiedzić. Rano Romciu był obrażony jak wychodziłam i nawet się nie przytulił tylko coś burknął i odwrócił się na bok:( Zapewne mnie opierniczy jak wrócę do domu:) kochana kluseczka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']Dziś pierwszy raz nie ma mnie w domu 8 godz i tak już będzie:) 0 14 przyjdzie tz i pójdzie z Romciem na spacer. Może nawet przyjdą mnie odwiedzić. Rano Romciu był obrażony jak wychodziłam i nawet się nie przytulił tylko coś burknął i odwrócił się na bok:( Zapewne mnie opierniczy jak wrócę do domu:) kochana kluseczka....[/QUOTE]

Czyżby Chwila........ruszyła?
Przytulamy porzuconego Romusia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']mnie się naprawdę w głowie nie mieści, że taki psiak tyle czekał na dom, a ile jeszcze czeka....:) On jest tak radosny, cieszy się na widok każdego, jest grzeczny i wszystkich kocha:)[/QUOTE]

Romuś miał bardzo dużo ogłoszeń. Ode mnie wykupowane pakiety a także wyrózniane na tablicy i na gumtree. Trzy razy robiła tamb w gazecie. Wszystko przez ten siwy pysio.

Ciesze się bardzo, że 31-go grudnia nie musiałam wysyłać życzeń aby w nastepnym roku znalazł dom stały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']Dziś pierwszy raz nie ma mnie w domu 8 godz i tak już będzie:) 0 14 przyjdzie tz i pójdzie z Romciem na spacer. Może nawet przyjdą mnie odwiedzić. Rano Romciu był obrażony jak wychodziłam i nawet się nie przytulił tylko coś burknął i odwrócił się na bok:( Zapewne mnie opierniczy jak wrócę do domu:) kochana kluseczka....[/QUOTE]

Ciekawe czy będzie wytrzymywał z siusianiem. Osiem godzin to jest dość długo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']Ruszył od wczoraj:) tyle, że to ,, Chwila u Teofila'' Roman jest kierownikiem :) Wczoraj jak przyszłam to usiadł na kolanach i uczepił się jak przyssawkami- łapkami:) kochany smoczek:)[/QUOTE]
o to widzę, że teraz zajmujesz się tym co moja siostra:) tyle, że we Wrocławiu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Ciekawe czy będzie wytrzymywał z siusianiem. Osiem godzin to jest dość długo.[/QUOTE]

osiem godzin mnie nie ma, ale Romuś tyle nie czeka z siusianem bo wychodzi z nim Tz jak wraca o 14 z pracy, jak idzie na nocke też z nim o 14 wychodzi. Ja z Romczysławem wychodzę po 8 rano i wieczorkiem:) Do saloniku narazie go nie zabieram, jak przywiozą zagrodę dla psów to mi potowarzyszy;) był w pierwszy dzień i nie bardzo m się podobało:) Romuś jest sprytny:) kiedyś wróciliśmy z zakupów i w dużym pokoju były porozwalane rzeczy. Wychodząc zostawiliśmy porządek. Przedwczoraj na ławie leżały ciastka, po 15min tz dostał opieprz, a tłumaczył się że nie zjadł ani pół.... Zgadnijcie kto wylazł i pożarł po kryjomu cały talerz????::)

przypomniało mi się, że w 2012 (luty) państwo spod Skawiny dzwonili z ogłoszenia Romusia, ale się nie zdecydowali i potem wzięli Onkę. Byłam na wizycie p/a na prośbę Wojtusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']osiem godzin mnie nie ma, ale Romuś tyle nie czeka z siusianem bo wychodzi z nim Tz jak wraca o 14 z pracy, jak idzie na nocke też z nim o 14 wychodzi. Ja z Romczysławem wychodzę po 8 rano i wieczorkiem:) Do saloniku narazie go nie zabieram, jak przywiozą zagrodę dla psów to mi potowarzyszy;) był w pierwszy dzień i nie bardzo m się podobało:) Romuś jest sprytny:) kiedyś wróciliśmy z zakupów i w dużym pokoju były porozwalane rzeczy. Wychodząc zostawiliśmy porządek. Przedwczoraj na ławie leżały ciastka, po 15min tz dostał opieprz, a tłumaczył się że nie zjadł ani pół.... Zgadnijcie kto wylazł i pożarł po kryjomu cały talerz????:[/QUOTE]


TY????
i szukasz pewnie winnego w biednym, Bogu ducha winnym Romanku..............

Link to comment
Share on other sites

e co to za choroba, jak dalej szukał jedzenia. On bardzo lubi jeść:) standardowo je suchą karmę, akurat nam się kończy ale jak kurier jutro nie przywiezie ugotuje mu serca z makaronem:) Roman jest wszystkożerny i trzeba uważać. Czasem dostanie parówkę, daje mu też biały serek ( Romuś go kocha), żółtko, a zupki je tylko babcine:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']e co to za choroba, jak dalej szukał jedzenia. On bardzo lubi jeść:) standardowo je suchą karmę, akurat nam się kończy ale jak kurier jutro nie przywiezie ugotuje mu serca z makaronem:) Roman jest wszystkożerny i trzeba uważać. Czasem dostanie parówkę, daje mu też biały serek ( Romuś go kocha), żółtko, a zupki je tylko babcine:)[/QUOTE]

a moja Szelcia taki niejadek

Link to comment
Share on other sites

dziś miał przyjemność odwiedzić mnie w salonie dostojny, rudy Pan;) Romczysław nie należy do rozrzutnych i tym razem postanowił poddać się zabiegowi czyszczenia oczu i ucholców, a także spryskaniu wodą kolońską:) Tz powiedział, że pachnie jak stary dziadek ,, Brutalem'':)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...