Jump to content
Dogomania

Skarpeta dla YORKOW w potrzebie!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

[B]Skarpeta[/B] ma na celu zbieranie funduszy na pomoc yorkom i psom w typie yorka w potrzebie - psiaki w schroniskach, dt lub ewentualnie ds pod warunkiem, że chce ono oddac psa [U]za darmo[/U].
[COLOR=#ff0000]Nie pomagamy[U] wykupywać[/U] psów z pseudohodowli (ani odkupywać za tzw symboliczną kwote od właścicieli).[/COLOR]
Skarpeta pomaga wpłatami jednorazowymi (nie podejmujemy zobowiązań stałych comiesięcznych).
Do czasu powstania oficjalnego konta fundacyjnego CCtów użycze swoje konto, wszelkie wpływy i wydatki ze skarpety będą umieszczane na bieżąco w poniższych postach.
Potwierdzenie dotarcia przelewu należy umieścić na tym wątku.

[U]Prosimy o:[/U]
deklaracje stałe,
wpłaty jednorazowe,
wystawianie bazarków (rzeczowych, usługowych),
podrzucanie i reklamowanie skarpety,
obecność na wątku adopcyjnym yorków:

link do [U]wątku adopcyjnego[/U] yorków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197999[/URL]


[U]aktualny stan skarpety[/U]: [B][COLOR=#ff0000]279,50zł[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki wszystkim
rozsyłacjie, reklamujcie,nie wiem czy robi banerek bo teraz jakies dziwne limity
moze lepiej sobie wziąć podpisy i podlinkowac przynajmniej zmiesci sie i skarpeta i watek adopcyjny i kto tam co jeszcze chce
co do konta to ja swoje jedno przeznacze tylko na wplywy do skarpety a jak juz powstanie oficjalnie fundacja na rzecz CC w potrzebie (za kilka tygodni powinna juz byc) to furciaczkowa udostepni tylko dla yorkow subkonto:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']dzięki wszystkim
rozsyłacjie, reklamujcie,nie wiem czy robi banerek bo teraz jakies dziwne limity
moze lepiej sobie wziąć podpisy i podlinkowac przynajmniej zmiesci sie i skarpeta i watek adopcyjny i kto tam co jeszcze chce
co do konta to ja swoje jedno przeznacze tylko na wplywy do skarpety a jak juz powstanie oficjalnie fundacja na rzecz CC w potrzebie (za kilka tygodni powinna juz byc) to furciaczkowa udostepni tylko dla yorkow subkonto:-)[/QUOTE]
Czyli sprawa konta widzę już rozwiązana , super :)
Po offuję na ogólnych wątkach schronów, poproszę o info, gdy jakiś york tam trafi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']konto podam na pw jak beda chetni bo to moje prywatne konto wec go nie bede upubliczniac
oficjalnie konto bedzie podane dopiero jak oficjalnie powstanie fundacja CC w potrzebie,furciaczkowi utworzy wtedy subkonto dla yorczkow wlasnie[/QUOTE]

a mogę wiedzieć kiedy mniej więcej to nastąpi?
a tymczasem przeslij mi prosze numer konta i dane potrzebne do przelewu-ale nie pw-bo coś mi błąd wyskakuje,więc wolę na meila :
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
chcialabym przelać nawet i te symboliczne 5zł,ale w końcu od czegoś trzeba zatrząć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...