Jump to content
Dogomania

Skarpeta dla YORKOW w potrzebie!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sacred PIRANHA']odebrałam....co prawda przeliczyło mi jakoś że wyszło 98,45zł hihi no ale doszło (miałam na poczcie to w SPAMie więc o mały włoś bym przegapiła hihi)
jak tylko zaksięguje sie na moim koncie uzupełnie wpłate w poście rozliczeniowym
dziękujemy!!!![/QUOTE]

to dziwne ,poniewaz ja robie wszystkie oplaty operacyjne z tej strony ...??? i nigdy nie dochodzi mniej (wiem z praktyki ;) prawie rocznej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']coronaaj wysłałam PW z nr konta
IVV ty chcesz nr konta czy adres mailowy?:-)[/QUOTE]

Dziekuje dostalam ale u mnie 2011 r zaczal sie zle...Joe przewrocil sie 6 szwow, szpital tutaj ponizej tez tragedia. O malo oka nie stracil.
Zajrzyjcie, dogomaniaczka stracila dom pozar....za duzo tych nowosci jak na pocztek roku....dam znac jak zrobie przelew...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-POŻAR-Rodzina-Journey-straciła-wszystko-psy-walczą-o-życie#post16060771[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dotarło 98,45 z paypala od IVV - dziękujemy
nie mam bladego pojęcia dlaczego sobie paypal potrącił jakos tak dziwacznie z tej całej stówy ale ja na skarpete wpisuje całą stówke:-)
no i wykonałam dzis od razu przelew dla Jagny78 na leczenie yoreczka bedaceo pod nassza opieka- 125zł
czyli w skarpecie mamy zero...a dalszych kosztow leczenia końca nie widac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']dotarło 30zł od Pogma (z bazarku) i 65zł od coronaaj!!!
dziękujemy!
wypłacam pieniążki dla dorcia44 która zapłaciła za badanie amoniaku u yoreczka Jogusia[/QUOTE]

super ze juz doszlo teraz mam konto wiec od czasu do czasu.....jak bede w W-wie to moge jakiegos yoreczka wziasc na BDT
dam znac kiedy bede ale nie wczesniej niz w maju...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Majka0010']kolejny piesek w typie yorka. Nie wiem gdzie to wkleic dlatego proszę o założenie tematu z nim ;)

[URL]http://allegro.pl/dran-ferwex-w-typie-york-pies-psy-i1410852184.html[/URL][/QUOTE]

To jest typowy Kudlacz daj go na Kudlacze w Potrzebie z mojego podpisu kliknij tam gdzie pisze zdjecie niedostepne to sa Kudlacze ale mi zdjecie wycieli, link dziala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...