Jump to content
Dogomania

27.08 - Radom - krajowa II i III grupy FCI


MARS

Recommended Posts

Nie dokładajcie organizatorom wystawy w Radomiu ,tak bardzo.
Parking od lat jest taki sam.Jest to teren klubu sportowego ,który chyba ledwie dyszy,wycięcie tych krzaków zabrałoby cały budżet do końca roku.
Trawka na stadjonie była śliczna ,psy pięknie się prezentowały,ringi duże.Gastronomia także dobra( kaszanka z grila doskonała , nie było wypadków smiertelnych),były lata że strach było coś zjeść.Był rok ,że do domu wróciłam po popkornie popitym colą,nic na oko nie nadawało się do zjedzenia.
Trochę bałaganu na BIS ,ale u nich tak zawsze.Duża ilość pucharów(za rasę i także duże)Puchary za konkurencje finałowy mogły uświetnić nawet wystawę międzynarodową.
Oprócz niezadowolenia ,proszę spojrzeć trochę łaskawym okiem.
Pisze to napewno nie członek oddziałuw Radomiu,lecz wczorajszy uczestnik wystawy:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

My w Radomiu zakonczylismy hodowlanke, ocena doskonala CWC i NSwR. Niestety od pierwszego CWC nie minelo jeszcze 6 m-cy, wiec o championat powalczymy w przyszlym roku jeszcze.
Parking rzeczywiscie pozostawial wiele do zyczenia, przynajmniej ze te cene. Rowniez przynoszenie wlasnych kart troche dziwilo, przyznam sie ze nawet zapomnialem o tej karcie i musialem sie z ringu po nia wracac. Zdziwila mnie tez bardzo mala ilosc zgloszonych psow.
Natomiast ringi wedlug mnie byly ladnie przygotowane i przede wszystkim bylo duzo miejsca pomiedzy ringami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...