Jump to content
Dogomania

27.08 - Radom - krajowa II i III grupy FCI


MARS

Recommended Posts

Ktos cos wie na temat tej wystawy? Czy sie ona odbedzie? Do konca przyjmowania zgloszen raptem dwa tygodnie a na stronie nie ma nawet podanego planu sedziowania :/. Na wyslane do nich maile z pytaniem tez nie dostalem odpowiedzi...

Link to comment
Share on other sites

Nasz oddział był nieczynny w lipcu z powodu przerwy urlopowej. Od dzisiaj zaczyna pracę. Najprawdopodobniej dzisiaj zostanie zamieszczona informacja na stronie. Wystawa na pewno odbędzie się. Proszę o cierpliwość. Informacje można będzie uzyskać również dzwoniąc do oddziału w godzinach pracy.
Pozdrawaim.
PS Dzisiaj po powrocie ze związku podam tutaj wszystkie możliwe informacje.

Link to comment
Share on other sites

Przyjmowanie zgłoszeń do 16 sierpnia

Proponowana obsada sędziowska:
Grupa III
Zdzisław Kitliński - Yorkshire Terrier
Anna Zwierzyńska - terriery typu bull
Aleksandra Sękowska-Miros - pozostałe rasy w grupie

Grupa II
Marek Lewandowski - bokser, sznaucery,pinczery
Anna Rogowska - rottweilery
Joanna Kiełkiewicz - dogi niemieckie, buldogi angielskie, cane corso italiano, tosa, fila brasileiro
Zbigniew Ostrowski - pozostałe rasy

Uwaga: Ze względu na ilość zgłoszonych psów w rasach przydział ras do poszczególnych sędziów w grupie II może ulec zmianie!!!

PS Przepraszam za ewentualne błędy w nazewnictwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pat-Brutus']

Proponowana obsada sędziowska:
Grupa III
Anna Zwierzyńska - terriery typu bull
[/quote]

To ja się wypisuje z tej wystawy.........po rozstawieniu na lokatach zmieniać lokaty - to dla mnie niepoważne........przechodziłam to w zeszłym roku..........powodzenia.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pat-Brutus']Nie rozumiem o co chodzi?
Napisałam tylko to co powiedziano mi w oddziale.[/quote]

Przepraszam to nie była wiadomośc do Ciebie - ale poznałam tą sędzine w zeszłym roku - pozostawiła niesmak jak dla mnnie - ja w każdym bądz razie się nie wybieram do Radomia - choc miałam wielka cheć......mam tak blisko...........

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja już nie wiem co mam myśleć o oddziale Radom! :mad: Pieniądze wpłacone, zgłoszenie wysłane faxem ale dodzwonić sie tam po prostu nie da! :mad:
Nie wiem czy mam jechać na wystawę czy nie...

[B]Jakby ktos sie zlitował to proszę o sprawdzenie czy doszło zgłoszenie Rissa "Ze Zgierza" yorkshire terrier klasa młodzieży.[/B]

Link to comment
Share on other sites

czesc,
radom dziala wtorki i piatki tylko....
w piatek udalo mi sie dodzwonic i jedyne czego sie dowiedzialam ze sa w trakcie skladania katalogu.... poprosili o numer tel i nazwisko i mieli oddzwonic zeby potwierdzic czy moje zgloszenie dotarlo i....nic.... we wtorek bede znowu probowac moze sie czegos dowiem jak cos moge zapytac tez o Risse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hexi']czesc,
[B] radom dziala wtorki i piatki tylko....[/B]
w piatek udalo mi sie dodzwonic i jedyne czego sie dowiedzialam ze sa w trakcie skladania katalogu.... poprosili o numer tel i nazwisko i mieli oddzwonic zeby potwierdzic czy moje zgloszenie dotarlo i....nic.... we wtorek bede znowu probowac moze sie czegos dowiem jak cos moge zapytac tez o Risse[/quote]
Właśnie w piątek nie mogłam się dodzwonić...
Jakbyś mogła sie zapytać to będę wdzięczna baaaardzo!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam potwierdzenie przyjęcia psów na wystawę.Zgłoszenia były dużo wcześniej wysłane razem z opłatą niż termin zamknięcia zgłoszeń, pomimo tego nie dostałam numerów startowych.
Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego!!!!!!!!!!!
Na rozliczeniu opłaty za wystawę na potwierdzeniu jak byk pisze,że pieniądze zostały zapłacone.Dlaczego oddział zmusza mnie żebym po wiechaniu na wystawę uganiała się za numerami.
Za dopełnienie wszystkich formalności zostałam ukarana.
Bardzo żałuję ,że nie wybrałam wystawy w BIałymstoku.:shake: :shake: :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNikka']Właśnie w piątek nie mogłam się dodzwonić...
Jakbyś mogła sie zapytać to będę wdzięczna baaaardzo![/quote]

dodzwonilam sie jestescie i macie 11psiakow konkurencji w mlodziezy :)
my mamy tylko jednego konkurenta :)
sedziowanie od 11.00 w sekretariacie nie przewiduja kolejek
dojazd od warszawy trasa A7 na kielce(?) nie zjezdzac na centrum potem mija sie McDonalds po prawej, po lewej i na swiatlach w lewo mijamy stacje Jet i powinno juz byc widac stadion
pan w oddziale bardzo byl mily i pomocny :)
jesli na wystawie bedzie tak samo to nie przeszkadza mi niedosylanie numerow :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
ja również dostałam dzisiaj potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę i też bez nr startowego, a jak dzwoniłam żeby potwierdzić faks czy przeszedł to wszystko znaleźli oprócz dowodu wpłaty :mad: i Pan powiedział żebym wzieła ze sobą potwierdzenie wpłaty na wystawę, to ja odpowiedziałam że po to wysyłałam żeby nie stać w kolejce po nr na wystawie. No nic, mam nadzieje że będzie dobrze i najważniejsze żeby deszcz nie padał :cool3:
Pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

Wrażenia z wystawy mam niestety nie najlepsze i chyba się już więcej do Radomia nie wybiorę... Bez sensu, że trzeba było specjalnie chodzić do sekretariatu po numerki! W dodatku trzeba było zanieść własną kartę ocen na ring! Nigdy sie nie spotkałam z czymś takim! Zapytałam pana który tam stał dlaczego nie przysłali nam numerów startowych? A pan na to, że tak im było wygodniej ze względów organizacyjnych... ręce mi opadły bo to chyba nam ma być wygodnie bo płacimy za wystawę! W dodatku "parking"... koszmar! Jakieś chaszcze i wyboje, dziury doły, teren kompletnie nie przygotowany do parkowania samochodów! Koszt wjazdu na ten tor przeszkód 15 pln! Muzyka tragedia! Cały czas ryczało jakieś disco-polo albo przyśpiewki ludowe! O matko! Na szczęscie pogoda dopisała bo gdyby jeszcze lało to chyba bym uciekła...

Link to comment
Share on other sites

Witam,
jak najbardziej przyłączam sie do wypowiedzi NNikki, parking porażka, pan nam kazał skręcić w prawo ale jak zobaczyliśmy co sie tam dzieje to odbiliśmy szybciutko w lewo, i staliśmy na przeciwko ringu. Teczka z dyplomem przed oceną?? szok!! Nie ukrywam, że liczyłam po tej wystawie na coś więcej niż 3 miejsce, ale niestety moja Yoko Ono w pewnym momencie "przestała sie pokazywać i nie trzymała ogonka wysoko..." i dlatego 3 miejsce. Poza tym pierwszy raz oceniało mnie aż dwóch sędziów...
Więcej do Radomia nie pojadę...
Pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...