Jump to content
Dogomania

CACIB-Łódź, 7-8.05.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My tez w sumie zadowoleni:)
Nasze rudzielce wywalczyły:
Lofty Desperado [B](Desi)[/B]- CAc (tym razem na tym skończył:))
Lofty Amber Wind [B](Ambi)[/B] - CAC, res. CACIB
Copper's It's A Kind of Magic [B](Magik)[/B] - CAC, CACIB
a Desi wraz z Magic - [B]II para hodowlana [/B]niedzieli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']no i gdzie te fotki? ;)[/QUOTE]

Mam dokładnie to samo pytanie, niestety nie mam ani jednej fotki moich psów ani innych więc liczyłam że przynajmniej tu znajde chociażby moją bronkę na pudle, hehe
no ludzie gdzie fotki? ;)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszytskim zadowolonym z wystawy



Ja z moim sznupkiem SHAKER TIESTO Bella Fraga Dosk.II i resCACIB (kolejna wystawa, chyba zostanie mistrzem resów :P )
I z Dogiem Niemieckim ZAUS Axedius dosk.I/6 Zw.Mł.,BOB JUNIOR, BIS JUNIOR 4!!!! Jestem bardzo szczęśliwa bo Zeus ma dopiero 11 miesięcy. W rasie sędziował nas Pettkó Csaba a na finałach Danilo Giorgio. Bardzo sie ciesze z opini zagranicznych sędziów (przewodniczących zagranicznych klubów ras).

Bardzo bym prosiła jak by ktoś miał fotki z BIS'a Juniorów. To pierwszy jego tak duży sukces i warto by było mieć pamiątke.
Byliśmy w niedziele

[email][email protected][/email] - moj mail w razie tzw "W" ;)

Link to comment
Share on other sites

w sobotę odbywała się w Łodzi Krajowa Wystawa Dobermanów, przy okazji pałętałam się tam z moimi dwoma "przebierańcami" czyli dobermanami w szeleczkach z napisem MafiaDog i Gangster. czy ktoś może upolował nas aparatem? bo widziałam, że moje zwierzaki wzbudzały zainteresowanie ;) bardzo mi zależy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']A ma może ktoś zdjęcia z finału grupy VI z soboty? Moj Apacz zajął I miejsce a nie mam żadnej fotki :([/QUOTE]
mam tylko takie... obiektyw skierowany był na beagle :)
[url]https://picasaweb.google.com/izaschulmann/CACIBOdz7052011#5604236857434306706[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...