Jump to content
Dogomania

CACIB-Łódź, 7-8.05.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No nareszcie jest plan :) Ale i tak jestem podenerwowana...wyciągam dzisiaj potwierdzenie ze skrzynki, otwieram i co widzę ? Piszę że zgłoszenie nieopłacone i do zapłaty 150 zł. Wysłałam przekaz pieniężny 20 kwietnia, czyli w pierwszym terminie, pieniądze powinny też już dojść ...Dobrze że mam dowód wpłaty :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ciekawy, czy przydzielili mi jakiegos sedziego, czy dali tego, o ktorego prosilem ;)

moja rase (Bedlington terrier) pomineli calkowicie na stronie. Sciagnal ktos ten plan sedziowania? Czy mozecie mi zdradzic kto sedziuje bedlingtony i o ktorej one (jedna sztuka) wchodza? Aha, i jeszcze na ktorym ringu?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=silver]Czy jedzie ktoś do Łodzi z TORUNIA bądź okolicy? Szukamy transportu dla malutkiego psiaka (7kg, zaszczepionego, zdrowego) do DS :)

[COLOR=black]Nieaktualne :cool3:[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pilnie poszukuję osoby która byłaby w stanie zabrać sznaucera mini w klatce (bardzo grzecznego) w niedziele z Krakowa do Łodzi, a następnie po wystawie zabrała do Krakowa.
Właścicielka oczywiście dokłada się do paliwa, sprawa pilna. Bardzo proszę o kontakt drogą mailową - [email][email protected][/email]
Pozdrawiam serdecznie
Joanna Wójcińska

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, bardzo potrzebuje pomocy osoby z Tczewa lub okolic, która w sobotę będzie na wystawie. potrzebne jest przewiezienie kilku plakatów Nadziei Dobermana, które potem zaiwesze na terenie wystawy... poczta do mnie nie dojdą do piatku :( prosze pomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Szukam kogoś z Warszawy lub okolic kto by mnie przenocował z soboty na niedziele i ma miejsce do Łodzi w niedzielę, jechałabym tylko w jedną stronę.
Dokładam się do kosztów paliwa i jadę bez psa, w sobotę jestem na klubówce chartów i średnio mam jak dojechać od razu do Łodzi.
Pasowałoby mi być na wystawie tak przynajmniej na 9 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...