Jump to content
Dogomania

CACIB-Łódź, 7-8.05.2011 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[B]Błyskotka :[/B]
[QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Kaja10014[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=16211944#post16211944"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
[INDENT]A można wprowadzić na teren wystawy psa niewystawianego? Czytałam regulamin i nie znalazłam nic na ten temat.


Nie można ale są tacy co tego nie przestrzegają i wprowadzają takie psy.



[/INDENT][/QUOTE]

W tamtym roku się pytałam pani, co sprzedawała bilety i powiedziała, że można bez problemu, tylko trzeba mieć książeczkę psa ze szczepieniami i odrobaczaniem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='Błyskotka']Nie można ale są tacy co tego nie przestrzegają i wprowadzają takie psy.[/QUOTE]

??

[quote name='Błyskotka']Super :shake:.[/QUOTE]

Nie rozumiem Cię Błyskotko.
Podczas wystawy są również różnego rodzaju pokazy sportowe i egzaminy. MOŻNA WPROWADZIĆ KAŻDEGO ZDROWEGO (z książeczką) psa na wystawę... przynajmniej ta w Łodzi.

Mój pies jest bez metryki i będziemy na wystawie (PT będziemy zdawali prawdopodobnie)

Link to comment
Share on other sites

Na wystawach jest z reguły zakaz wprowadzania psów nie zgłoszonych na wystawę. Widać czemuś ma służyć.

Skoro przy okazji wystawy pies ma coś do zaliczenia to można zrozumieć ale jeśli tylko pooglądać to już nie. Na wystawach jest tyle ludzi i psów i jakby tak każdy z zwiedzających przyprowadził sobie psa jako towarzysza to wolę sobie tego nie wyobrażać.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie rozumiem tego zakazu.
Mój Bayek jak był szczeniakiem towarzyszył (o zgrozo, niezgłoszony) swojej matce i w ten sposób doskonale się socjalizował z ludźmi i psami, teraz uwielbia wystawy.
Równie często widzę jak ludzie przyprowadzają psa (niezgłoszonego) żeby np. pokazac hodowcy jak rośnie.
Na wielu wystawach zakaz nie jest przestrzegany i jakoś nie ma tragedii.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze w tym przepisie chodzi bardziej o zasady bezpieczenstwa, roznoszenia chorob itp. Dlatego na wielu wystawach niezgloszone psy moga wejsc za okazaniem swiadectwtoa szczepienia ;) Zgadzam sie, ze jest to dobra socjalizacja dla szczeniaka, a hodowcy i tak i tak czesto zabieraja ze soba nie tylko psy, ktore pokazuja, bo nieraz zwyczajnie nie maja ich z kim zostawic, albo tak jest wygodniej. Jedynie jestem zdania, ze zwiedzajacy i podziwiajacy psy ludzie nie powinni zabierac swoich pieskow "zeby sobie poogladal", bo to i dla tego psa stres, nowa sytuacja, dodatkowy pies na malym terenie, a i spokojnie wtedy obejrzec sie nic nie da ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Myślę, ze w tym przepisie chodzi bardziej o zasady bezpieczenstwa, roznoszenia chorob itp. Dlatego na wielu wystawach niezgloszone psy moga wejsc za okazaniem swiadectwtoa szczepienia ;) Zgadzam sie, ze jest to dobra socjalizacja dla szczeniaka, a hodowcy i tak i tak czesto zabieraja ze soba nie tylko psy, ktore pokazuja, bo nieraz zwyczajnie nie maja ich z kim zostawic, albo tak jest wygodniej. Jedynie jestem zdania, ze zwiedzajacy i podziwiajacy psy ludzie nie powinni zabierac swoich pieskow "zeby sobie poogladal", bo to i dla tego psa stres, nowa sytuacja, dodatkowy pies na malym terenie, a i spokojnie wtedy obejrzec sie nic nie da ;)[/QUOTE]
Dobrze prawisz:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Na wystawach jest z reguły zakaz wprowadzania psów nie zgłoszonych na wystawę. Widać czemuś ma służyć.

Skoro przy okazji wystawy pies ma coś do zaliczenia to można zrozumieć ale jeśli tylko pooglądać to już nie. Na wystawach jest tyle ludzi i psów i jakby tak każdy z zwiedzających przyprowadził sobie psa jako towarzysza to wolę sobie tego nie wyobrażać.[/QUOTE]

Nie każdy ma psa, którego moze zabrać na wystawę i nie każdy chce go zabierać bo to dodatkowy problem.

Na wystawie w Łodzi trzeba mieć aktualne szczepienia, ksiażeczkę i MÓZG. Weterynarz stoi przy wejściu i nie wpuści bez zaświadczenia.

Kompletnie nie rozumiem Twojego oburzenia związanego z tym faktem.



Asiaczku mijamy się co roku na tej wystawie a słyszałam, ze robisz furrorę z... Ogórkami? ;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']
Asiaczku mijamy się co roku na tej wystawie a słyszałam, ze robisz furrorę z... Ogórkami? ;);)[/QUOTE]
NO, owszem, mam pyszne ogóreczki kiszone. Do małych kotlecików mielonych pasują jak ulał:) Ale nie wiem, czy chodzi o TE ogóreczki;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']NO, owszem, mam pyszne ogóreczki kiszone. Do małych kotlecików mielonych pasują jak ulał:) Ale nie wiem, czy chodzi o TE ogóreczki;)

pzdr.[/QUOTE]


Słyszałam, ze jesteś ogóreczkowa mistrzyni. Ja tam uwielbiam konserwowe, zwłaszcza krakusa. Chrup, chrup...


Co do tematu: Podczas Łódzkiej wystawy atrakcją będą DOBERMANY. Będą pokazy gryzienia itd...

Link to comment
Share on other sites

Jak zglosze, to bedzie Bedlington. Dzwonilem dwa razy do Zwiazku w Lodzi i jak na razie, zadna z Pan nie umiala mi odpowiedziec na pytanie, kto bedzie sedziowal moja rase. Chcialbym tam pojechac, ale chcialbym znac sedziego. Wolalbym takiego, ktory do tej pory mi jeszcze nie sedziowal.

No coz, jak jutro nie uzyskam takiej informacji, to chyba odpuszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...