Jump to content
Dogomania

Onka Hera ma DS:)


dreag

Recommended Posts

[quote name='Biala29']Nie sądziłam że tak wyjdzie.[/QUOTE]
Pamiętasz jak uprzedzałam, pisałam Ci też PW czy oby na pewno...
[quote]Była w tym roku taka sytuacja, że po kilku dniach dostałam info, że muszę zabrać psa z dt bo niszczy. Tylko dokąd[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197783-WYWALONA-Z-AUTA-ONKA-POMOCY!!!-POTRZEBNY-DT!!!-Inaczej-ktoś-ją-wywiezie-dalej/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG]? Bardzo to przeżyłam, bo nie było innego miejsca, nie mówiąc, że mnie na miejscu nie było, byłam na wyjeździe. Boję się tak takiej powtórki z rozrywki[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197783-WYWALONA-Z-AUTA-ONKA-POMOCY!!!-POTRZEBNY-DT!!!-Inaczej-ktoś-ją-wywiezie-dalej/images/smilies/cool.png[/IMG]. Jak jesteś zdecydowana, to spoko, idę jej szukać[/quote]
To było 7 grudnia, dziś jest 12, minęło tylko 5 dni, rzeczywiście to tak nagle wynikło? A może powód tkwi w suni? Zresztą, co ja będę gdybać, po raz kolejny zostałm zrobiona w balona i tyle. Mam tylko nadzieję, że Monia nie wzięła innego psa to raz, a dwa po kilku dniach w ciepełku na dwór do budy... Ładnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Tak jak pisałam może u mnie być ale wbudzie :( po kilku dniach w domu ...

Aga zadzwoń może do tej kobitki z Choroszczy może ona choć na tymczasowo ją weźmie ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Tak jak pisałam może u mnie być ale wbudzie :( po kilku dniach w domu ...

Aga zadzwoń może do tej kobitki z Choroszczy może ona choć na tymczasowo ją weźmie ??[/QUOTE]
Przypominam, że tam też była mowa o budzie, a nie ciepłym domku. Po tym jak napisałam jej żeby zaczekała nic nie odpowiedziała, a teraz się nie odzywa. Nie sądzę, żeby chciała na tymczas. Żałowałyśmy jej na stałe do budy, więc zastanówmy się. Chyba lepiej na razie do budy, a potem jednak na stałe do domku, gdzie lubi wylegiwać się na kanapie, niż na dwór na stałe... Dobrze kumam:roll:?

[B]Biała29[/B] do kiedy trzeba zabrać sunię??

Ani na forum owczarek.pl ani owczarki.eu nikt się nie odzywa, zero zainteresowania...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie nie rozrabia ;) jest bardzo grzeczna póki jestem w domu. Jak zostaje z nią Młody to skacze na drzwi i piszczy. Sama nie została ani razu ale podejrzewam że wtedy mogłaby coś narobić :diabloti:na diabła. Ogólnie na podwórku bardzo dobrze się czuje;) mam wrażenie że u mnie podwórka ( trzy razy dziennie jest troszkę za mało). Koty gania bez złośliwości toleruje psy ale do suk też się przyzwyczaja po jakimś czasie( trzeba powiedzieć że nie wolno).

Link to comment
Share on other sites

No i masz babo placek... Ja już niestety pomóc nie mogę, bo od wczoraj mam dwie sunie na DT (miała być jedna, ale tak to jest jak się mnie do schronu wpuści - i tak jestem z siebie dumna, że przytargałam tylko jedną nadplanową, choć wyć się chce jak sobie przypomnę resztę wpatrzonych we mnie z nadzieją oczu...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Mówię szczerze, że jeśli do mojej mini Mikusi będzie się szpulać to nie będzie mogła u mnie zostać. Piszę to aby była jasność ;)[/QUOTE]
A to raczej nie będzie na odwrót:evil_lol:?

Mam nadzieję, że sunia nie będzie brykać u moni, bo pozostanie tylko schron:shake:. Tu chce wyjść za człekiem, a u moni będzie może chciała wejść:p. Monia masz dobrze zabezpieczone drzwi:oops:? Ty jesteś ekspertka od Onków, to sobie poradzisz, nie dasz plamy;).

[B]Biała29 [/B]będziesz jutro 13.30-14.00, to ją zabiorę? Potem nie mam jak.

Link to comment
Share on other sites

Monia, powiedz, że nie możesz się już doczekać?:)
Ja już zawczasu drżę na myśl, że może być powtórka z rozrywki, że też zaraz się okaże, że dłużej nie może u Ciebie zostać... To już zostanie we mnie. Do trzech razy sztuka, dwa już były:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='dreag']Monia, powiedz, że nie możesz się już doczekać?:)
Ja już zawczasu drżę na myśl, że może być powtórka z rozrywki, że też zaraz się okaże, że dłużej nie może u Ciebie zostać... To już zostanie we mnie. Do trzech razy sztuka, dwa już były:roll:.[/QUOTE]

Spoko, najważniejszeaby dogadała się z moimi dziewczynami, reszta to pikuś ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Szukamy na cito nowego DT !
Dziewczyna rzuca się do moich panienek choć z Kiarą jest już w miarę OK ale Miki ( 4,5 kg psa ) która na nią drze japę o mały włos nie pogryzła, w porę wyjęłąm jej z paszczy.
Największym problemem jest to, że ona ucieka, przeskakuje przez płot i póki co łazi blisko domu ale jak się zapędzi to pójdzie :( jest zima i dość dużo śniegu, a przy nim siatka jest nizutka :( na łańcuch jej nie uwiążę, bo nie mam i jest to wbrew moim przekonaniom. Do domu nie wezmę póki mam inne tymczasy i co robić ??
Hotel ?? Dzwoniłam do zaprzyjaźnionego i z przystępnymi cenami ale mają komplet.
Dziewczyny ratujcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Nie wiem czy monia3a się nie pogniewa jak napiszę.. sunia zostaje na dt u moni3a :) sytuacja opanowana, że tak powiem ;)[/QUOTE]
Nie pogniewa, bo jesteśmy prawie na bieżąco w kontakcie;). Ile razy wczoraj i dziś widziałam jej nr na mojej komórce, to serce podskakiwało do gardła:roll:. Monia, dzięki za wieści:lol:. Może będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Powiem jak się uda :) dziś byli Państwo u nas i są dziewczyną zachwyceni, jest w ich typie. W sobotę mają wolne więc jak się zdecydują to przyjadą i zabiorą Heksię a po kilku dniach jak będzie wszystko OK podpiszemy umowę. Teraz trzymajcie kciuki aby ludzie się zdecydowali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...