Jump to content
Dogomania

7 razy wyrzucany z II piętra.Gdańsk schronisko.PRZEPRASZAM, że nie zdążyliśmy TM <`>


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie ma juz komu pomagac... Domek juz nie jest potrzebny...:placz:
Pikus odszedl wczoraj za Teczowy Most...
A mialo byc tak pieknie... Byl domek... Byli ludzie, ktorzy juz zdazyli go pokochac... Bylo miejsce, w ktorym bylby szczesliwy juz do konca...

Wspaniali ludzie z Komitetu Pomocy dla Zwierzat w Tychach chcieli dac mu Nowe Zycie... Bez strachu, bolu, okrucienstwa. Pikus mial zamieszkac w Przystani Ocalenie, w miejscu ostatniej szansy dla niechcianych, kalekich, niekochanych...

Byli w Gdansku, chcieli jak najszybciej zabrac go ze schroniska. Niestety wtedy jeszcze jego sytuacja prawna nie byla "wyjasiniona".:wallbash:
Zdazyli go tylko poznac... pokochac... I wrocic na Slask.
W koncu dostali zgode na adopcje i przygotowali juz wszystko na jego przybycie do "Przystani Ocalenie". Juz planowali kolejny wyjazd do Gdanska:shake: legowisko, lecznicza karma... wszystko i wszyscy czekali na nowe Uratowane Zycie...

Ale Pikus nie doczekal...
Zabil go polski opieszaly wymiar sprawiedliwosci! Na rowni z jego oprawca!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']Niestety nie ma juz komu pomagac... Domek juz nie jest potrzebny...:placz:
Pikus odszedl wczoraj za Teczowy Most...
A mialo byc tak pieknie... Byl domek... Byli ludzie, ktorzy juz zdazyli go pokochac... Bylo miejsce, w ktorym bylby szczesliwy juz do konca...

Wspaniali ludzie z Komitetu Pomocy dla Zwierzat w Tychach chcieli dac mu Nowe Zycie... Bez strachu, bolu, okrucienstwa. Pikus mial zamieszkac w Przystani Ocalenie, w miejscu ostatniej szansy dla niechcianych, kalekich, niekochanych...

Byli w Gdansku, chcieli jak najszybciej zabrac go ze schroniska. Niestety wtedy jeszcze jego sytuacja prawna nie byla "wyjasiniona".:wallbash:
Zdazyli go tylko poznac... pokochac... I wrocic na Slask.
W koncu dostali zgode na adopcje i przygotowali juz wszystko na jego przybycie do "Przystani Ocalenie". Juz planowali kolejny wyjazd do Gdanska:shake: legowisko, lecznicza karma... wszystko i wszyscy czekali na nowe Uratowane Zycie...

Ale Pikus nie doczekal...
Zabil go polski opieszaly wymiar sprawiedliwosci! Na rowni z jego oprawca![/quote]


no błagam tylko nie to............... :placz: ale cos się dokładnie stało?...nie, no ja najzwyczajniej w świecie "wysiadam z tego pociągu"....

Link to comment
Share on other sites

Podobno tyle radości miał w sobie.....naprawdę zastanawia mnie co się stało...zaniedbanie?...w leczeniu?... Pan Prezydent Gdańska na wczasach był albo czasu nie miał na decyzję....CHOLERA JASNA .... szlag mnie trafia..

PIKUŚ PRZEPRASZAM :placz:

pozostaje teraz tylko przypilnować aby "Twój Pan" dostał porządny wyrok...za morderstwo...

<`><`><`> :(

Link to comment
Share on other sites

o Boze, jak to?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak, dlaczego????????????

co sie stalo????????????


nie moge w to uwierzyc.
jutro mialam jechac go odwiedzic- juz umowilam sie z kolezanka ze mnie sam0ochodem podrzuci, ze cos mu przywieziemy, poglaskamy...on tak bardzo garnal sie do ludzi.....

Piesku przepraszam Cie, moze mozna bylo cos przyspieszyc....

ale bedac w schronisku dowiedzialysmy sie , ze jakos osoba chce go zabrac ale niestety nie pozwala na to jego sytuacja prawna....

Ale nie bylo przeciez zagrozenia zycia!!!!!

co sie stało????????????????

Link to comment
Share on other sites

Serce pęklo na milion kawalkow.......
Mam nadzieje ze tam gdzie teraz jest-jest szczesliwy.Tylko za kim on tam tęskni?O kim mysli?Kogo powita?:-(
Pikusiu,nie dane Ci bylo zaznac milosci czlowieka w swoim krotkim zyciu-mam nadzieje ze zaznasz jej w niebie.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam te informacje od KPdZ:shake: Oni rowniez sa zalamani:-( ale na pewno nie zostawia tak tej sprawy:shake: wiele razy walczyli juz ze zwyrodnialcami i tym razem rowniez nie odpuszcza.
Potrzeba tylko troche czasu, wszyscy musza sie otrzasnac... Wiem jedynie, ze podobno w schronisku mial dobra opieke i bardzo o niego dbali...

wszystko czekalo juz na niego w tym miescu ostatniej szansy. Tam mialby opieke do konca zycia i ludzi, ktorzy by go kochali...I ktorych on moglby kochac...:-(

Link to comment
Share on other sites

Jesli znana jest panu Dogomania i jest Pan jednym z tych tutaj dzialajacych ludzi w obronie zdrowia i zycia zwierzat, prosze o stworzenie i wprowadzenie w zycie przepisow, ktore umozliwia milosnikom czworonogow skuteczne dzialanie i pomoc dla nich. W Panu pokladane sa nadzieje na poprawe losu tych najbardziej niczemu niewinnych: dzieci, starszych ludzi i czworonogow. Bezbronni wobec przemocy, nie sa w stanie sie bronic. Wierza wciaz w dobro i z pokora powierzaja swoje wlasne zycie w ich rece. Nie sa swiadomi faktu, ze za chwile stana sie ofiarami bezwzglednych ludzi.

Pora juz najwyzsza ratowac to wszystko co nie jest nam obce!!!!!!! i co pragniemy uchronic przed okrucienstwem tego swiata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']powiem Ci, że zupełnie nie znam się na tym...czy mogę czy nie mogę...więc profilaktycznie...zakryłam[/quote]
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
nie przesadzasz z zakrywaniem zdjecia I

[IMG]http://www.piotbula.republika.pl/fotos/armenia/arm11.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Rok pracy za szczucie psem[/B]
PAP 21:55

[URL="http://javascript<b></b>:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/10251/staffordshire_afp_max.jpeg',450,373)"][IMG]http://i.wp.pl/a/f/jpeg/10251/staffordshire_afp_130.jpeg[/IMG][/URL]American Staffordshire Terrier jest zaliczany do rasy psów wyjątkowo groźnych
[I](fot. AFP)[/I]



[B]Moskiewski sąd skazał na rok pracy resocjalizacyjnej mężczyznę, który poszczuł swego psa na bezdomne szczeniaki, w wyniku czego te zginęły - poinformowała telewizja rosyjska. [/B]

22-letni Nikita Gołowkin został skazany za okrutne traktowanie zwierząt. W lutym - według relacji świadków - poszczuł na cztery szczeniaki swego psa rasy American Staffordshire Terrier, który je zagryzł.

Czyli gdzie indziej można. Może by tak u nas wprowadzić takie przepisy, rok czyszczenia boksow w schroniskach i prac remontowych bez bezpośredniego kontaktu z psami:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...