Jump to content
Dogomania

Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....


Szczurosława

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ANKA_89']rozmawiałam dziś z weterynarzem, powiedział że Ślepaczek ma zaćmę i ze względu na jego wiek jest to beznadziejny przypadek, operacja jest b.kosztowna, mówił że jego żona też tak miała i za jedno oko zapłaciła ok.3 tys zł i psina bylaby też mniej więcej w tej cenie, dokładnie nie był w stanie podać ceny, więc Ślepaczek będzie tak żył już do końca swych dni, a że chętnych nawet na młode, zdrowe psy jest mało to najprawdopdobniej on swój żywot zakończy w schronisku, odejdzie sam , bez usypiania dopóki bedzie zdrowy[/quote]

Mojej cioci kundelek tez ma zacme tylko w jego przypadku operacja nawet nic nie da:placz:
A jak to sie stalo__
Prawdopodobnie kiedys rzucali w niego kamieniami i trafili w oko tak mowil wet

Link to comment
Share on other sites

Kurcze my tez mamy slepiutkiego ONka i na dodatek staruszka jesli sie o niego pytaja to o wiek na arzie nie wiem jaki jest do ludzi bo ma kwarantanne i nie mozna wchodzic ale jak skonczy to sprobuje spr jaki on jest a co Do waszego oNka jejku trzymam kciuki za domek;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...