Jump to content
Dogomania

Niewidomy Lampo [*][*][*] 2 V 2007r.-odszedł kochany....


Szczurosława

Recommended Posts

Onek zadziwił mnie swomi zachowaniem, dał się wnieść do samochodu, nastawił uszyska i majtał ogonem, zawsze taki nieśmiały, niepewny, a teraz całkiem inny pies;gdy przyjechała kiedyś pani z TOZ-u nie chciał się dać jej dotknąć dopiero jak go przytrzymałam uspokoił się, a tu taki pewny siebie;
no i znów okazało się, że ja i moja skleroza jesteśmy nierozłączne, bo nie dałam Onkowi materiału, został w budzie:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga_Mazury']czekamy zatem na dobre informacje z Psiego Losu :) Onek trzymaj się........

a swoją drogą czy on ma imię?..[/quote]

Aga przeczytałam Twój banerek i nasunęła mi się taka refleksja, że właściciele porzucający psy powinni być ustawowa zmuszani do alimentowania ich aż do śmierci, z zapewnieniem nie gorszego standardu życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']czekamy zatem na dobre informacje z Psiego Losu :) Onek trzymaj się........

a swoją drogą czy on ma imię?..[/quote]

Aga pisałam ci juz że on nazywa sie Onek


Informacje o psiaczkach (tekst+zdjęcia) można przekazywać bezpośrednio do wykonawcy nowej strony o psiakach z dogo:
( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] )
nick z Dogo - [B]jelenia_góra

to adres strony:
[/B] ( [URL="http://www.dajimdom.xt.pl/"]www.dajimdom.xt.pl[/URL] )
Wart spróbowac moze jest szansa na stały dom

Link to comment
Share on other sites

Takie imię mu się dostało - długo nie miał żadnego !!!!!
No i został Oneczkiem !!!!

Również czekam na wieści !!!!!

Kostuś - dziękuję za pomoc w spacerkach !!!!!
Kiedy będziesz mogła pójść pierwszy raz, bo ja dopiero mogę w niedzielę.

I bardzo proszę o zgłoszenia ochotników z Warszawy - nie róbcie sobie wstydu !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nati_92']Aga pisałam ci juz że on nazywa sie Onek


Informacje o psiaczkach (tekst+zdjęcia) można przekazywać bezpośrednio do wykonawcy nowej strony o psiakach z dogo:
( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] )
nick z Dogo - [B]jelenia_góra

to adres strony:
[/B] ( [URL="http://www.dajimdom.xt.pl/"]www.dajimdom.xt.pl[/URL] )
Wart spróbowac moze jest szansa na stały dom[/quote]

Nati - wiem o tym - (sama to napisałam), ale w przypadku Oneczka musimy chwilę zaczekać, by informacje były rozsądne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Szczerze mówiąc, wg mnie to nic nadzwyczajnego. Dopiero po konsultacji będziemy mieli dokładny obraz tego, z jakimi kosztami musimy się liczyć. Faktem jest, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takich wpłat akonto dokonywać.
>Tweety, jest późno (albo wcześnie ;)), prawdopodobnie dlatego nie potrafię rozszyfrować Twojej końcowej sentencji... :oops:... proszę, wytłumacz mi o co chodzi...[/quote]
a Kubusia Puchatka czytał? :evil_lol: Im bardziej Puchatek zaglądał tym bardziej Prosiaczka nie było :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Wystarczy kliknąć na lewy banerek w podpisie Tweety. W tytule wpłaty "ON ślepy" i ew. swój nick z dogo.
>Tweety, chyba nic nie pokręciłem...?[/quote]

pokręciłeś jedynie ze słowem "ewentualnie"

tytuł przelewu np. "od: TweetY dla: Onek ślepy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']a Kubusia Puchatka czytał? :evil_lol: Im bardziej Puchatek zaglądał tym bardziej Prosiaczka nie było :lol:[/quote]

Bosheee, przecież to ulubiona bajka mojego wnusia :oops:... na dodatek sam mu nagrywałem :oops:.
Jeśli chodzi o tytuł wpłaty to po "dogo" jest kropka... no chyba, że ktoś potraktuje to jako skrót.

Przed chwilą wróciłem z Warszawy. Przy okazji pojechałem do Psiego Losu
odwiedzić Onka, który od dzisiaj ma na imię Lampo.
Zajechałem dosłownie kilka minut po jego przyjeździe. Kiedy go zobaczyłem, od razu podbił moje serce. Jest przeuroczy, bardzo spokojny i zachowuje się jak dobrze ułożony pies. Trudno było uwierzyć, że przed chwilą przejechał kilkaset kilometrów. W czasie podróży był grzeczny jak Aniołek i nawet nie nabrudził. Krótko mówiąc ideał. Ułomność nie jest dla Niego wielkim problemem... po lecznicy poruszał się dość sprawnie i nawet zaznaczył meble w recepcji :razz:. Był już dwa razy na krótkim spacerze. Po zamknięciu w boksie na początku chodził w kółko, a potem stanął przy siatce i lizał mi dłuższy czas rękę ;). Wszyscy, którzy byli obecni w lecznicy, byli zaskoczeni jego zachowaniem i okazywali mu sympatię.
Poniżej fotka Lampo:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5664/lampo10gf9.jpg[/IMG][/URL]

Więcej zdjęć na stronie Psiego Losu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Wspaniale, że psiak trafił do lecznicy. Trzymam za niego kciuki (i muszę dokładnie przejrzeć portfel, czy nie ma tam nadmiarów, które pójdą dla psiaka ;) )[/quote]

Radku, a ja bardzo wierzę, że pomimo ogromu pracy, przejrzysz grafiki i wyskrobiesz również trochę czasu dla Oneczka.

Link to comment
Share on other sites

Ja będę u Oneczka - Lampo w niedzielę (tak jak wcześniej obiecałam). Ok. godź. 13.00

Szkoda by się było dublować, więc jeśli już ktoś wie, kiedy i o której może być u psiaczka, to poprosimy o info !!!!!
Zakładam, że jeszcze jacyś chętni się znajdą !!!!!

Dobrze, że nie jest bardzo przerażony nową sytuacją. To mnie niezmiernie cieszy.

Gallegro - Jeszcze raz dziękuję za pomoc !!!!!!!!

I czekam na wiadomości o diagnozie - to chyba najważniejsze w tej chwili.

(Mogę mieć problemy z netem, z góry przepraszam jeśli mnie tu nie będzie.
Niedziela u psiaka jest pewna. Brak dostępu nic do tego nie ma.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Oto nasz bohater w czasie dzisiejszego spaceru:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6792/lampo116fs8.jpg[/IMG][/URL]

I niech tylko ktoś powie, że Lampo nie jest śliczny ;).[/quote]

I niech ktoś powie, że nie wygląda na zadowolonego. Pomyślcie co on przez całe, życie cierpiał w chłopskiej zagrodzie. Sam jego wygląd po znalezieniu o tym świadczy jakie było jego życie. Czy nie myślicie, że on już wierzy, że jest w raju. Czy warto mu pomóc? A gdyby jeszcze ten wzrok..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...