Jump to content
Dogomania

WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam


Evelynkaa

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Ty kochana sklep jubilerski masz :P Dominiczka jaka z Ciebie Dżaga :D

Magda pewnie jest to pseudo więc obawiam się że nie będą chcieli podpisać pisemka, choć Slay zapewnia mi że sobie poradzi z nimi..... Bo sama nie jadę po nią bo slay wyjeżdza z piekar śl. więc mu się nie opłaca po mnie jechać, kółko by zrobił. Ale trzymam kciuki za niego.

Link to comment
Share on other sites

ej nie przesadzjcie ale dzieki;Phaha


mam po prostu rzeczy które nie są mi potrzebne a psina bedzie miała z tego wiecej pożytku jak nie ta to może inna....

może jeśli znajdzie się domek dla Poly ...chyba że Evelinka ją przygarnie na stałe na co licze w serduchu;)))) to może zostanie kasa by na przykład wspomóc Kremcię;))) Angel podeśle do niej linka;)))


co do rzeczy to naprawde rzeczy tylko część przeleżała częśc nowych nektóre miałam tylko raz

dziewczyny popatrzcie w swoje puzdereczka;)))) na pewno znajdzie się chociaż jedna maleńka rzecz....proszę;;)))) zróbcie prezencik Poly lub innemu pieskowi


jedną rzeczą waszę wyposażenia szkatułeczek nie zubożeją.....

to jak???? śmigać mi do szkatułek i szukać;))))


buziaki!!!Koka i Fanta dopingują akcję dla POLY;))))

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197956-Psie-akcesoria-i-nowe-ciuszkii-na-Westiczk%C4%99-z-chorob%C4%85-sk%C3%B3rn%C4%85-koniec-16.12"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/205/panoramamk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197951-2-naszyjnik-min-APART-!-idealne-na-prezent.-Dla-Poly-do-19.12.10**-Zapraszamy-!"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/664/panorama1h.jpg[/IMG][/URL]

Ten drugi już mi się nie mieśli ;/ oki jakoś wcisłam

Dominiczko ja wiem że było by fajnie gdyby dziewczyna do mnie trafiła, ale ja sama sobie powiedziałam że drugi pies dopiero gdzieś za rok dwa...chyba teraz nie dam rady :(

Link to comment
Share on other sites

Zobaczyłam to ogłoszenie kiedyś na allegro i aż mi się słabo zrobiło...jak mozna własnego psa do takiego stanu doprowadzić :angryy: może doszli do wniosku że i tak starsza suczka to nie ma co jej ratować :mad: aż się we mnie gotuje. To piękna sunia...tylko strasznie skrzywdzona przez człowieka :( Ja mogę zająć się ogłoszeniami Poli.

Link to comment
Share on other sites

As-ko super byłabym wdzięczna. Musisz tylko poczekać do dzisiaj wieczora bo dopiero dziś przyjeżdza i dopiero będziemy wszystko wiedzieli co i jak. Porobię nowe foteczki i w ogóle poucinam jej te rysie przy uszach bo na nie patrzeć nie umiem..
Dominiczko zrobię wszystko żeby sunia miała jak najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

ja dostałam rady odciotek, ktore niedawno wyadoptowaly psiaka w typie westa z problemami:
[quote name='jostel5']Było chętnych od groma i jeszcze trochę! Naprawdę- tylu telefonów i meili nigdy jeszcze o żadnego psiaka nie miałam!!! Nawet jego "charakterek" nie odstraszał domków!:)
Trzeba ją ogłaszać,będzie wiele,bardzo wiele domków.:)[/QUOTE]
[quote name='Paja']Pisz cała prawde w ogłoszeniach i nic nie ukrywaj ja zrobiłam tak z Maile daj jej tytuł np Bardzo chora Becia czy lila w typie westa szuka kochajacego domku...+dobre zdjecia

a domki beda leciec jak muchy do smoły..[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Mała od tygodnia jest na allegro i jakoś nikt nie kwapi się by ją stamtąd zabrać ;/ Byłabym wdzięczna gdyby Jostel5 się tu pojawiła i podała parę domków, które chciały adoptować westiki bo jest parę rodowodowych do oddania z domowej hodowli, bo właścicielka zachorowała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Mała od tygodnia jest na allegro i jakoś nikt nie kwapi się by ją stamtąd zabrać ;/ Byłabym wdzięczna gdyby Jostel5 się tu pojawiła i podała parę domków, które chciały adoptować westiki bo jest parę rodowodowych do oddania z domowej hodowli, bo właścicielka zachorowała.[/QUOTE]

a masz zdjecia tych westów ? chetnie pomoge wszystkim.. ogłoszenia moge porobic jak znajde czas. Tylko wstaw tu wszystkie biedy i opisz :) A Poly szybko znajdzie pewnie dom.. jest śliczna !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Mała od tygodnia jest na allegro i jakoś nikt nie kwapi się by ją stamtąd zabrać ;/ Byłabym wdzięczna gdyby Jostel5 się tu pojawiła i podała parę domków, które chciały adoptować westiki bo jest parę rodowodowych do oddania z domowej hodowli, bo właścicielka zachorowała.[/QUOTE]
Wstaw proszę ich fotki ,albo wyślij mi na maila : [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko takie coś:

Drodzy Miłośnicy Psów
Mam do Was prośbę o pomoc.
Chodzi o znalezienie domu dla psów Mamy mojej koleżanki, która jest ciężko chora i niestety nie da rady dalej zajmować się swoimi psami.
Pani miała domową hodowlę jamników i westów. Część piesków znalazła już nowych właścicieli, ale nadal domów szukają:

- 5 miesięczna suczka- jamnik szorstkowłosy miniatura; po bardzo utytułowanych rodzicach. Suczka wystawowa, najchętniej do sprzedaży bo właścicielka wiązała z nią duże nadzieje (cena około 1000 zł; oczywiście do negocjacji)

- Iga- 8-letnia suczka jamnik szorstkowłosy, miniatura (mama suczki powyżej); utytułowana, bardzo miła i przyjacielska w stosunku do ludzi i innych psów

- Tara- roczna suczka rasy West Highland White Terrier- bardzo ładna, miła suczka; można ją wystawiać, ale ma klapnięte oba uszka, więc kariery wystawowej pewnie nie zrobi

- Frees- 8-letnia suczka rasy WHWT (mama suczki powyżej)- grzeczna, miła suczka; bardzo zżyta ze swoją córką (można wziąć obie suczki

- Mini- 8-letnia suczka rasy WHWT- ułożona i bardzo miła suczka; jedyną jej wadą jest to, że nie do końca lubi inne psy

Wszystkie suczki mają rodowody, pochodzą z domowej hodowli i są naprawdę bardzo miłe. Pomóżcie proszę znaleźć dla nich dobre domy.
Dziękuję.

P.S. Więcej informacji udziela aktualnie Magda - córka Pani Hodowczyni;
telefon do Madzi- 694 160 708

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...