Jump to content
Dogomania

WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam


Evelynkaa

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bazarek dla suni:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197951-naszyjnik-APART-!-idealny-na-prezent.-Dla-Poly-do-19.12.10**-Zapraszamy-!?p=15897751#post15897751"]http://www.dogomania.pl/threads/197951-naszyjnik-APART-!-idealny-na-prezent.-Dla-Poly-do-19.12.10**-Zapraszamy-!?p=15897751#post15897751[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ewelinka mozesz zrobic jeszcze jeden bazarek ja jeszcze zbiore rzeczy im wiecej tym lepiej działamy kochani!!!

Worty jak miło Cię widzieć działaj działaj może przyszły tydzień lepszy...może popytasz znajomych czy nie chcą suni....

te objawy to pikuś nic jej nie jest!!!!

damy rade a tymczasem ja uciekam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ty te wszystkie bidy ratujesz Evelynko, z Ciebie to Anioł WESTOWY :loveu::loveu::loveu: jest. Bedzie dobrze, zobaczysz! :smile:[/QUOTE]

dokładnie :) oby ta sunieczka trafiła tak jak śnieżynka.. aa na bazarku już pierwsza licytacja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

PS piekne te rzeczy Ewelinko;))) bosko;)))))))))))))) jestem przeszcześliwa;))))

może szybciej sie znajdzie domek;)))jeśli Ewelinka nie zabierze suni to wtedy może za to uratujemy inne bidulki;)))


ja przez weekend poszukam jeszcze jakis pierdułek

Angel cudny naszyjnik;))super super;)))

kiss kiss kiss

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masuimi33']PS piekne te rzeczy Ewelinko;))) bosko;)))))))))))))) jestem przeszcześliwa;))))

może szybciej sie znajdzie domek;)))jeśli Ewelinka nie zabierze suni to wtedy może za to uratujemy inne bidulki;)))


ja przez weekend poszukam jeszcze jakis pierdułek

Angel cudny naszyjnik;))super super;)))

kiss kiss kiss[/QUOTE]

naszyjnik od evelynki jest :) ja poszperam i poszukam u siebie jeszcze też.

Link to comment
Share on other sites

Naszyjnik dodałam do bazarku Angel żeby sreberka były w jednym miejscu. Dokopaliśmy się do oświadczenia zrzeszenia się psa i będą musieli takie podpisać.
Jeszcze raz wielkie dzięki Slay że pojedziesz po sunie i ją tu przywieziesz.....bardzo Ci dziękuję!!!!!!!

Dominiczko nie mogę ją wziąć na stałe. Mój wojtek ma we wtorek operację kolana po wypadku....nie chcę się z nim kłucić....:( A z racji tego że będzie obłogiem leżał w łóżku i nie wsiądzie za kierownicę i nie będzie do mnie przyjeżdzał to mogę wziąć małą jak będzie wszystko ok....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...