Jump to content
Dogomania

Zamość-PATI we WŁASNYM DOMKU W WARSZAWIE!


sonia71

Recommended Posts

pewnie że trzeba się z tego cieszyć :) ale to Twoja w tym przeooooooogromna zasługa ,kwota bazarkowa uratowala wrześniową Patyśkową pupinulę ;)

funiu-wszystko bylo ok u weta -prawda ? :) grzeczna przytulanka pięknie podziękowała
Panu Doktorowi:) ? już pewnie nie pamiętacie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Agucho,wszystkie wyróżnione ogłoszenia łącznie z allegro wygasły już,lecą jako zwykłe,a ponieważ od początku opłacam je sama zdecydowalam że po piątkowej wizycie -jak już będą konkrety-wszsytkie najwyżej wyedutyję i na nowo poopłacam,jedynie pododawalam że sunia jest po sterylce,nie bardzo kalkulowało mi się ich ponowne opłacenie na ostatnie tygodnie jak może się okazać że Patyśka pojedzie do domku,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']Agucho,wszystkie wyróżnione ogłoszenia łącznie z allegro wygasły już,lecą jako zwykłe,a ponieważ od początku opłacam je sama zdecydowalam że po piątkowej wizycie -jak już będą konkrety-wszsytkie najwyżej wyedutyję i na nowo poopłacam,jedynie pododawalam że sunia jest po sterylce,nie bardzo kalkulowało mi się ich ponowne opłacenie na ostatnie tygodnie jak może się okazać że Patyśka pojedzie do domku,[/QUOTE]
To zrozumiałe, ale mnie chodziło o to czy zmieniałaś je dzien po tym jak je oplaciłaś ;)
Rozmawiałyśmy o tym :)

Link to comment
Share on other sites

wierzycie w przeznaczenie?w przeczucie że zdarzy się to czego tak bardzo pragniecie?JA TAK- fizycznie wizyta odbędzie się we wtorek ale BĘDZIE DOBRZE i tu chciałam wstawić buźkę ale w tej chwili łzy nie pozwalają , w wielu psich wątkach jestem tylko "sercem " i wiel psich ciałek jest w moim sercu-tak było z Duszkiem (*)a właśnie teraz przeczytałam że Duszek za TM - już bez bólu ,ciepienia ale za to we własnym domku,otoczony bezgraniczną miłością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']wierzycie w przeznaczenie?w przeczucie że zdarzy się to czego tak bardzo pragniecie?JA TAK- fizycznie wizyta odbędzie się we wtorek ale BĘDZIE DOBRZE i tu chciałam wstawić buźkę ale w tej chwili łzy nie pozwalają , w wielu psich wątkach jestem tylko "sercem " i wiel psich ciałek jest w moim sercu-tak było z Duszkiem (*)a właśnie teraz przeczytałam że Duszek za TM - już bez bólu ,ciepienia ale za to we własnym domku,otoczony bezgraniczną miłością.[/QUOTE]
Boże... zaś wizyta przełożona? :shake:

Duszek umarł szczęśliwy i jest nadal szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

właśnie rozmawialam z Kaśką:loveu::loveu::loveu:której bardzo dziękuję za pomoc i że mimo tylu obowiazków znalazla czas na wizytę PA dla Pati.

[I][COLOR=magenta]***Patynka w końcu doczekała się swojego domku i swojej osobistej Pańci***[/COLOR][/I]

[COLOR=black]Patynka będzie Warszawianką (tak jak Molly i Polcia) i jedynaczką - rozpieszczaną i przytulaną do serducha:multi::multi::multi:[/COLOR]

teraz tylko dogramy za kilka dni konkrety co do wyjadu- ale to na spokojnie ,pewnie do końca października tak by domek był w pełni przygotowany na przyjazd Patynki.

dostałam zwrot 194zł. za założoną sterylkę Patyśki-BARDZO DZIĘKUJEMY AKCJI STERYLKOWEJ
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Pati:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:[EMAIL="jogolcia@pdx"]jogolcia@pdx[/EMAIL] 50zł.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]2.:loveu:Joodith 20zł.[/COLOR][/B]
[URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL]

Patka wreszcie zabezpieczona :multi::z bazarku Aguchy bedzie 228 zł i przyszla Pańcia podała przez Kaśkę 200zł na jej potrzeby -jak wpłynie wszystko na konto -potwierdzę tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...