Jump to content
Dogomania

Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!


mitheithel

Recommended Posts

Znalazłam tymczas dla Antosia. Nasza Ola, która ma na tymczasie jamniczke Jasię - wyprawia sunie do domku może w weekend. Wyraziła chęć opieki tymczasowej nad kolejnym psiakiem - a kilka ich miała już i wszystkie w domkach. Gwarancja murowana.
W domu jest adoptowana od nas sunia nieduża, wysterylizowana. Ale i tak Antka trzeba ciachnąć żeby był spokój - i może go zabrać na tymczasik.
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']Znalazłam tymczas dla Antosia. Nasza Ola, która ma na tymczasie jamniczke Jasię - wyprawia sunie do domku może w weekend. Wyraziła chęć opieki tymczasowej nad kolejnym psiakiem - a kilka ich miała już i wszystkie w domkach. Gwarancja murowana.
W domu jest adoptowana od nas sunia nieduża, wysterylizowana. Ale i tak Antka trzeba ciachnąć żeby był spokój - i może go zabrać na tymczasik.
Co Wy na to?[/QUOTE]

Bosko:multi:
Czyli jest wyjście awaryjne dla Antusia... kamień z serca.
Oczywiście decyzja należy do mitheithel. W każdym razie gdyby Antek nie znalazł w najbliższym czasie domku i wylądował w rzeczonym dt, to ze swojej stronie oferuję pomoc finansową, dowozową i każdą inną;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']To czekamy na decyzję mitheitel - dajcie znać bo mi sie mój kochany tymczasik nie może marnować. Wpakujemy inną biedę.[/QUOTE]
Jasne, że skorzystamy. Jak mogłabym przepuścić taką okazje??? :)
Tylko teraz doradź jak będzie lepiej: od razu go u niej umieścić czy wstrzymać się do mojego wyjazdu (ale nie chciałabym aby opcja takie wspaniałego DT nam przepadła).
Co o tym myślicie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaaap']Bosko:multi:
Czyli jest wyjście awaryjne dla Antusia... kamień z serca.
Oczywiście decyzja należy do mitheithel. W każdym razie gdyby Antek nie znalazł w najbliższym czasie domku i wylądował w rzeczonym dt, to ze swojej stronie oferuję pomoc finansową, dowozową i każdą inną;)[/QUOTE]

To też wspaniała wiadomość, bo na fundacyjne psiaki i tak pewnie ledwo starcza... :(

Link to comment
Share on other sites

On w suczkach bardzo gustuje :)
Co prawda labradorki miał chwilami dość i potrafił na nią warknąć, ale ona na niego właziła, deptała, więc miał prawo młodego szczyla ustawić. Poza tym spali razem, zostawały same w domu i było w porządku.
To w takim razie ja zadzownie na Polanke i umowie sie na następny tydzień (w tygodniu jakos) na kastracje małego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaaap']I co, coś postanowione w sprawie terminu zabiegu i przenosin?[/QUOTE]

Jadę we wtorek na polankę (zostawię tam fanty na bazarki dla Animalii) i wtedy dokładnie umówimy się na kastracje. Napiszę jak tylko będzie postanowione kiedy. Myślę, że damy Antkowi czas na rekonwalescencje u mnie i następnie pójdzie do Oli :)

Dzisiaj go wykąpałam i sierść błyszczy mu się jeszcze bardziej (to chyba dzięki oliwie z oliwek, bo uwielbia jako przysmak do karmy tak samo jak jajeczko okazjonalnie).
Właśnie wyleguje się obok mnie! Misiak kochany:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wszystko się bardzo komplikuje. Państwo - zupełnie niepoważnie i bez słowa - nie przyjechali po Jasię.
Kanał. Myślimy co dalej.[/QUOTE]

Skąd się bierze u tylu dorosłych ludzi tyle gówniarskich zachowań?:crazyeye: Niesamowite...:shake:

Rozumiem, że w tej sytuacji Antuś nadal nie ma gdzie się podziać od lutego...:-(

Co w takim razie z kastracją? Będzie, nie będzie? Bo nie wiem, czy mam wpłacić kasę na konto Animalii na zabieg?
(Bo żarcie to mogę Ci mitheithel podrzucić po prostu, jak tamto się skończy, mam blisko z pracy)

Kurcze, i co teraz?:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...