Jump to content
Dogomania

Malutki Pies bez oczka gryziony w schronie - JUŻ W DOMU


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w poniedzialek zadzwonie do babeczki od Bilbula:evil_lol: i sprobuje sie czegos wiecej dowiedziec..

az mi glupio bo ja do niej ciagle wydzwaniam:oops:

ostatnio dowiedzialam sie, ze Bilus zbiega pieknie po schodach, a zeby go pozniej zlapac (po toalecie i rozrywce na swie_ym powietrzu) potrzebuje przynety w postaci innego pieska
pani stoi na schodach i wola po imieniu kazdego piesia a one grzecznie przybiegaja, ... na koncu Bilbo, wtedy smyczka i wprowadzenie na pokoje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no wiec- rany bardzo dobrze sie goja:p
Bilbo zrobil sie bardzo grzecznym pieskiem, nie pokazuje juz zabkow.....a podczas wycinania wloskow kolo sius.... podnosil nuzke, pani karmicielka z latwoscia pomogla mu sie pozbyc zbednego owlosienia:evil_lol:
troszke jeszcze jest nieufny....ale ogolnie zrobil bardzo duze postepy:loveu:
oczywiscie apetyt mu dopisuje :lol:
kiedy dzwonilam byl kolo telefonu, ale nie chcial mnie pozdrowic:cool1:

Link to comment
Share on other sites

No bo Bilbo taki jest- musi poznać ludzia, żeby mu zaufać, a wtedy grzecznie daje się "tłamsić":evil_lol: w sumie to on i tak jest przyjazny i ufny, jak na to, co przeżył... Mam nadzieję, że szybko się zagoi i zarośnie puchatym futerkiem:evil_lol: kochana kulka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

a... i jeszcze jedno.... krolis nie ma juz jajeczek:evil_lol: zostal u weta na noc, caly zabieg zniosl bardzo dzielnie i juz nastepnego dnia byl u mnie ....
na szczescie nowo przybyly krolik, moja krolica, samczyk swinka(ciuciu) szczurzyca(neli) oraz sunia Lara nie wchodza sobie w droge , sa na stopie kolezenskiej , a nawet powierdzalabym przyjacielskiej zwlaszcza z krolica:evil_lol:
tak ta, ale mam jeszcze kotke i tu juz wole nie probowac ich zaprzyjazniac....
a rybki plywaja swoimi torami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O rany! Super wieści! Bardzo się cieszę,że tak się sprawy mają, a nie mówiłam:thumbs:to jest poprostu SUPER-PIES:loveu:.Pewnie jeszcze nas zaskoczy,jak się rozkręci na dobre. Szkoda,że nas nie pozdrowił,łobuz jeden, ale wybaczamy:cool1:Ata, teraz jeszcze musisz załatwić zdjęcia,koniecznie:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: widzialam dzisiaj bilbusia:lol: ale on jest smieszny :evil_lol:wciecie to ma tylko przy szyji:evil_lol:
a rany rewelacyjnie prawie sie zagoily......
bylo mizianko:loveu: ma troszke triki nerwowe :evil_lol:(np.przy machnieciu szybciej rka...) ale ogolnie super Bilbuch

zdjecia beda troszke niewyrazne :oops: ale beda...ale nie dzisiaj....przysl mi je kolezanka ktora je robila , bo moj jest nadal zepsuty:shake:

WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA [B]OLENKI:Rose:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

a oto zdjecia, na ktore sama dlugo czekalam...
niestety robione byly bez lampy ....szkoda:(
[img]http://img355.imageshack.us/img355/4345/o347wiadczenie117ne0.jpg[/img]
to tutaj to bilbowa dupka


[img]http://img170.imageshack.us/img170/6002/o347wiadczenie132ys7.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm,no nie powiem, żeby nas te zdjęcia zadowalały:mad:, chociaz dobre i to, przynajmniej widać,że Bilbo bryka po mięciutkich kocykach:cool3:.
Ata,a gdzie on teraz jest? Co z wyjazdem do Niemiec,aktualne,czy jednak zostaje? No i czy są jakies wieści,o jego zachowaniu, mam nadzieję,że sie juz wyluzował i może nawet zabawy już mu w głowie?

Link to comment
Share on other sites

ten pokoj nalezy do niego, jego kolegi i kolezanki:evil_lol:
w dalszym ciagu przebywa w domu zastepczym w Polsce
ostatnio mogli jechac jego przyjaciele, ale pani stwierdzila, ze Bilbusiowi bedzie smutno samemu w pokoju, a do salonu boi sie go wziasc poniewaz ma tam inne duze psy
bilbus jest niestety zaczepialski:diabloti: prawdopodobnie dlatego niejeden raz oberwal:shake:
a tak to super piesio, zalatwia sie na dworzu, lubi pobiegac po ogrodzie po czym grzecznie wraca do domu
W OGOLE NIE BOI SIE SCHODOW:eviltong:

[SIZE=1]
wstawie jego dziewczyne(przepraszam za jakosc ale to najlepsze zdjecia jakie sa)
[SIZE=2][img]http://img134.imageshack.us/img134/4741/o347wiadczenie131sn5.jpg[/img]


[/SIZE]



[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...