Jump to content
Dogomania

Dziadziuś Kubuś za TM...Jak zmarłeś w stodole to wybacz,że trafiłeś do tego Hitlera!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='irenaka']A kto formalnie odpowiada za tego staruszka? Bo ktoś chyba uzgadniał jego DT u Arktyki?
Rozumiem, że koszt DT u Arktyki to 300,00.
Czy to jest koszt z jedzeniem?
Ile trzeba kasy na transport i kiedy będą wyniki badań staruszka?
Więcej pytań nie mam;) Jak mi się coś przypomni to zapytam.[/QUOTE]
Domek u Arktyki jest z jedzonkiem (cena obejmuje jedzonko znaczy;):))
NA reszte pytań Budrysek odpowiedziała, chociaz jeszcze koszt przyblizony transportu jest nieznany...trzeba zobaczyc, ile to mniej wiecej km...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Black][B]Dziewczymy mamy 100 zł na Staruszkowym bazarku imiennym. Już teraz mogę powiedzieć że prawdopodobnie piesek będzie nosił imię[COLOR=Lime] [SIZE=4]Kubuś[/SIZE][/COLOR][SIZE=4] [/SIZE]:loveu:a jego mamą chrzestną będzie Irenaka![/B][/COLOR]

Słodkie prawda?

Link to comment
Share on other sites

a czy wetka okreslila wiek dziadzia? bo w schronach to zawsze zawyzaja.....moj jeden tymczasowicz byl okreslony na 8 lat przez schron a pozniej sie okazalo ze nie ma wiecej jak 2 max 3 lata....to samo bylo z pudlisiem....w schronie dali mu 15 lat...a wet okreslil go na nie wiecej jak 10....czy dziadzius mial robione hormony tarczycy...? warto tez by bylo je sprawdzic...bo czesto u staruszkow tarczyca w tym wieku juz nie funkconuje normalnie....dziadzius ma niewydolnosc serduszka a niedoczynnosc tarczycy tez uposledza czynnosc serca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']wetka telefonicznie przekazała juz ze wyniki krwi nie sa tragiczne
troszke podwyższony mocznik,bilirubina,alat,fosfataza[/QUOTE]To chyba dobre wieści:)

[quote name='Julia84'][COLOR=Black][B]Dziewczymy mamy 100 zł na Staruszkowym bazarku imiennym. Już teraz mogę powiedzieć że prawdopodobnie piesek będzie nosił imię[COLOR=Lime] [SIZE=4]Kubuś[/SIZE][/COLOR][SIZE=4] [/SIZE]:loveu:a jego mamą chrzestną będzie Irenaka![/B][/COLOR]

Słodkie prawda?[/QUOTE]
Oj taaaaaaaaaaak....Kubusie na dogo to szczesciarze (przynajmniej te, ktorym pomagałam):):) Zreszta...Kubuś juz jest szczęściarzem, że ma taką Mamusie Chrzestna;)Irence, to pogratulować, ale Ona zapewne wie, ze Matka chrzestna to ma troche więcej praw i obowiązków wobec "synusia";):):) :D Będzie dobrze, coś tak czuję:):)

Link to comment
Share on other sites

Nawet zastanawiam się czy nie zakończyć tego bazarku trochę przed czasem. Mało prawdopodobne że ktoś ofertę Irenaki przebije, a poza tym imię Kubuś dla naszego Kudłaczka jest na tyle urocze, że szkoda go zmieniać. No i psiak miałby już oficjalnie nadane imie..
Tylko nie wiem czy tak można sobie bazarek skrócic...

Link to comment
Share on other sites

Jest pomysł!!!
Cioteczki chcecie wiedzieć jaki jest najlepszy prezent pod choinkę dla was???:tree1:
PODARUNEK DLA DZIADKA W POSTACI TYCI TYCI DEKLARACJI STAŁEJ I SATYSFAKCJI Z JEGO RADOŚCI :)))))):x-mas::x-mas::x-mas::x-mas:
KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM:x-mas::x-mas:
(NO,... CAŁY WIECZÓR NAD TYM MYŚLAŁAM, FAJNE CO????:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...robaczek']Czy już coś wiadomo, kiedy ewentualnie dziadek mógłby opuścić lecznicę, bo wiadomo Arktyka na pewno nie może nie wiadomo ile przetrzymywać miejsca ???;) no i jakby mógł już, to można do wiosny napisać, bo na week jedzie właśnie do Arktyki. Pilna sprawa!!!;)[/QUOTE]

moze już wyjść z lecznicy
dostaje tylko leki na serce

dług za Dziadziusia - 182,05

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']moze już wyjść z lecznicy
dostaje tylko leki na serce

dług za Dziadziusia - 182,05[/QUOTE]To co??Trzeba chyba zalatwiac transport z Wiosenka..??? Kurcze..to tez bylaby okazja...bedzie taniej i JUZ:):) Co Wy na to??Ktos sie tym zajmie??Bo ktos tu musi byc "dowodzącym"...czas leci...

Link to comment
Share on other sites

8-11-2010 19:18 #65
[URL="http://www.dogomania.pl/members/804-wiosna"][B]wiosna[/B][/URL]
"Będziemy prawdopodobnie niedługo jechać od nas (okolice Kluczborka) w okolice Gdańska, Elbląga. Możemy zabrać psy w obie strony, możemy wcześniej dokądś po psa pojechać (śląsk, Wrocław, Opole, Częstochowa...) lub później zawieźć gdzieś dalej. Za dołożenie się do kosztów paliwa"
Jakby co koduję to info, bo może się przyda:???:;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']8-11-2010 19:18 #65
[URL="http://www.dogomania.pl/members/804-wiosna"][B]wiosna[/B][/URL]
"Będziemy prawdopodobnie niedługo jechać od nas (okolice Kluczborka) w okolice Gdańska, Elbląga. Możemy zabrać psy w obie strony, możemy wcześniej dokądś po psa pojechać (śląsk, Wrocław, Opole, Częstochowa...) lub później zawieźć gdzieś dalej. Za dołożenie się do kosztów paliwa"
Jakby co koduję to info, bo może się przyda:???:;-)[/QUOTE]

w pt jade do wrocka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']To chyba dobre wieści:)


Oj taaaaaaaaaaak....Kubusie na dogo to szczesciarze (przynajmniej te, ktorym pomagałam):):) Zreszta...Kubuś juz jest szczęściarzem, że ma taką Mamusie Chrzestna;)Irence, to pogratulować, ale Ona zapewne wie, ze Matka chrzestna to ma troche więcej praw i obowiązków wobec "synusia";):):) :D Będzie dobrze, coś tak czuję:):)[/QUOTE]

Matka chrzestna zdecydowanie ma słabość:oops: do Kubusia, ale mam prośbę.
Mogłabyś na pw zawiadomić TE;) ciotki z wątku Filipka, może będę mogły pomóc?
TAMTYCH;) ciotek nie zawiadamiaj, albo zawiadom, że Kubuś, czyli Filpek- bis nie jedzie do Krakowa.
Ja ze swojej strony najpóźniej jutro siądę i porozsyłam prośbę na pw. do innych na dogo.


[quote name='Julia84']Nawet zastanawiam się czy nie zakończyć tego bazarku trochę przed czasem. Mało prawdopodobne że ktoś ofertę Irenaki przebije, a poza tym imię Kubuś dla naszego Kudłaczka jest na tyle urocze, że szkoda go zmieniać. No i psiak miałby już oficjalnie nadane imie..
Tylko nie wiem czy tak można sobie bazarek skrócic...[/QUOTE]

Julio:loveu:, to może ja już prześlę 100,00, a gdyby ktoś mnie przebił, to zostawię moją wpłatę na potrzeby Kubusia. Dobrze tak będzie? Jeżeli tak, to proszę o pw z numerem konta.

[quote name='gonia66']OJ..jak zwykle, śpię;):p Ok, jutro dzwonie:)[/QUOTE]

Goniu, plissss:modla::modla:. Dograj ten transport jak możesz, niech Kubuś już grzeje pupę w domku a nie w lecznicy:shake:
Zapytaj o koszty!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny muszę się wygadać :placz:

Mamy jeden sklep w Krakowie (tzn moja mama ma), gdzie od ok 3 mc stala puszka schroniskowa, którą załatwiłam w Oświęcimskim schornisku na Kamieńcu. Juz kiedyś zebrałam dzięki takiej akcji ponad 350 zł, za co sfinansowali operacje jednego z piesków.

Dzis się dowiedziałam ze ktoś w sklepie ukradł puszkę :angryy::angryy::angryy: Ona stała przy kasie i tak naprawde wystarczyła chwila nieuwagi zeby ktos ja po prostu ściągnął z lady...
pani w sklepie nawet nie wie od kiedy jej nie ma i myslala ze juz ją wzięłam i zawiozłam do schroniska (a planowałam to zrobić dopiero po swiętach, zeby się jeszcze przy największym ruchu coś uzbierało)...

Po prostu nie mam już słów do ludzi -to sa skurwys...ny i złodzieje. Nienawidzę ludzi (z małymi wyjątkami...)!! Jak można ukraść puszkę, która miała iść na zwierzęta! Jak mozna w ogole kraść ?!
...już mi się nawet żyć nie chce :placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Dziewczyny muszę się wygadać :placz:

Mamy jeden sklep w Krakowie (tzn moja mama ma), gdzie od ok 3 mc stala puszka schroniskowa, którą załatwiłam w Oświęcimskim schornisku na Kamieńcu. Juz kiedyś zebrałam dzięki takiej akcji ponad 350 zł, za co sfinansowali operacje jednego z piesków.

Dzis się dowiedziałam ze ktoś w sklepie ukradł puszkę :angryy::angryy::angryy: Ona stała przy kasie i tak naprawde wystarczyła chwila nieuwagi zeby ktos ja po prostu ściągnął z lady...
pani w sklepie nawet nie wie od kiedy jej nie ma i myslala ze juz ją wzięłam i zawiozłam do schroniska (a planowałam to zrobić dopiero po swiętach, zeby się jeszcze przy największym ruchu coś uzbierało)...

Po prostu nie mam już słów do ludzi -to sa skurwys...ny i złodzieje. Nienawidzę ludzi (z małymi wyjątkami...)!! Jak można ukraść puszkę, która miała iść na zwierzęta! Jak mozna w ogole kraść ?!
...już mi się nawet żyć nie chce :placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]

Julio:loveu: na skur.... nie ma rady:angryy:
Ale kradzione nie tuczy i złodziejowi los odpłaci, to pewne.
Gdyby nasze społeczeństwo składało się z samych aniołów, to dogo by nie istniało, bo psów w potrzebie by nie było.
Trzeba chociaż próbować zaakceptować rzeczywistość, choć to koszmarnie trudne:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...