Jump to content
Dogomania

Bokser z łańcucha FIFI-MA SWÓJ WYMARZONY DOM :):):)


tatankas

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie, to ja przewoziłam Fifka z Opola do Mikołowa. Do kogo mogę zadzwonić w sprawie transportu, ponieważ w Opolu mam jeszcze jedną boksinkę w schronisku, która musi do następnej soboty dotrzeć do Warszawy, a docelowo do DT do Gdańska. Dziewucha ma szanse na domek w Gdańsku, tylko ten transport. Ja ją mogę dowieść do Katowic lub Częstochowy lub Wrocławia, a stamtąd musiny kombinować dalej. Proszę o pomoc, telefon 605 953 930

Link to comment
Share on other sites

[b]POSZŁO PROSTO NA KONTO FUNDACJII:[/b]

[b]dosia[/b]-100zł(z bazarku maddy i dołożone od dosi do równego)

[b]U MNIE NA KONCIE:[/b]

[b]tatankas[/b]-60zł(z bazarku maddy i dołożone ode mnie do równego)
[b]od mamy awaria[/b]-właśnie doszło 50zł-podziękuj bardzo mamie.:D
[b]awaria[/b]-70zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia68']Witajcie, to ja przewoziłam Fifka z Opola do Mikołowa. Do kogo mogę zadzwonić w sprawie transportu, ponieważ w Opolu mam jeszcze jedną boksinkę w schronisku, która musi do następnej soboty dotrzeć do Warszawy, a docelowo do DT do Gdańska. Dziewucha ma szanse na domek w Gdańsku, tylko ten transport. Ja ją mogę dowieść do Katowic lub Częstochowy lub Wrocławia, a stamtąd musiny kombinować dalej. Proszę o pomoc, telefon 605 953 930[/QUOTE]
Troszkę sie spóźniłaś. Dwa dni temu wieźliśmy boksię na trasie Gdańsk-Wrocław, szkoda ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas'][B]POSZŁO PROSTO NA KONTO FUNDACJII:[/B]

[B]dosia[/B]-100zł(z bazarku maddy i dołożone od dosi do równego)

[B]U MNIE NA KONCIE:[/B]

[B]tatankas[/B]-60zł(z bazarku maddy i dołożone ode mnie do równego)
[B]od mamy awaria[/B]-właśnie doszło 50zł-podziękuj bardzo mamie.:D
[B]awaria[/B]-70zł[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy Aduś :Rose::Rose::Rose: Pieniążki bardzo będą potrzebne, zresztą jak zwykle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Troszkę sie spóźniłaś. Dwa dni temu wieźliśmy boksię na trasie Gdańsk-Wrocław, szkoda ...[/QUOTE]


choroba.. ja tez szukam w okolice trojmiasta z moich okolic dla suni z hotelu do domowego dt....

nie bylo nic na transportowym, ze ktos jedzie w tym kierunku :(

kurka balast...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']choroba.. ja tez szukam w okolice trojmiasta z moich okolic dla suni z hotelu do domowego dt....

nie bylo nic na transportowym, ze ktos jedzie w tym kierunku :(

kurka balast...[/QUOTE]
Kurcze, bo to była akcja z forum molosy. Pojawił sie domek stały nagle dla Koki... i transport był z dnia na dzień, nawet ja sama byłam zszokowana :shake: zebym wiedziała, ja lubie czasami chwalić się innymi boksiami, że domek maja, a tu akcja była błyskawiczna...

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe prezenty pod choinkę,coś dla ciebie i dla psiaka,dzieciaka:
Zapraszamy na bazarek dla boksia Fifka i Pabla!!!JUŻ OTWARTE!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197497-Na-boksia-Fifka-i-Pabla-fanty-od-forumowicz%C3%B3w-boksery.pun.pl!!!?p=15853945#post15853945[/url]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przesłałam pieniążki na Fifka z bazarku na boksery.pun.pl -225zł.Proszę o potwierdzenie [b]Kapselku[/b] jak pieniążki dojdą i tu na dogo i na boksery.pun.pl.Na zdrówko.
[B]tatankas[/B]-60zł
[B]od mamy awaria[/B]- 50zł
[B]awaria[/B]-70zł
[b]bigos[/b]-45zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Właśnie przesłałam pieniążki na Fifka z bazarku na boksery.pun.pl -225zł.Proszę o potwierdzenie [B]Kapselku[/B] jak pieniążki dojdą i tu na dogo i na boksery.pun.pl.Na zdrówko.
[B]tatankas[/B]-60zł
[B]od mamy awaria[/B]- 50zł
[B]awaria[/B]-70zł
[B]bigos[/B]-45zł[/QUOTE]

O matko, tyle kasy :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Bardzo dziękujemy i potwierdzę na pewno jak dojdą.
[B]Bardzo dziękujemy Forumowiczom boksery. pun.pl [/B] :Rose::Rose::Rose:
Chce też napisać, że Fifi dwa razy zwiał z ogrodu z DT :cool3::cool3::cool3: sam cwaniak sobie furtke otworzył, ale udało się go złapać, :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wpłatę Z bazarku [URL="http://www.boksery.pun.pl/"]www.boksery.pun.pl[/URL] na Fifka
07/12/2010 na kwotę [B]225,00[/B] PLN

Bardzo dziękujemy :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Tatankas, Dosia to kiedy przelewała to 100 zł i jak napisała na przelewie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...