Jump to content
Dogomania

Puchar Polski Agility 26.08.2006.białystok


Bobek

Recommended Posts

[B][COLOR=red]"Ukazały się płyty DVD z czerwcowych zawodów agility w Białymstoku!!!!!,[/COLOR][/B] ponad
200 przebiegów w kategoriach jumping 0, jumping open, agility 0, agility
open, zapis około 30 prób bicia regkordu w superweave, sztafeta i pokazy
frisbee. Dodatkowe informacje oraz zamówienia: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zielsko']Czy na liscie startowej na Waszej stronie sa wszystkie zgloszone psy? Ja wyslalam swoje zgloszenie juz dosc dawno i jakos sie nie widze.[/quote]
Ty chociaż widzisz, że Cię nie ma, a ja do swojej kategorii wzrostu nawet się dostać nie potrafię. Ale ja ze stroną Alpi nigdy sbie nie radziłam :roll: .
Czy można te listy startowe udostępnić zainteresowanym w jakiś bardziej czytelny sposób?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']No wlasnie widze, ze nie ma Klasy A3...[/quote]
Pardomes
Dzisiaj wstawie wszystkie wasze zgłoszenia.Mielismy maly kłopot zumieszczeniem formularza na stronie Zwiazku ,ale juz wszystko gra i dziisaj wszystko do wieczora najpóxniej uzupełnie.
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']Pardomes
Dzisiaj wstawie wszystkie wasze zgłoszenia.Mielismy maly kłopot zumieszczeniem formularza na stronie Zwiazku ,ale juz wszystko gra i dziisaj wszystko do wieczora najpóxniej uzupełnie.
piotr[/quote]

[B]Piotrze[/B], rozumiem że wciągnęła Cię fascynująca lektura Dogo ;), ale czy uaktualniłeś dane?

No nie chcę się czepiać, ale nas nie ma :placz: A dostałam potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia... I nie wiem, czy wysyłać jeszcze raz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak'][B]Piotrze[/B], rozumiem że wciągnęła Cię fascynująca lektura Dogo ;), ale czy uaktualniłeś dane?

No nie chcę się czepiać, ale nas nie ma :placz: A dostałam potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia... I nie wiem, czy wysyłać jeszcze raz?[/quote]
witaj
bardzo cie prosze wyslij dane jescze raz !!
Ja widocznie nie otrzymałem ze Zwiazku twoich danych i Oli pewnie też ,Wszystko co dostałem wstawiłem.dlatego prosze wejdzcie przez strone Zkwp.bialystok lub nasza Alpi i dopiszcie swoje psy.
Tak bedzie najlepiej. Teraz wszystko hula jak należy, na poczatku jak wspomnialem byly niewielkie problemy organizacyjne.
to tyle.
a swoja droga piekna jest ostatnio lektura na dogomanii,wciaga mnie jak cholera,rzucam wszystkie zajęcia i pedze poczytać.;)
pozdrawiam
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Dzięki, już się dodałam :grins: Czyli gdyby nasze zgłoszenie kiedyś do Ciebie jednak dotarło, to możesz je wyrzucić :p[/quote]
Extra!!
No, ciesze się że bezkrwawo sie to skończyło:lol: .Pa i do zobaczenia w Białym
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']I ja będę :)
Niestety bez psa bo my agility uprawiamy tylkoi wyłącznie dla siebie i nie należymy do zadnego klubu[/quote]

[B]Iza13[/B] nie musisz należeć do klubu aby brać udział w zawodach, w tych oficjalnych (jak Białystok) musisz być tylko członkiem Związku Kynologicznego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']A my już od wczoraj w Białym:lol: Coby się nie spóźnić na zawody:eviltong:
Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie na ppa bez treningów przed zawodami:roll: Bo do Wawy za daleko żeby na trening pojechać:evil_lol:[/quote]
Hej kobieto!!!!
Nie rób scen!!!
Zapraszam do nas-niczego nie brakuje, jest jadło i popitka.Akurat jutro wieczorem smarujemy narty.Jutro mamy agility także na plywalni- to takie nowum!!
Mobile phone-507782842/daj znać o sobie
piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']Hej kobieto!!!!
Nie rób scen!!!
Zapraszam do nas-niczego nie brakuje, jest jadło i popitka.Akurat jutro wieczorem smarujemy narty.Jutro mamy agility także na plywalni- to takie nowum!!
Mobile phone-507782842/daj znać o sobie
piotr[/quote] Ależ mi miło:loveu: A mogę wziąć dwie sztuki- tę sucz o której już męcze od jakiegoś czasu:cool3: no i moje malutkie:lol: Zaraz zadryndam:razz: No i masz pw...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...