Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaraz pobiegam po galeriach i poogladam foteczki ze spotkanka:cool3:

qrcze niech juz wiosna bedzie:placz: chce przyjechac na spotkanko do lodzi :razz: i chce wracac jak czlowiek z miasta do siebie a nie czlowiek z bagien tak jak to wracalam z hermanowa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayia']ja bym chetnie sie spotkala w Łodzi.. ale niestety moj piesek nie zabardzo z innymi psiakami przepada.. i bylaby mala bitewka :mad:
a moze zamiast psa mozna wizasc swinke na smycz? :cool3:[/quote]

Co to znaczy, że nie przepada za innymi psami? Boi się ich czy wręcz odwrotnie ma jakieś agresywne wyskoki? Bo prawdę mówiąc w grupie psy zawsze zachowują się inaczej. Więc może warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayia']wystarczy ze zobaczy jakies inne psy odrazu sie "jezy" i chce skoczyc :(
Z checia bym chciala sprobowac ale nie chce zeby ktoremus sie cos stalo..[/quote]
:) jak zobaczy wieksza grupe psow moze byc zupelnie inaczej:) moze okazac sie grzecznym psem :)
wazne jest zeby na poczatku byl na smyczy i wtedy mozna zaobserwowac zachowanie jesli nic nie robi nie zwraca uwagi to mozna probowac go spuscic ze smyczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayia']wystarczy ze zobaczy jakies inne psy odrazu sie "jezy" i chce skoczyc :(
Z checia bym chciala sprobowac ale nie chce zeby ktoremus sie cos stalo..[/quote]

Moja to zawsze jest "zjeżona" :evil_lol:

Ale tak serio. Beria jak jest na smyczy też potrafi czasami wyskoczyć do jakiegoś innego psa i to nie zawsze "sympatycznie". Ale jak spotykamy się na spacerkach i Beira jest w grupie innych psów, które bawią się i ganiają po polach/łąkach to nie ma najmniejszego problemu. Jeszcze ani razu nie miałam jakiś przykrych niespodzianek z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Givera']Moja to zawsze jest "zjeżona" :evil_lol:
[/quote]
bo to jezopies:grin:

poza tym jak trafi na silniejszego dominujacego samca to sie uspokoi troszke:evil_lol: juz ja takie sceny widzialam na dogospacerkach:evil_lol:
moja suka wyniosla z tych spacerow wszystko co najgorsze hahaha nauczyla sie szczekac rzucac na psy :evil_lol: ale co tam fajnie jest pojsc gdzies na wspolny spacer Tigra przynajmniej przy nodze ladnie chodzi :lol: :lol: :lol: :lol:
a swoja droga to kiedy łodz znowu wpadnie do pabianic??
chodzi mi o Tofisia:evil_lol: Tigra dawno na nikogo nie naskakiwala hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']
a swoja droga to kiedy łodz znowu wpadnie do pabianic??
chodzi mi o Tofisia:evil_lol: Tigra dawno na nikogo nie naskakiwala hahaha[/QUOTE]

Niestety Tofiś póki co ma zakaz psich szaleństw :shake: , aż mu się w pełni nóżka po kulawiźnie wyleczy, ale jakby co to mogę z Opą przybyć :diabloti: ...ona jest bardzo milutka :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Niestety Tofiś póki co ma zakaz psich szaleństw :shake: , aż mu się w pełni nóżka po kulawiźnie wyleczy, ale jakby co to mogę z Opą przybyć :diabloti: ...ona jest bardzo milutka :roll: .[/quote]
:evil_lol: takkk Tigra kocha Opkie i jej zlodziejskie zapędy:evil_lol:
achhh czekamy do wiosny jak bedzie sucho i przyjedziemy do lodzi:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Givera']No przecież wszystkie nasze psiaki są idealne i nie można im nic zarzucić:evil_lol:
Więc ja nie wiem od kogo Panienka Tigra nabrala złych manierów :lol:
[B]Evaxon[/B] przyznaj się gdzie się z nią "włóczyłaś"???????:diabloti:[/quote]
idealne , grzeczne, [B]dzielace sie patykami[/B], nie atakujace sie :loveu: :evil_lol: :evil_lol:
tak naprawde to ja tego wszytskiego nauczlam Tigre:evil_lol: brala ze mnie przyklad na spacerach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...