Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sluchajcie planuje ciachnac Tigre w czasie trwania akcji :razz:
i teraz moje pytanie do was
jaki ze nie orietuje sie w lecznicach w lodzi bo chodzi u nas w pabianicach to nie wiem qtora jest najlepsza.
mozecie mi cos doradzic??
te biora udzial w akcji

Klinika Weterynaryjna "Lancet"
91-438 Łódź, ul. Stary Rynek 1A
[URL="http://www.lancet.pl/"][COLOR=#3f702e]www.lancet.pl[/COLOR][/URL] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#3f702e][email protected][/COLOR][/EMAIL]
tel. 042 657 35 15
----
Gabinet Weterynaryjny
ul. Kotarbińskiego 48
tel. 042 6560904
[URL="http://www.cm-vet.com.pl/"][COLOR=#3f702e]www.cm-vet.com.pl[/COLOR][/URL]
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#3f702e][email protected][/COLOR][/EMAIL]
---
CM-VET, Całodobowa Lecznica
i szpital dla zwierząt
lek.wet. Mariusz Cichecki
ul. Rzygowska 205
tel. 042 6465381
[URL="http://www.cm-vet.com.pl/"][COLOR=#3f702e]www.cm-vet.com.pl[/COLOR][/URL]
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#3f702e][email protected][/COLOR][/EMAIL]
----
Lecznica Weterynaryjna "AS" S.C
ul. Składowa 37A
tel. 042 209 13 00 ; 042 209 13 01
---
Lecznica Weterynaryjna "AS" S.C
ul. Tomaszewicza 1
tel. 0-42 688 39 57
[URL="http://www.lecznica-as.lodz.pl/"][COLOR=#3f702e]www.lecznica-as.lodz.pl[/COLOR][/URL]
----
Lecznica dla Zwierząt MAX
ul. Maratońska 25
tel. 042 6885721
tel. kom. 501043425, 0508283408
co sadzicie o tej??(MAX) bo tu starylka jest najtansza a ja z kasa w marcu bede bardzo krucho stac:shake:

prosze doradzcie mi cos:)

Link to comment
Share on other sites

Lecznica Weterynaryjna "AS" S.C
ul. Tomaszewicza 1
tel. 0-42 688 39 57
[url]www.lecznica-as.lodz.pl[/url]
----

Tu broń cię panie Boże - jak najgorsze wspomnienia i to jeszcze z moją poprzednią dożycą, zresztą nie jestem odosobniona w tej opinii (to 100 metrów od mojego domu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']dzieki :)
a wiecie cos o tym Maxie? tu chca 180 zl. reszta robi za 200niby 20zl to nie wiele ale juz bedzie na paliwko zeby tam dojechac:razz:[/quote]


As na Tomaszewicza jak pisały dziewczyny, kategorycznie [B]nie[/B] - też miałam z nimi "niezłą" przygodę :angryy: .

Co do Maxa to mam mieszane uczucia. Chodziłam tam przez jakiś czas. Wielu ludzi sobie chwali te lecznicę. Ale to zależy jeszcze na kogo trafisz, bo jest tam dwóch lekarzy. Nie chcę nikogo oceniać... Ja osobiście wolałam chodzić do p. Adama (on zresztą o ile się nie mylę jest właścicielem lecznicy).

Ps. A tak w ogóle to o co chodzi z tą akcją, bo ja nic nie wiem, a może powinnam...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Jest taka akcja,że jest tańsza sterylka. Evaxon ja płaciłam 200zł jak nie było tej akcji.[/quote]

Dlatego też pytam o tą akcję. Wydaje mi się, że jak jest taka mała różnica w cenie to może warto jednak iść do jakieś zaufanej lecznicy i wydać ciut więcej niż później załować tfu, tfu...

Link to comment
Share on other sites

---
CM-VET, Całodobowa Lecznica
i szpital dla zwierząt
lek.wet. Mariusz Cichecki
ul. Rzygowska 205
tel. 042 6465381
[URL="http://www.cm-vet.com.pl/"][COLOR=#3f702e]www.cm-vet.com.pl[/COLOR][/URL]
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#3f702e][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Ja ciacham swoją w tej lecznicy- weź pod uwagę że musisz się wcześniej zapisać. Cała akcja potrwa tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Ja pytajac o USG dzwonilam do Lancet, i Pan albo Pani < juz nie pamietam, udzielili mi bardzo fachowej odpowiedzi w tej kwestii >, nie probowali na sile skonczyc konwersacje, wrecz przeciwnie, wypytywali, doradzali etc.

Teraz rowniez, stanelam przed trudnym wyborem "kliniki sterylizujacej", i sklaniam sie ku wlasnie Lancet, Sowie < tam tez maja korzystne ceny, i wiedze duza >, oraz te ktora poleca Klaudia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Miesięczne utrzymanie Tofisia - samo żarełko to 400zł ;) , czyli drożej niż sterylka.:roll: .[/quote]
bo to kon a nie pies:evil_lol:

[quote name='małyskrzat']---
CM-VET, Całodobowa Lecznica
i szpital dla zwierząt
lek.wet. Mariusz Cichecki
ul. Rzygowska 205
tel. 042 6465381
[URL="http://www.cm-vet.com.pl/"][COLOR=#3f702e]www.cm-vet.com.pl[/COLOR][/URL]
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#3f702e][email protected][/COLOR][/EMAIL]

Ja ciacham swoją w tej lecznicy- weź pod uwagę że musisz się wcześniej zapisać. Cała akcja potrwa tydzień.[/quote]
no wlasni ebiore to pod uwage i chce sie dowiedziec wszystkiego teraz jak najszybciej zeby sie zapisac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']my za sterylkę będziemy płacić 300-350 PLN:(
W zeszłym roku nasza lecznica brała udział w tej akcji, w tym roku nie widzę jej jak na razie na liście. My i tak się nie załapiemy...najwcześniej ożemy sterylkę w kwietnu wykonać.[/quote]
moze jeszcze dolaczy do akcji:cool3:
w tamtym roku pamietam ze czesc sterylek byla wykonywanych tez w kwietniu:roll: tez bym wolala w kwietniu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']badanie krwi kosztowało nas 45zł,a zdejmowanie szwów jest wliczone w zabieg[/quote]
ale bezbolesne ( nie wiem co mial na mysli koles piszac mi to jak sie dowiadywalam:roll: ) pewni eo jakies znieczulenie chodzi miejscowe to wtedy sie dodatkowo placi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']Nie wiem co to znaczy bezbolesne,ale Mika miała ściągane bez znieczulenia i nie wyglądała jak by ją to bolało,zwłaszcza,że wyjmowanie szwów to tylko przecięcie węzełka i wyciągnięcie jednej nitki.[/quote]
no tez wlasnie .. nie wiem co ten koles mial na mysli :niewiem: przeciez zdejmowanie szwow nie boli:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...