Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

:) widzę, że zgierska podgrupa prężnie działa;)

wrzucajcie jak najwięcej fot- chętnie zobaczę starych znajomych i tych z województwa;) co nie miałam okazji poznać...

a co do fot-> Simbik nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie gdy gdzieś w czeluściach Frehy ujrzałam Opencję;)

pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']
a co do fot-> Simbik nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie gdy gdzieś w czeluściach Frehy ujrzałam Opencję;)
[/QUOTE]

Hi,hi,hi :evil_lol: w tym roku futrzaki będą w obozie pod Lublinem w czerwcu i w sierpniu w obozie bitwy pod Świecinem :cool3: . Obróżki średniowieczne już są w produkcji :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Hej Bell:)

Na wystawę się nie wybieram, bo z tego co kojarzę jest 24- a ja wtedy będę na Majówce Archeologicznej, a na spacerek... cóż, wolę nie ryzykować tym bardziej, ze są nowe psy, a to moje im starsze, tym głupsze:\


Simbik, podziwiam- ja bym Dagona na żadną imprezę nie zabrała.(jeszcze by mi go na skóry dzikie hordy wikińsko-słowiańskie przerobiły;))
jak wyprodukujesz obróżki, to się pochwal tu czy na Fresze;) bom ciekawa wyniku.


Swoją droga- Wam też się ta Dogo długo ładuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Swoją droga- Wam też się ta Dogo długo ładuje?[/QUOTE]
Tak, niestety... Chociaz musze przyznac, ze od razu po odpaleniu komputera jest calkiem znosnie!
Na wystawie w Łodzi bylam i trzeba przyzac, fantastyczne pieski ;) Jak dla mnie to kazdy powinien wrocic do domu z medalem :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Łodzianie- nie wiem czy ktoś z Was słyszał- w dzisiejszym Expressie przeczytałam, że jutro na Zdrowiu od godź.12-15 odbędzie się jakiś Festiwal Kundelków, podczas którego będą różne konkursy (np. na miss i misstera kundelków, na najdłuższy ogon itp, a także różne konkursy dla dzieci), pokazy itd. Nie napiszę dokładnie bo nie mam przed sobą gazety- tyle zapamiętałam.
Ktoś się wybiera?;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tez o tym slyszalam w radiu.
Maja byc konkursy dla dzieci na najlepsze przebranie za psa, lub kota. Konkursy dla psow. Ma byc policja ze swoimi pupilami, oraz psiaki ze schronisk, ktore czekaja na swoj dom.
To bardzo fajna sprawa, szkoda tylko, ze aktualnie nie mam na to czasu :(

Link to comment
Share on other sites

My tez juz zaczipowane :) zaraz w zasadzie jak Pasje przywiozłam to pojechałysmy do schroniska w Pabianicach na chipek... ale jak przechodziłysmy to te wszystkie pieski tak zaczely wyc :( tak mi szkoda było... Pabianice sa stanowczo przepełnione :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']W "Pandzie" na piotrkowskiej w sobotę(26.05) od 9 jest darmowe czipowanie, miasto dąło 300 czipów. My pewnie się zaczipujemy ;)[/quote]
a myslisz ze jesli jestesmy spoza łodzi to tez by nas czipneli??:razz: za darmoszke?


MaliS ile daliscie za zaczipowanie w pabianicach??( qrde jestem troszke nie w temacie:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

my zapłaciłysmy 48zł...ale to było 2 lata temu i nie wiem jakie to sa koszta teraz... ale nawet jak sie zmienily to mysle ze nie diametralnie..elegancko wpis do komputerka, naklejki z numerem chipu mozna wkleic do ksiazeczki... ceny nie sa niskie ale tez nie kosmiczne zwlaszcza ze to wydatek raz i na cale zycie :P

Jak czipowali mi Babola (psa ktorego brat zaadoptował ze schroniska) to strasznie pisnął.. a Pasja taka gruboskórna.. jeszcze nie słyszałam zeby sie bulwersowała czy na czipowaniu czy u weta... ale beagle podobno juz takie są ;] TWARDKIE :D

Link to comment
Share on other sites

wiec jak kogos w miare stac zeby wylozyc takie pieniadze to mysle ze nie ma sensu pchac sie po darmowe czipy bo jak jest ilosc ograniczona to lepiej dac wieksza szanse tym ktorych naprawde na nie, nie stac. Swoja droga super pomysł z tymi czipami.... Moze zanim wywalą na ulice to sie zastanowią. Swoja droga obiło mi sie o uszy ze jak sie psa wezmie ze schroniska i zaczipuje to juz pozniej nie wolno go znowu oddac, prawda to? :P

Link to comment
Share on other sites

W ogole powinno byc tak, ze po przygarnieciu zwierzaka ze schroniska nie powinno sie moc go oddac :eviltong: Ale nie wiem, jak jest po czipie :shake:
Ale rzeczywiscie, koszta nie powinny byc takie duze i nawet warto wydac troche kasy, ale miec pozniej spokoj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...